Familieberichten O IHensenlinq.nl Overladen Enige en Algemene Kennisgeving 20 maandag 9 november 2015 Marinus Goudzwaard Rinus Goudzwaard Ik heb God gezien van aangezicht tot aangezicht en mijn leven is behouden gebleven. En de zon ging over hem op." Genesis 32 30 en 31 ged. Na een bewogen leven hebben wij afscheid genomen van mijn partner, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en "ouwe" opa Rinus Zierikzee, 27 november 1930 t Zierikzee, 5 november 2015 Zierikzee: C. van Gilst-den Boer Zierikzee: Maris en Anja Goudzwaard-Viergever Mart en Lieske, Fiene Renata en Richard, Tiago Willeke en Swen Bruinisse: Els en Marien van den Hoek-Goudzwaard Marijn en Jeanine, Marit, Boaz Leontien en Martin Dirksland: Wilma en André Koole-Goudzwaard Wendy en Bobby, Evy, Roxy Adriaan Gapinge: Janny en Anton Bil-Goudzwaard Wieneke Jelma Goes: Anita Goudzwaard Jette Teun Zierikzee, Manhuisstraat 26 Correspondentieadres: Mauritslaan 2,4301 NT Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 11 november om 13.15 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.10 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Allévo en Eilandzorg en de medewerkers en vrijivilligers van hospice Kaaskenshuis voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van Hij was de partner van onze moeder, voor ons een goede vriend en een lieve opa. Arianne en Erik Mike en Kayleigh Romy Ad en Marianne Lars en Audrey Sander Levi William en Manda Mika Taco en Christa Shannen Finn Sara Jacomina Kaijser Jaap de Meyer Theo van der Linden Adriaan Temmink André Mechielsen André Mechielsen Rob Aarbodem Familieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op Ach laat me gaan, laat me maar gaan, ik ben al té doorleefd om me nog te verzetten. Het leven kent nu eenmaal vast wetten, die ik niet toejuich, maar toch wel erken. God heeft thuisgehaald mijn moeder en onze oma Axel, 22-7-1940 t Terneuzen, 3-11-2015 Henny de Vos Jos de Bue Dennie Maaike Yoeri Shelley Naomi Alina Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het viel niet mee om te accepteren dat je lichaam niet meer wilde wat je hoofd zei. Na enkele moeizame jaren is je strijd gestreden en brengen we je nu terug naar huis, terug naar Denoek. echtgenoot van Janny Drabbe Biervliet, 3-5-1941 Zaamslag, 6-11-2015 Janny de Meyer-Drabbe Bianca en Nicole Jacqf Patrick en Davina Izaira Kyenna Jan Drabbe Gerberalaan 52 4542 CP Hoek De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 12 november om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Woensdag 11 november is ervan 19.00 -19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar Thuiszorg team Hoek en de medewerkers van De Molenhof te Zaamslag voor alle zorg en aandacht. Jaap wilde geen bloemen bij zijn afscheid. In plaats daarvan kunt u een gift geven aan de Maag, Lever en Darmstichting (collectebussen staan in het uitvaartcentrum). Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud werknemer en oud-collega Theo heeft vele jaren in ons magazijn gewerkt. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind en naaste familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers HERDER B.V. Kennis geeft rust Na zes intens gelukkige jaren in het hoge noorden hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Adriaan, onze zorgzame papa en mijn trotse opa Dirksland 9 oktober 1954 Vlissingen Hoogezand 6 november 2015 Jenny Temmink-Steinhauser Janbert en Loes Johanneke en Thomas, Boris Noordersingel 9 9601 CJ Hoogezand Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op donderdag 12 november om 13.30 uur in de Koepelkerk, Noorderstraat 169 te Sappemeer. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Koepelkerk. Verdrietig delen wij u mede dat het leven van onze vriend is overgegaan in dierbare herinneringen. -Dré- 8 september 1955 t 6 november 2015 Onze dank gaat uit naar de verpleeghuisartsen en het verzorgend personeel van zorgcentrum De Vurssche te Axel, voor alle goede zorgen die Dré heeft mogen ontvangen. Axel: Frank en Marcha Faas-Zaal Arian, Christian Jos Bakker Op vrijdag 6 november jl. is overleden onze medewerker en collega Gedurende 45 jaar heeft Dré een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld in ons bedrijf. Zijn grote werkkracht, flexibiliteit en zeker ook zijn vriendschap zullen wij ten zeerste missen. Hij laat bij ons allen een grote leegte achter. Namens familie Van Putten en collega's Ford Van Putten Terneuzen-Hulst-Goes Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mirjam, Tim en Marieke we wensen jullie heel veel sterkte met het verlies van jullie man en vader. Klasgenoten, leerlingen, leerkrachten, MR en AC van De Irisschool, Terneuzen. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl uuuuuu.hjobse-uituaart.nl uuuuuu.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20