vm 0 mensen inq.nl Familieberichten MAREA Voor betaalbare kwaliteit Het heeft ons bijzonder goed gedaan dat zovelen blijk gaven van hun belangstelling tijdens het ziekzijn, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve en zeer dierbare zus, schoonzus en tante Pieternella Dekker Hiervoor betuigen wij onze welgemeende dank. Familie Dekker Meliskerke, 5 november 2015 Aad Ketting Ik wil iedereen bedanken voor het medeleven en de belangstelling na het overlijden van mijn man. Aleid van Mourik Het heeft mij goed gedaan. Ellionora van Mourik-Fossberg Josina Stoutjesdijk - den Herder Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa Jacob Vermeule Jaap H.D. Vermeule - Kant Kinderen en kleinkinderen Rilland, november 2015 Ik wil iedereen bedanken voor alle lieve kaartjes, de hartverwarmende belangstelling en uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn zorgzame man Rinus Alle steun die ik mocht ontvangen heeft mij erg goed gedaan. Willy de Regt - van Liere Kamperland, november 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten Familieberichten ULtyaartverzon De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. UITVAART kijk ook op Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de mooie woorden, schriftelijke herinneringen en blijken van medeleven na het overlijden van onze (schoon)vader en mijn zoon Marloes en Michel Annemarie en Gert Michiel en Kirsten M.P. Ketting Middelburg, 7 november 2015 Langs deze weg zeggen wij u hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven in de vorm van uw aanwezigheid, persoonlijke en schriftelijke condoleances, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2015 zaterdag 7 november 2015 15 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72