U (J) IDensenljnq.nl DvarJadsf] Familieberichten Jubllsu/jj t Willem den Hollander kijk ook op Jacobus Blok We ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Krina Koole-Joosse Tot op het laatst was ze geïnteresseerd in ons gezin en "Vierwegen". We koesteren de herinneringen. Rien en Nicole Dieleman en kinderen Emma Julie Marie Pielaat 'Emmy' Simonne Celina Hamers - Dedulle Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze (schoon) vader en lieve opa Wim *20-01-1947 Oostkapelle f 06-11-2015 Ria den Hollander - Wondergem Hilde, Gijs, Max Mart en Anja Nathalie, Niels Harm en Annemiek Thom, Wout, Linde Dank aan een ieder die geholpen heeft bij de verzorging van Wim. Vroonweg 11 4356 ES Oostkapelle Wim is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 11 november om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36, Oostkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Ma de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Willem den Hollander Na een lange periode van afnemende vitaliteit, hebben we afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Gerritje Geertruida Seijbel-Beekes Ger weduwe van Jo Seijbel geboren, 28 september 1931 overleden, 29 oktober 2015 Evelien Seijbel Eddy Lekatompessy Yaus Lekatompessy Correspondentieadres Vlissingsesingel 4 4335 GA Middelburg Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Rustenburg, haar persoonlijk begeleidster Annelies en de huisartsen van de Vleugelnoot. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jan VHaart 90 jaar.' Want wij weten, dat indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van Cod hebben in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. II Corinthiërs 5:1 Rustig is overleden, mijn lieve vader, schoonvader, onze trotse opa en overgrootvader sinds 5 januari 1994 weduwnaar van Catharina Kiel Hoofd O.L.S. Prinses Marijke, Axel 1945-1979 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hoek, 12 december 1915 Hengelo (Ov.), 5 november 2015 Delden Ineke Kersing-Blok Willem Kersing Bussum Wilco Kersing Maaike Kersing - Crijpma Mara Casper Ruurlo Anne-Marie ter Maat-Kersing Gerwin ter Maat Bas Correspondentie-adres: Molenstraat 59, 7491 BE Delden De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 10 november om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente Axel, Koestraat 2, 4571 GL Axel. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Burchtlaan aldaar. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren bij restaurant "Zomerlust", Boslaan 1, 4571 SW te Axel. zaterdag 7 november 2015 17 Een hemel vol lichtjes... ...jij bent de mooiste ster Weduwe van Robertus Jacobus de Greve Biervliet, 25 augustus 1934 IJzendijke, 4 november 2015 Anita de Greve en Kees Petiet Maaike, Pim, Tristan en Ivan Tessa en Ruben Monique Brigitte en Bart Familie Pielaat Familie de Greve Correspondentieadres: Provincialeweg 23, 4503 GD Groede 06-51213776 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 10 november om 10.00 uur in de r.-k. kerk, Koninginne straat 7, IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te IJzendijke. Hierna isergelegenheidtot condoleren in Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en memé in een leeftijd van 84 jaar. Ingrid Ronny en Bianca Rudi en Nanny Ronald en Anne Reginald en Miranda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Max 3 november 2015 Stuart Makkersstraat 9 4388 GB Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Tineke en Reinout Anne-Willem en Esther Geen bloemen Geen toespraken Ga maar, sla je vleugels uit en vlieg op de adem van de wind Verdrietig nemen wij afscheid van onze sterke, dappere en dierbare broer, zwager en oom Hannie en Ezra (i.m.) Jos en Swanny Mieke en Frans Marianne en Michael Neven en Nichten En dat willen we vieren op zondagmiddag 15 november 2015 van 15.30 tot 17.30 uur in Nimmerdor, Bakkersland Grijpskerke. Via deze weg willen wij familie en bekenden uitnodigen om dat met ons te vieren. Jo en de (klein)kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70