DiirikbaruigirijJ k Colofon Familieberichten t Martien Pouwels kükookop fllensenlinq.nl Ko de Schipper Jacob Vermeule Paula Vernimmen-Baart Emma Julie Marie Pielaat 'Emmy' Martien Pouwels Josina Stoutjesdijk - den Herder Jaap Gerard Wijffels Janneke den Besten Ditsy den Besten oilieberichten Aad Ketting zaterdag 7 november 2015 19 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vrouw, onze ma, oma en oma Duif Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. J. Vernimmen, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Een hemel vol lichtjes... ...jij bent de mooiste ster Weduwe van Robertus Jacobus de Greve Biervliet, IJzendijke, 25 augustus 1934 4 november 2015 Anita de Greve en Kees Petiet Maaike, Pirn, Tristan en Ivan Tessa en Ruben Monique Brigitte en Bart Familie Pielaat Familie de Greve Correspondentieadres: Provincialeweg 23, 4503 GD Groede 06-51213776 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 10 november om 10.00 uur in de r.-k. kerk, Koninginne straat 7, IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te IJzendijke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaarten, ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn man en onze vader en opa waren overweldigend. Wegens de vele kaarten en grote belangstelling willen we u op deze wijze hiervoor bedanken. Het steunt ons om te weten dat Ko niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Lineke de Schipper Monique en Alfio Mark en Esther en kleinkinderen Nu is onze muzikant uitgespeeld, maar wij blijven hem altijd horen. Van een onvergetelijke zoon, broer, zwager en oom moeten wij afscheid nemen 28-09-1954, Hontenisse t 04-11-2015, Clinge Fien Pouwels-Goossen Joke en Henk Toon en Denise Sjef en Gabriëlle Denise, Martine Klaas en Desiree Correspondentieadres: Groenendijk 15, 4587 CR Kloosterzande De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 november om 14.00 uur in de H. Martinuskerk aan de Groenendijk te Kloosterzande. Aansluitend aan de plechtigheid zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in "In Den Waes" tegenover de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 4 november 2015 hebben wij afscheid moeten nemen van 28-09-1954 04-11-2015 'Muziek - Carnaval - Groenendijk - Axelerando - Mondharmonica - Familieman - Jerommeke - Accordeon - Caballero - Vader Abraham' Zo herinneren wij ons Martien. Martien is 61 jaar geworden. Hij woonde op Sterredreef 25, te Clinge. Rust zacht lieve Martien. Cliënten en personeel Sterredreef 25 en Hofplein 6-8, Tragel Zorg te Clinge Langs deze weg zeggen wij u hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven in de vorm van uw aanwezigheid, persoonlijke en schriftelijke condoleances, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2015 Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa H.D. Vermeule - Kant Kinderen en kleinkinderen Rilland, november 2015 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het overlijden van mijn lieve man, pa en opa Hij woonde de laatste jaren in de Stelle op de Korenbloem. We bedanken daar alle mensen die hem zo liefdevol verpleegd hebben. Nelly Wijffels - Spinnewijn Jolanda en Peter, Suzanne Breskens, november 2015 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de mooie woorden, schriftelijke herinneringen en blijken van medeleven na het overlijden van onze (schoon)vader en mijn zoon Marloes en Michel Annemarie en Gert Michiel en Kirsten M.P. Ketting Middelburg, 7 november 2015 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51