Familieberichten Üi/arlSilsiJ Gors kükookop q fflensenlinq.nl 18 zaterdag 7 november 2015 Robert Aarbodem - Rob - Miriam Aarbodem-Mullaert Rob Aarbodem Rob Aarbodem Jacobus Blok Jenny Adriana Pauw Cornelis Nicolaas Jansen van Rosendaal Simonne Celina Hamers - Dedulle De Uitvaart Informatie Hulplijn Tannetje Francina Spruit- Adriaanse Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens Is het te laat. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben mijn lieve man, onze papa, zoon, broer, schoonzoon en schoonbroer los moeten laten echtgenoot van Hij overleed veel te jong in de leeftijd van 49 jaar. Terneuzen: Miriam Aarbodem-Mullaert Tim, Joris en Marieke Maarheeze: Willy en Nel Aarbodem- Keijzer Biervliet: Guido en Corrie Mullaert-de Hullu HelmondEsther Aarbodem-Mark van der Leest Luc en Sem Groede: Esther en Johan van Strien-Mullaert Annejet, Pieter en Annemarit Kapelle: Guido en Annette Mullaert-Overwater Sam en Daan 4 november 2015 Correspondentieadres: Reiger 1, 4533 EG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 11 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter J. Bosman en de liefdevolle verzorging van het personeel van de thuiszorg van Zorgzaam. Gisteren bereikte ons het bericht dat is overleden. We blijven hem herinneren als een vriendelijke en sterke man. We wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Cliënten en medewerkers AC Zeeuwsch-Vlaanderen en Thuisbegeleiding Gors mtuewwi» ondersteuning Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Miriam Wij wensen Miriam, Tim en Marieke veel sterkte met dit grote verlies. Directie en collega's Eurofins Lab Zeeuws-Vlaanderen (LZV) B.V. Graauw Want wij weten, dat indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. II Corinthiërs 5:1 Rustig is overleden, mijn lieve vader, schoonvader, onze trotse opa en overgrootvader sinds 5 januari 1994 weduwnaar van Catharina Kiel Hoofd O.L.S. Prinses Marijke, Axel 1945-1979 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hoek, 12 december 1915 Hengelo (Ov.), 5 november 2015 Delden Ineke Kersing-Blok Willem Kersing Bussum Wilco Kersing Maaike Kersing - Grijpma Mara Casper Ruurlo Anne-Marie ter Maat-Kersing Gerwin ter Maat Bas Correspondentie-adres: Molenstraat 59, 7491 BE Delden De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 10 november om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente Axel, Koestraat 2, 4571 GL Axel. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Burchtlaan aldaar. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren bij restaurant "Zomerlust", Boslaan 1, 4571 SW te Axel. Groot is de leegte die zij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven Strijdbaar tot het einde overleed mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, zus en schoonzus partner van Martin Dieleman op de leeftijd van 68 jaar. Terneuzen Terneuzen Hoek Haarlem 4 november 2015 Langs de Kreek 50a 4535 CD Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 9 november om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar wetend dat het goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Roelie van Dijk Jacques en Janneke Bert en Sarry Kinderen en kleinkinderen Martin Dieleman Henk-Jan en Veronica Bakker Vince Hans en Sylvie Bakker Quinten Robin Suus en Carl Benz Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en memé in een leeftijd van 84 jaar. Ingrid Ronny en Bianca Rudi en Nanny Ronald en Anne Reginald en Miranda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Max 3 november 2015 Stuart Makkersstraat 9 4388 GB Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Sta vandaag even stil bij God Bij Hem die de touwtjes in handen heeft Sta stil bij zijn goedheid in het verleden Sta stil bij zijn nabijheid in het heden Na een lang leven, nemen wij in dankbaarheid afscheid van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Tantie *06-10-1918 t 04-11 -2015 sinds 2 mei 1987 weduwe van Marinus Jan Spruit C.D. van der Kuijl-Adriaanse G.D. van der Kuijl Cokky van der Kuijl Laetitia Roeland Knelske, Alexander Beer Piet van der Kuijl Ria van der Kuijl-Teunissen Richard Samantha Marjolein De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 10 november 2015 om 12.30 in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar het extramurale team van Cederhof te Kapelle. Correspondentieadres: Cokky van der Kuijl, Roodewijk 4, 4475 PC, Wilhelminadorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50