CULTUUR SHOW 31 (die het project 2 Unlimited be dachten, red.) liep af. We wilden meer invloed op de muziek en meer geld. Dat bleek geen van bei de bespreekbaar. Toen dacht ik: dan doen we het zonder jul lie." 'Ik durfde mijn zoon niet te vertellen waarom ik er niet was op zijn zevende verjaardag' „We hadden voor onze menings- I verschillen het I laatste jaar juist een goede weg gevonden. We konden kibbelen, maar als we het po dium opkwamen, wa ren we weer professio neel. Zo'n relatie hebben de Rolling Stones ook." „We hebben in de begintijd een jaar een relatie gehad. Daar heb ben we bewust een punt achter ge zet. Het was zakelijk ook niet han dig. We zaten zo dicht op eikaars lip, dat het moeilijk was werk en privé gescheiden te houden. Pas veel later hoorde ik dat er bij haar nog wel vuur was. Achteraf vind ik dat Anita en ik het professio neel hebben gedaan. Behalve na tuurlijk die heftige ruzies. Mijn ge drag van toen ga ik niet goedpra ten, maar de druk van het popster- renleven was immens groot voor een binnenvetter als ik. Die bom moest een keer exploderen." „Tja, waar ruzie is, hebben er al tijd twee schuld. Behalve als je slaat, dat is nooit te rechtvaardi gen. Maar nogmaals: ik ben een an der mens nu. We hebben het uit gepraat en zijn twintig jaar verder. Ik zou er niet eens aan durven denken om mijn hand op te hef fen naar mijn vriendin." „Dat wil ik zeker niet. Dance moet iets jeugdigs houden. Maar het is nog zo leuk, dat we ons contract recent hebben verlengd tot 2018. Misschien doen we het daarna wel nog eens. Wat we wel hebben besloten: we maken geen nieuwe muziek meer. Anita had nog idee ën, maar we gaan niet opboksen tegen Martin Garrix en Hardwell enzo. Het is hun tijd nu. Ik ben al leen blij dat we nog kunnen optre den. We mogen trots zijn op wat we hebben bereikt. Armin van Buuren zei laatst: 'Als 2 Unlimited er niet was geweest, was ik nooit met muziek begonnen'. Dat maak te me ongelooflijk trots." ZATERDAG 7 NOVEMBER 2015 Rapper Ray Slijngaard heeft eindelijk rust in zijn hoofd liep ook niet goed meer tussen Anita Het en jou. Er speelde iets anders mee, lees ik: Anita was verliefd op jou. Je brak haar hart met al die onenightstands. En dus gebruikte je fysiek geweld? Jullie treden nu door heel Europa op. Je zegt in het boek: 'Ik ben niet meer goed voor miljoenen, maar wel voor tonnen'. Kun je hier tot je pensioen mee door? Ray Slijngaard - Ray, my unlimited life verschijnt bij uitgeverij Ponti. Prijs: 19,90 euro. Ray Slijngaard: „Ik ging helaas denken dat ik het maken van succes had uitgevonden." foto Annemiek Mommers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 31