Cargill Manager Horeca ERVAREN SENIOR EVENTS PROJECT MANAGER LEF 26 ilJ Mercuri Urval Werken bij Cargill is een kans om te groeien - een plek om jouw carrière optimaal te ontwikkelen zaterdag 7 november 2015 str groe #cAl« amiliw a m Strandcamping Groede in Zeeland is een échte Strand familiecamping waar in verschillende accommodaties Jg vakantie gevierd kan worden (tent, chalet, stacaravan, camper of strandslaaphuisje). Ondanks het grote aantal plaatsen is de inrichting zodanig dat er van intieme kleinschaligheid gesproken kan worden. Naast gevarieerde verblijfsmogelijkheden biedt Strandcamping Groede een breed pakket aan voorzieningen op het vlak van horeca, recreatie en animatie. Veel gasten keren jaarlijks terug om te genieten van het hoge kwaliteitsniveau en van de familiaire gastvrijheid die al decennia lang zo kenmerkend zijn voor Strandcamping Groede. Door verandering in de actieve bedrijfsvoering is er op korte termijn behoefte aan managementversterking. Reden om contact te zoeken met kandidaten voor de functie van gastvrije, breed inzetbare professional, rechterhand van de directeur Uw functie U wordt resultaatverantwoordelijk voor het horecamanagement van Strandcamping Groede, met focus op de brasserie, snackbar, lunchroom en winkel. Dagelijks organiseert, stuurt en controleert u de werkzaamheden, bewaakt u nauwlettend de kwaliteit en verzorgt u het personeelsbeleid, de inkoop en de daarbij horende administratie. Daarnaast bent u bereid zelf de handen uit de mouwen te steken en bent u op piekmomenten aanwezig. Uw "span of control" omvat een aantal vaste medewerkers en een groot team van tijdelijke medewerkers in het hoogseizoen. Vanuit uw ervaring vervult u tevens de rol van "sparring partner" voor de directeur. In nauwe samenwerking met hem deelt u uw expertise en draagt u bij aan de verdere ontwikkeling van de onderneming. Uw profiel Een horeca/recreatie gerelateerde (managementopleiding op hbo-niveau. Tenminste enkele jaren ervaring met horecamanagement van een bedrijf(of onderdeel daarvan) in de recreatieve/ gastronomische sector. U bent een "stevige", representatieve persoonlijkheid, toont uitstekend gastheerschap, stelt hoge eisen aan kwaliteit, bent kostenbewust en bestand tegen wisselende werkdruk en bekend met het belang van een flexibele organisatie. Uw managementstijl is inspirerend en motiverend en combineert mens- èn resultaatgerichtheid. Het seizoensmatige karakter van het werk is voor u geen bezwaar. U bent woonachtig op redelijke reisafstand van Groede. Geboden De afgelopen decennia heeft Strandcamping Groede een uitstekende reputatie (klant waardering van 8.9, Zoover) en een financieel gezonde positie opgebouwd. Het succes is vooral toe te schrijven aan de sterke gastvrijheid; resultaat van een consistente bedrijfsvoering en van de inzet van zeer betrokken en gemotiveerde medewerkers. Als Manager Horeca heeft u aldus een perfecte basis om samen met de directeur de succesvolle traditie van het familiebedrijf verder uit te bouwen. Deze vacature betreft een fulltime functie met doorgroeimogelijkheden en een marktconforme beloning. De feitelijke indiensttreding is voorzien in februari 2016. Interesse? Solliciteer met sollicitatiebrief en cv via www.mercuriurval.nl. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 2223. of onder de zoekterm 'Strandcamping'. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Birgit Goumans, consultant van Mercuri Urval, tel.nr. 040 - 266 98 00. Zie ook www.strandcampinggroede.nl. X/^rstnrp1 LEF marketing events is een marketing- eventsbureau. Onze focus ligt op het organiseren van events en de marketing- en communicatiesupport daarom heen. Onze voornaamste klanten zijn internationale IT-bedrijven. Wij zijn per direct op zoek naar een ervaren Events Project Manager die ons team in Eede (in de buurt van Sluis) kan komen versterken. De functie: Evenementen organiseren - van executive diners voor 20 deelnemers tot interne corporate events van 150 deelnemers en grote conferenties 1,500 deelnemers Sponsor management Project management van grote stands op internationale beurzen Marketing management omtrent events - organiseren en managen van bijvoorbeeld uitnodigingen, registratie, standenbouw en grafisch design Bedrijfssupport voor diverse klanten - bestaande uit diverse marketing- en communicatieklussen Het aanbod: Internationale job Startdatum: per direct Aantal uren per week: 40 (part time is niet mogelijk) Locatie: Rijksweg 55B, Eede In onze nieuwe collega zoeken wij: Enthousiasme en gedrevenheid Organisatietalent, nauwkeurigheid en flexibiliteit Minimaal 7 jaar ervaring in een soortgelijke functie, waarvan ten minste 2 jaar in een leidinggevende rol Een creatieve geest die met collega's en klanten meedenkt Doorzettingsvermogen en de zin om nieuwe dingen te ontdekken Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Ervaren in het gebruik van Microsoft Office Word, Power Point en Excel Wij zien graag je motivatie, CV en eventueel portfolio tegemoet. LEF marketing events, Rijksweg 55B, 4529 JB, Eede. Contactpersoon: Sharon van Espen, 0031-117 712 606, svanespen@lefmarketing.com marteling S even Is Cargill heeft meer dan 150 jaar ervaring met het leveren van voedings-, landbouw-, financiële en industriële producten en diensten aan de wereld. We hebben 155.000 werknemers in 68 landen die zich inzetten om de wereld op een verantwoorde manier van voedsel te voorzien, onze invloed op het milieu terug te brengen en de gemeenschappen waarin we wonen en werken te verbeteren. Op onze locaties in Sas van Gent en Bergen op Zoom werken ongeveer 620 mensen. In de productie verwerken we maïs en tarwe tot zetmelen, eiwitten, glucose en alcohol voor toepassingen in de voedingsindustrie, diervoeding, cosmetica, farmaceutische producten en in papier en karton. Voor onze locaties in Sas van Gent en Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar: E&l monteurs Proces operators Werkvoorbereiders Maintenance Reliability Manager Heb jij interesse? Voor meer informatie en om te solliciteren ga je naar www.cargill.com/careers Cargill is committed to helping people and organisations thrive. www.cargill.com www.cargill.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26