f' Familieberichten JubiJsuju 0 IHensenlinq.nl 14 vrijdag 6 november 2015 Magdalena Johanna Maljaars-Brouwer Hubrecht Pieter van Noorden Dag lieve Oma Mooi zijn de herinneringen die blijven... Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Lena sinds 19 september 1991 weduwe van Willem Maljaars 14 maart 1927 t 4 november 2015 Wirn en Elien Erwin en Suzanne Wessel, Thijmen Mariëlle en Leon Amber, Lauren Magda Rico en Melanie Danique Krijn en Annet Rosa Gijs Domburg, Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: Spreeuwenhof 15 4357 ER Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 10 november om 13.00 uur in "Het Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 13.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "Het Schuttershof'. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Ik zal gerust in vrede slapen" Psalm 4 4 (berijmd) Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man en onze vader Hnib Yerseke, f Nieuwerkerk, 14 juli 1938 4 november 2015 E. van Noorden-Polderman René en Sari Kievitlaan 7 4306 BT Nieuwerkerk De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 9 november om 13.00 uur in de Johartneskerk aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3". Tot ons groot verdriet overleed onze lieve behulpzame broer, zwager en oom Hubrecht Pieter van Noorden P.H.van Noorden P.C.van Noorden-Stevense JJ.van Noorden D.N.G.de Graaft f.J.P.de Graaf-van Noorden Neven en nichten Lena Maljaars - Brouwer Magdalena Maljaars-Brouwer Achter de tranen van het verdriet, schuilt de glimlach van de herinnering. Erwin, Suzanne, Wessel, Thijmen, Mariëlle, Leon, Amber, Lauren, Magda, Rosa en Gijs Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Elisabeth A.C. Offermans Lilly Fiona was werkzaam bij WVO Zorg als huishoudelijk thuiszorgmedewerker. Wij kenden haar als een toegewijde medewerker die erg geliefd was bij haar cliënten. Onze gedachten gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Mede namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg drs. J. de Graaf, directeur/bestuurder Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze (groot)vader en schoonvader Dirk C. Vermeulen geboren 18-10-1941 overleden 26-10-2015 De crematie heeft reeds plaatsgevonden op vrijdag 30 oktober j.l. Aylwin Vermeulen Janine Ansems Gwen van der Schaaf-Vermeulen Johan van der Schaaf Job Hannah Maartje Correspondentieadres Kinderdijk 2 4331 HG Middelburg Verdrietig geven wij kennis dat rustig, maar voor ons nog vrij plotseling, van ons is heengegaan onze zwager Huib van Noorden Onze gedachten zijn bij Betsy, René en Sari. Adrie Polderman Riet Polderman - v.d. Klooster Cor Polderman Koos Polderman - Bosselaar Trees v.d. Male - Polderman Flip v.d. Male in herinnering nichten en neven Na een lange periode van afnemende vitaliteit, hebben we afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Gerritje Geertruida Seijbel-Beekes Ger weduwe van Jo Seijbel geboren, overleden, 28 september 1931 29 oktober 2015 Evelien Seijbel Eddy Lekatompessy Yaus Lekatompessy Correspondentieadres: Vlissingsesingel 4 4335 GA Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. kijk ook op Ons is ontvallen onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante J. Brouwer M. Brouwer - Kodde Neven en nichten Aagtekerke, november 2015 Onze schoonzus en tante weduwe van Willem Maljaars D. de Visser-Maljaars J.P. de Visser E. de Visser-Maljaars J. de Visser Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74