k Colofon dm- (H mensen inq.nl Familieberichten Dankbetuiging 1 Janna Verhage nilieberichten RECTIFICATIE Haar leven lang op 't Hof gewoond en het laatste jaar in 'De Kreek'. 10 dagen voor haar 91-ste verjaardag is onverwachts van ons heengegaan onze (schoon)zuster en (oud) tante Zoutelande, 10-11-1924 Westkapelle, 01-11-2015 J. Verhage (in herinnering) E. Verhage-Francke (in herinnering) S. Verhage (in herinnering) W. Verhage J. Verhage-Walhout W. den Toonder-Verhage C. den Toonder (in herinnering) K. Verhage (in herinnering) C. Meijers-Verhage S.J. Meijers Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle mensen die haar liefdevol hebben verzorgd, zowel thuis als in 'De Kreek'. C orrespondentieadres W. Verhage Nieuwstraat 12 4374 BD Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 9 november om 13:00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Hermanus Maria Etman - Herman - JWjKai /M—' W -v'< TjZZL) Overtoom Groen kijk ook op donderdag 5 november 2015 15 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft. Uw medeleven na het onverwachte overlijden van mijn man, onze vader en opa heeft ons goed gedaan. We hebben hier de afgelopen maanden veel steun aan gehad. Daarvoor willen we u graag bedanken. Vandaag, op zijn verjaardag, is hij thuis gekomen. Dolly Etman-Kreuger Mirelle en René Anne en Joost Daan en Ingrid Max, Vivian, Nathalie en Juliette Vlissingen, 5 november 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76