üi/erlailen Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 donderdag 5 november 2015 Jan Comelis van der Have Jankees (J.C.) van der Have Jacobus Frans Pattenier - Sjaak - Sjaak Pattenier Jos Goetheer is in de avond van 2 november 2015 overleden. Begeleid door de klanken van mantra's en omringd door zijn geliefden. sat nam Luana Goetheer en Jannes van Gemert Micah, Shona, Jason Brenda en Marco Dijkwel-Goetheer Herman Goetheer Ank Bakvis en Willem Vader De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 6 november om 16.30 uur in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Rode rozen waren zijn lievelingsbloemen. Correspondentieadres: Palingstraat 21 4381 AE Vlissingen josgoetheer@gmail.com Jos Goetheer is geboren op 16 juni 1931 in Vlissingen en overleden in Koudekerke op 2 november 2015. Op 1 November 2015 overleed mijn lieve echtgenoot, onze Daddy en Opa, Kapelle, California, 30 April 1924 1 November 2015 Eef van der Have-Burger Meta en Jim Orvis Kay van der Have en Anne Phillips Aide en Rick Feskanin en kleinkinderen Correspondentie adres: P.O. Box 222 Tomales, CA 94971 USA Op 1 november 2015 is overleden mijn dierbare broer, onze lieve zwager en oom, Kapelle, 30-04-1924 Califomië, 01-11-2015 A.P. Dirkzwager - van der Have A. Dirkzwager (2009 - in herinnering) A.B. van der Have - Wigman D.J. van der Have (2005 - in herinnering) D.C. van der Have - Kuenen (2015 - in herinnering) P. van der Have (1975 - in herinnering) Neven en nichten Dirkzwager en Van der Have Tot ons groot verdriet overleed onze schoonzus Riek Otte-Marijs Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. P. Gouderjaan-Otte f. de Kuiper-Otte H. Tolleman-Otte W. Otte-Mallekoote 3 november 2015 Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die hij achterliet. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze stiefvader en opa Koudekerke, 21 oktober 1941 Vlissingen, 2 november 2015 Dette Pattenier-Read Ingrid en Antoine Verdonk-Muringen Tammy, Gail, Julie, Sem,Jill Cherida en Patrick Krijger-Muringen Dylana, Dylan Saskia en Menno van den Nieuwenhuizen-Muringen Revelinhyo, Naïma, Keano Richard en Melisa Muringen Sherry-ann, Perla, Juliën, Timothy Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 7, 4388 TZ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 november van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend gedenken wij hem om 13.45 uur tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum Daarna zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar huisarts W. v Ouwerkerk en de medewerkers van Zorgstroom, Wijkteam Lammerenburg, voor hun vriendelijke steun en Verdrietig om het verlies van onze dierbare neef, die als een broer voor ons was, hebben wij afscheid moeten nemen van Koudekerke: Addy Pattenier Bart en Marijke Brasser-Pattenier Zoutelande: Ko en Odilia Pattenier Vlissingen: Jan en Annie Pattenier Neven en nichten kijk ook op Augustus Hector George Vandepitte Guus Dinsdag 3 november 2015 is onze broer, zwager en oom Guus Vandepitte overleden. Hij heeft zijn leven op zijn manier geleefd. Wij zullen je missen. Mien Brueren-Vandepitte Hector Vandepitte André en Adry Vandepitte Neven en nichten Guus Vandepitte Ina en Adrie en kinderen Jannie en Bert en kinderen Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader en opa Terneuzen, 23 december 1937 Oost-Souburg, 3 november 2015 Wij zullen zijn markante persoonlijkheid heel erg gaan missen. Oost-Souburg: J. Vandepitte-Gabriëlse Vlissingen: Angela en Franklin Reguillo en Oriana Gianni Berkenstraat 144 4388 LP Oost-Souburg De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 7 november om 10.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. U wordt omstreeks 11.30 uur voor de condoleance verwacht in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij hebben voorgoed afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75