Colofon IDensenlinq.nl mensen inq.nl Familieberichten Willemien de Keijser-Jumelet amilieberichten Lieve Oma, Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kijk ook op Verdriet is er, maar ook dankbaarheid om wat er is geweest. Haar liefde, haar lach, haar weerwoord, haar gebaren, ze zijn ons lief! Heer, hoedt nu haar geest en laat haar nu Uw liefde ervaren... Na een lang en zorgzaam leven is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en omi echtgenote van Gerrit Willem de Keijser f 16 februari 2000 Bruinisse 15 september 1915 Bruinisse 11 november 2015 Leen de Keijser Brigitte de Keijser-Misch Hellen en Jeroen Hanna en Kiran Gert en Mariëlle Noah Hanna de Keijser Leo Hanse William Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Oesterstraat 8 4311 GH Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 6 november om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus". Het adres voor eei 1 respectvoC afscheid. Waar je ook bent we zullen het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. We hebben je bij ons, diep in ons hart, daarom ben je zo dichtbij. Wat hebben we genoten van onze tijd samen. Bedankt voor alle mooie herinneringen. Hellen Jeroen Hanna Kiran Gert, Mariëlle Noah William Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande woensdag 4 november 2015 15 1 UITVAART ZOFtG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijfe uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl r volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64