Uyarlailai) Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 woensdag 4 november 2015 Frederika Otte - Marijs - Riek - Krina Koole-Joosse Janna Verhage Eliza Boogaard (Lies) Enige en algemene kennisgeving. Rustig, maar voor ons nog vrij plotseling, is van ons heengegaan onze lieve man en vader Cornelis Hamerpagt in de leeftijd van 94 jaar. J.S. Hamerpagt-Kosten D.J. Hamerpagt Krabbendijke, 3 november 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: de heer D.J. Hamerpagt Burg. Freijterslaan 34 4703 EP Roosendaal De crematieplechtigheid wordt vrijdag 6 november om 12.30 uur gehouden in de Eendrachtaula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Jozias Otte in de leeftijd van 87 jaar. Nico en Marga Marco en Hiromi Karin en Chris Sjaan en Rom Jack en Marisa Marieke en Joris Hannie en Bram Sander f Martijn en Linda Ruben en Jill Jan en Ingeborg Joel, Joyce Jos en Rianne Jordy, Davey En achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 3 november 2015 C orrespondentieadres Stoofboogerd 42,4421 DE Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 7 november om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Hoedekenskerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Griend' gelegenheid tot condoleren. "God zal er zijn voor jou Verdrietig om het gemis en dankbaar voor haar rijk en voltooid leven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 18 november 1928 f 2 november 2015 Bilthoven: Ineke Beumer-Koole Jaap Beumer Castricum: Rens Koole Simone Koole-Snijders Ruud Matthies Koen f Culemborg: Jolien van der Bijl-Koole Gert van der Bijl Bouke Kirina Rob Nieuwleusen: Boudewijn Koole Christina van der Schaaf Britt Paus Johannes XXIII laan 14334 EK Middelburg Krina is thuis, mogelijkheid tot bezoek graag in overleg. De dankdienst voor haar leven, geleid door ds. J. Nauta, zal worden gehouden zaterdag 7 november om 10.30 uur in kerkgebouw De Morgenster, Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Als u geen kaart heeft ontvangen mag u deze advertentie beschouwen als uitnodiging. t£ Op 2 november is overleden onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Krina Koole geboren Joosse echtgenote van Gideon Koole f Nw. en St. Joosland, 18 november 1928 Middelburg, 2 november 2015 Namens de familie L. Joosse Altijd was er nog dat draadje Dat draadje dat samen bond Dat draadje dat nu verbroken is En leidt tot dit gemis Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve vrolijke schoonzus en tante. Krina Joosse geliefd echtgenote van onze overleden broer en zwager Gideon Koole. We zullen haar warmte en nabijheid erg missen! Onze gedachten zijn bij hun kinderen en kleinkinderen. Bep Koole Leny Marinussen Koos Koole Maap Sinke Wim Koole&Fons van de Goor Neven en Nichten In liefde gedenken wij Paul&Prien, Ton&Maria, Leen&Suzan, Marinus, Ko, Pieter, David&Janny, Boudewijn, Riet Middelburg, 2 november 2015 Haar leven lang op 't Hof gewoond en het laatste jaar in 'De Kreek'. 10 dagen voor haar 91-ste verjaardag is onverwachts van ons heengegaan onze (schoon)zuster en (oud) tante Zoutelande, 10-11-1924 Westkapelle, 01-11-2015 J. Verhage (in herinnering) E. Verhage-Francke (in herinnering) W. Verhage J. Verhage-Walhout W. den Toonder-Verhage C. den Toonder (in herinnering) C. Meijers-Verhage S.J. Meijers Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle mensen die haar liefdevol hebben verzorgd, zowel thuis als in 'De Kreek'. Correspondentieadres W. Verhage Nieuwstraat 12 4374 BD Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 9 november om 13:00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. kijk ook op Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Bep Alewijnse-van Keulen Katrien Alewijnse-Slabber Neven en nichten T .A-;-jy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63