Oyarlailaf] 0 Ulensen inq.nl Familieberichten Jos Goetheer Petrus Augustinus Marcus Piet Cornelia de Putter-de Braai Delia Maria van Vlierberghe - Haers Delia Frederika Otte - Marijs - Riek - Familieberichten Herbert Johan Darphorn Herby Cornelis Donze persooniïjfce uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoCafscheid. kijk ook op woensdag 4 november 2015 15 Na een langdurige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve pa en opa, onze broer, schoonbroer en oom Boschkapelle, 21-5-1941 t Terneuzen, 3-11-2015 Londen (GB): Conny Marcus Kinderen Vogelwaarde: Cor Marcus Ben Marcus Theo Marcus t Franka en Jo Lambert - Marcus Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Lambert - Marcus Bossestraat 33a, 4581 BA Vogelwaarde De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 november om 12.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Met diepe droefheid is van ons heengegaan onze zus en schoonzus in de leeftijd van 75 jaar. J. de Braai en F. de Braal-de Putter M. Jansen van Roozendaal-de Braai P. Koesveld-de Braai J. Koopman-de Braai en H. Koopman J. de Braal-Pijpelink J. de Braai en K. de Braai-Bliek Terneuzen Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve moeder, schoonmoeder, groot - en overgrootmoeder weduwe van Theophile van Vlierberghe in de mooie leeftijd van bijna 101 jaar. Bernard en Hanna Astrid en Kees Joyce en Megan Ronny en Edith Jim, Rens Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. de Bruijckere en het verplegend personeel van woon-zorgcomplex de Burght voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Oostburg, 29 oktober 2015 De crematieplechtigheid heeft naar haar uitdruk kelijke wens in besloten kring plaatsgevonden. correspondentieadres Waterpoortstraat 14,4501 EK Oostburg is in de avond van 2 november 2015 overleden. Begeleid door de klanken van mantra's en omringd door zijn geliefden. sat nam Luana Goetheer en Jannes van Gemert Micah, Shona, Jason Brenda en Marco Dijkwel-Goetheer Herman Goetheer Ank Bakvis en Willem Vader De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 6 november om 16.30 uur in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Rode rozen waren zijn lievelingsbloemen. Correspondentieadres: Palingstraat 21 4381 AE Vlissingen josgoetheer@gmail.com Jos Goetheer is geboren op 16 juni 1931 in Vlissingen en overleden in Koudekerke op 2 november 2015. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Jozias Otte in de leeftijd van 87 jaar. Nico en Marga Marco en Hiromi Karin en Chris Sjaan en Rom Jack en Marisa Marieke en Joris Hannie en Bram Sander f Martijn en Linda Ruben en Jill Jan en Ingeborg Joël, Joyce Jos en Rianne Jordy, Davey En achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 3 november 2015 Correspondentieadres: Stoofboogerd 42, 4421 DE Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 7 november om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Hocdekenskerke, waarna aansluitend dc begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Griend' gelegenheid tot condoleren. ©VA ik dood ben, trein dan niet Q/k ben niet echt dood moet je meten (fplet is het verlangen dat. ik achterliet Jfffdood ben ik pas als jij me bent vergeten Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man,onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maria Johanna Merkies Velsen, 7 augustus 1940 Waterlandkerkje, 2 november 2015 Waterlandkerkje: Ria Darphorn-Merkies IJzendijke: Erwin en Annemarie Tim, Angela De Bilt: Anne-Marie Niederkassel (D): Gerard en Petra Calvin, Celine Alsdorf(D): André en Anke Michelle, Julian Correspondentieadres: Plakkebord 5,4508 PK Waterlandkerkje De uitvaart zal plaatsvinden op maandag 9 november om 13.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Waterlandkerkje. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De liefde is geduldig en vol goedheid. 1 Korintiërs 13:4-5 Bedroefd maar wetend dat het goed is hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Pieternella Levina Pladdet Groede, 19-12-1928 Terneuzen, 2-11-2015 Jaap - in herinnering - en Corrie Jamie en Anoeshka - Jeffrey Roman, Vinn Jeffrey - in herinnering - Shane Frans en Rika correspondentieadres: Willem Mollhof 8 1065 AH Amsterdam De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 november om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Vrijdag 6 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Vremdieke' voor de liefdevolle verzorging. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43