Familieberichten O IHensenlinq.nl Oi/srJadsi) 14 dinsdag 3 november 2015 Eliza Boogaard 'Opa Lies' Eliza Boogaard Marinus Cornelis Westerweele Hendrika Janse Riek Lies Boogaard Theo Barendse -T Frank van Kempen kijk ook op Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van Kern mochten ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Kornelia Elizabeth Alewijnse in de leeftijd van 84 jaar. Meliskerke: Peter en Maris ka Westkapelle: Marcel en Annelies Anouk Jarno Goes, 1 november 2015 Correspondentieadres: Burg. Huijsmanstraat 3 4365 AK Meliskerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 6 november a.s. om 13.00 uur in de Odulphuskerk te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Odulphuskerk. 'M'n ouwe opa, niemand zo aardig als hij' Dag lieve opa, we gaan je missen! Anouk en Jarno Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Zoutelande: A. Boogaard K. Boogaard- de Voogd (in herinnering) J. Schats J. Boogaard M. Boogaard- Wilderom P. Boogaard P. Boogaard- van Sluijs neven en nichten Na vele jaren van vriendschap moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze vriend Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Corry Stroo-Houterman Simon en Ineke Goes: Heikant: 's-Heer Arendskerke: Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat na vele jaren van liefde en zorg is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 87 jaar. Ovezande: M.W. Westerweele-Witkam Goes: Kees en Joke Westerweele-Rentmeester Ivo en Tania Lucas Ineke Westerweele en Leo Peeters Angeliqué en Paul, Mitchell Tamara en Jeroen, Thomas, Mathijs Rinus en Marijke Westerweele-van Waesberghe Wim en Gertrud Westerweele-van den Dries Menno en Mariene Anne en Mark Hidde en Fleur Meta Wolphaartsdijk: Lia Westerweele en Paul van der Wilt Lotte en Bryan Ovezande: Karien en Peter de Meij-Westerweele Ralf Alies en Robin Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Allévo, ADRZ Goes, afd. Geriatrie en al het verzorgend personeel van Hospice Het Clarahofje voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 1 november 2015 Burg. Andriessenstraat 25, 4441 AN Ovezande. Donderdag 5 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 6 november om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze tante 21 juli 1924 t 31 oktober 2015 Ze had een speciale plaats in de familie Jacobse verkregen. Wij zullen haar missen. Uit aller naam: C. Jacobse De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 november om 15.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er vanaf 15.00 tot 15.10 uur gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. Correspondentieadres Blommesteinsingel 16 2804 EE Gouda Langs het water, aan een weg in het Zeeuwse land was zijn laatste plek 't was het stekkie naar zijn hand werd gelukkig van het plukken peren, appels, kersen zijn mand vol fruit dat zal nooit meer lukken. Voor Theo ging het laatste kaarsje uit. Kats, 2 november 2015. Na zevenenzeventig jaren in het leven, na werken in de bouw, dienen bij de Koninklijke Luchtmacht en genietend van het Zeeuwse land heeft mijn man en maatje, zwager en oom, op 31 oktober 2015, na een periode van ziekte, afscheid genomen van het leven. Wij geven Theo een laatste groet op vrijdag 6 november 2015 om 12.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30, in Goes. Jullie zijn van harte welkom. Na afloop kunnen we bij koffie, thee en een broodje nog napraten over Theo. Greet Barendse-Filemon Eric Alewien Anne-Fleur Karin Jan Elly Peter Amanda Correspondentieadres: Monuta Uitvaartcentrum Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Geheel onverwachts is overleden Medewerker Werkleerbedrijf Goes Namens alle Medewerkers en Begeleiding wensen wij de familie veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64