Azzagari maakt na lang blessureleed debuut bij Goes Karelse is meteen 'trainer van de week' Geen Zeeuwse zeges bij springen zien bij Zeeuws-Vlaamse club ZEELAND 13 ZEEUWSE VOETBAL AWARDS De laatste jaren zat Sofyan Azza gari vaker aan de kant dan dat hij op het voetbalveld stond. Na zijn overstap van Kloetinge naar Goes - twee seizoenen geleden - raak te hij geblesseerd in de voorbe reiding. Na een ongelukkige bot sing met doelman Niels Zoute- welle scheurde hij destijds op de training zijn voorste kruisband af. De afgelopen weken moest Az zagari het nog doen met een rol bij de tweede selectie, maar zon dag debuteerde hij dan eindelijk (in de 59e minuut) in de met 7-1 gewonnen wedstrijd tegen WSC. „Het geeft een gevoel dat ik er eindelijk weer bij hoor. Ik weet niet of de nieuwe trainer (John Karelse) weet dat ik er zolang uit heb gelegen. Dat is ook niet be langrijk. Mijn harde werken is eindelijk beloond." Al na negen minuten dacht Az zagari dat hij mocht invallen. „Gert-Jan Tierie had last. Ik heb tot de dertigste minuut warmgelo pen en moest toen weer gaan zit ten. Gelukkig mocht ik alsnog in vallen. Ik was best zenuwachtig en moest wennen aan het tempo. Het ging aardig. Ik probeerde geen balverlies te lijden en dacht zelfs nog aan het maken van een doel punt vlak voor tijd." Na de winterstop hoopt de crea tieve middenvelder weer hele maal fit te zijn. „Vanaf dat mo ment hoop ik zoveel mogelijk bij te kunnen dragen aan het team en wil ik belangrijk zijn." 'Ik probeerde geen balverlies te lijden en dacht zelfs nog aan het maken van een doelpunt vlak voor tijd' BOUGHMARI OOK ERUIT verschoven. De grootste zorg bleef de hernia. Hij heeft eigen lijk nooit ernstige blessures ge had. „Bij Goes heb ik een keer mijn hamstrings gescheurd. Heb ik trouwens een mooie periode gekend. In de vijf seizoenen dat ik er voetbalde, zijn we van de derde klasse naar de hoofdklasse doorgestoten. Ik heb daarna bij GPC gespeeld en wilde dit jaar een nieuw avontuur aangaan bij een aansprekende club als Ter neuzen." Het liep in de voorbereiding en de eerste competitieduels naar wens voor de nieuweling. „Ik scoorde iedere wedstrijd. Tot de thuiswedstrijd tegen RIA. In de warming-up schoot het in mijn rug. Ik heb het toen 65 mi nuten volgehouden. Dat was een teleurstelling, want ik wilde me in de derby laten zien." De laatste vier weken voelde hij zich niet honderd procent. „Maar ik wil altijd voetballen. Je speelt ook nog eens voor een nieuwe club. Dit is echt balen." In de thuiswedstrijd tegen Alli ance zag hij zijn ploeg zondag veel kansen missen. Het duurde tot vijf minuten voor tijd dat Terneuzen de winst binnenhaal de. „Ik sta er liever in. Naar je ei gen team kijken, dat is niks voor mij." Second opinion Het is nog niet zeker of De Pagter zijn teamgenoten de ko mende tijd kan steunen. „Nu ben ik met de jongens van Walcheren meegereden. Ik moest in de auto telkens verzitten. Bij de Wester- scheldetunnel zijn we gestopt, zo dat ik even kon lopen." Hij is nu nog blij dat hij zijn zoontje van twee jaar kan optil len, maar hoe zeker is zijn toe komst als voetballer? „De trainer (Michel Leonhart) en de verzor ger (John Roessink) hebben voor gesteld om een second opinion te laten doen. Dan weet ik mis schien meer over de ernst van de hernia." VLISSINGEN. John Karelse is direct gekozen tot de trainer van de week. Bij zijn debuut bij Goes won hij met 7-1 van WSC uit Waalwijk. Club van de week is zondag-eer steklasser Goes. Dat won niet voor het eerst met een zevenklap per. De wedstrijd tegen WSC ein digde in 7-1. Het doelpunt van de week werd gemaakt door Remco van Tiggele van zaterdag-eersteklasser Kloe tinge. Hij schoot de 2-2 tegen Rijs- oord van ver buiten de zestien kei hard in de linkerbovenhoek. Zijn ploeg verloor nog wel met 2-3. De 'eretitel scheidsrechter van de week' gaat naar Stephan Wieg- mans. Hij leidde de wedstrijd Goes-WSC in goede banen. De pechvogel van de week is Bir- gen Martens. De speler van zater dag-hoofdklasser HSV Hoek liep in Noordwijk een gapende hoofd wond op. Liefst twaalf hechtin gen zitten er nu in zijn voor hoofd. In de beslissende ronde van de klasse L vochten acht tot de tan den gewapende concurrenten om de overwinning. De finalerit was een kolfje naar de hand van Nadja van Kempen, die in haar ruin Hummer een goed meeden kende kompaan had. Met een hoog tempo begon de combinatie uit Wouw aan de rit, om de hin dernissen met speels gemak in 26,54 seconden te verslinden. Met de derde plaats was Marlou Hamelink uit 's-Heerenhoek met de ruin Zidane de beste Zeeuwse combinatie. In een Brabants onderonsje in de barrage van de klasse Z waren Bas Knijff (Nispen) en zijn ruin Europa de beste. Dressuur Bij de dressuur was er een dag eerder in Renesse wel Zeeuws succes. In het ZZ-Licht deed Jolanda Bevelander in ma nege Grol in Renesse met de Ruin Vercace goede zaken. De amazone uit Kerkwerve liep in de eerste proef met de Stravin- sky-zoon met 65,71 procent naar een afgetekende overwinning. In de tweede proef liet de com binatie de teller oplopen naar 65,14 procent. Paula Hanse uit Brouwershaven stuurde de vos- ruin Waparisto in beide proeven naar de tweede plaats (57,14 en 60,28 procent. In Z2 was de Mid delburgse Nadia van Schaik met de merrie Veersedams Shakira onder het zadel de beste (62,35 en 61,47 procent). Klaas Bothoff uit Noordwelle en de ruin Sequi- to eindigden met respectievelijk 61,17 en 57,35 procent op de twee de stek. In de eerste manche van de klasse Mi stuurde Jill Honig (Zie- rikzee) de ruin Doerak B met 66,00 procent naar de zege en ze verzekerde zich hiermee van deelname aan het Zeeuws kam pioenschap. DINSDAG 3 NOVEMBER 2015 hernia geveld door Len Wolters GOES. Inmiddels is Sofyan Azzagari al aan zijn tweede seizoen bezig bij zondag-eersteklasser Goes. De ooit zo beloftevolle aanvallende midden velder van Kloetinge speelde ech ter vanwege een hardnekkig blessu re nog geen minuut in het shirt van het vlaggenschip van Goes. Zondag was het dan eindelijk zo ver. „Ik was best zenuwachtig", be kende hij na afloop. Terneuzen kan de komende we ken ook geen beroep doen op Najim Boughmari. Vier ge kneusde ribben houden hem ze ker voor vier weken aan de kant. De verdediger raakte geblesseerd in het duel met Luctor '88. „Ik wil de met een sliding de bal weg werken toen een speler van Luc tor te laat een tackle inzette en met zijn knieën hard mijn borst raakte." De prognose is dat het vier we ken zal duren voordat hij weer kan voetballen. Eerder miste Boughmari enkele wedstrijden door nekklachten. Terneuzen. foto Camile Schelstraete door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND. De tweede dag van het concours hip- piqe van de Schouwse Ruiters in het Hippisch Centrum in Nieuw en Sint Joosland trok, traditie ge trouw, weer een massa springrui ters. De Zeeuwen streden mee om de prijzen, maar een overwin ning zat er zondag niet in. Sofyan Azzagari (rechts) maakt zijn eerste speelminuten in de hoofdmacht van Goes, foto Johan van der Heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63