üi/arladefj (H mensen inq.nl Familieberichten Gerard Ernest Adrien Elisabeth de Gier Marinus Comelis Westerweele kijk ook op Willem Johan Akkerman Cornelia de Putter-de Braai Jannie Overbeeke-Mulder Familieberichten dinsdag 3 november 2015 15 "Stel het goed!" Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij mede dat is overleden mijn innig geliefde man, onze dierbare vader en schoonvader voorheen anesthesioloog te Sittard, daarvoor huisarts te Hulst echtgenoot van Simonne M.J.H.P. Braet Hulst, 10 juIi 1924 f Antwerpen, 1 november 2015 Antwerpen: Sint-Niklaas: Amstelveen: Amsterdam: Apeldoorn: Simonne de Gier - Braet Peter de Gier Kristin Vandebril Thomas Van Daele Katrien Van Daele Maarten de Gier Nathalie van Zijl Heieen de Gier Diederick Lohle Suzanne en Frank van der Raaij - de Gier Wij nemen afscheid van papa tijdens de uitvaartmis, die gehouden wordt op vrijdag 6 november om 11.00 uur in de Sint-Carolus Borromeuskerk, Hendrik Conscienceplein 12 te Antwerpen. Aansluitend vindt de crematie plaats. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10.30 uur in de kerk. Geen bloemen. Correspondentie: Residentie Hertogenpark Desguinlei 90- 1/E 2018 Antwerpen (B.) Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Woonzorgcentrum Nottebohm te Antwerpen. Na langdurige ziekte is, tot ons groot verdriet, onze vader en schoonvader overleden. 22 december 1932 t 1 november 2015 Jan Willem Ei Khin Khin Marion Finn Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinnering aan de goede dagen. (Godfried Bomans) Correpondentieadres J.W. Akkerman, Damplein 37,4331GC Middelburg Op donderdag 5 november is er gelegenheid tot afscheid nemen op het huisadres, Damplein 37, van 15.00 tot 17.00 uur. Op vrijdag 6 november zal om 13.00 uur een bijeenkomst gehouden worden in de aula van de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 40 2564 GT Den Haag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Goes: Heikant: 's-Heer Arendskerke: Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat na vele jaren van liefde en zorg is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 87 jaar. Ovezande: M.W. Westerweele-Witkam Goes: Kees en Joke Westerweele-Rentmeester Ivo en Tania Lucas Ineke Westerweele en Leo Peeters Angeliqué en Paul, Mitchell Tamara en Jeroen, Thomas, Mathijs Rinus en Marijke Westerweele-van Waesberghe Wim en Gertrud Westerweele-van den Dries Menno en Mariene Anne en Mark Hidde en Fleur Meta Wolphaartsdijk: Lia Westerweele en Paul van der Wilt Lotte en Bryan Ovezande: Karien en Peter de Meij-Westerweele Ralf Alies en Robin Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Allévo, ADRZ Goes, afd. Geriatrie en al het verzorgend personeel van Hospice Het Clarahojje voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 1 november 2015 Burg. Andriessenstraat 25, 4441 AN Ovezande. Donderdag 5 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 6 november om 10.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid is door de HEERE, na een moedig ge dragen lijden, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Adriaan Joost de Putter in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen A.J. de Putter Terneuzen Anja en Chris Annelies, Joost, Leon, Caroline Hoek Anneke en Ko Sjaco en Mariëlie, Jos, Colinda en Vincent Judith en John, Nancy Terneuzen Heieen en Frank Dennis en Emelien, Frans, Peter en Caela, Andries BiervlietEls en Wim Eline en Patrick Maaike, Marlies, André, Jeroen Hoek Piet en Caroline Adriaan en Arianne Anne-Rie, Leendert, Koen, Pieter Terneuzen Leen en Jenny Arjo, Coert 1 november 2015 Churchilllaan 520 4532 MB Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 5 november om 14.00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbe graafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvan gen mag u deze advertentie als uitnodiging zien. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. VeeI fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, oma en overgroot-oma echtgenote van Piet Overbeeke Smilde, 11-9-1930 t Terneuzen, 26-10-2015 P. Overbeeke Fred en Jeanne-Marie Edwin en Liselotte -Jurre, Elin Marvin en Lilian - Kiron, Ayla Jordi en Ilse correspondentieadres: Prinsestraat 26 4506 AH Cadzand De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Bachten Dieke' voor alle goede zorgen en aandacht. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44