OyarJadau Jvi r jjj Me einommi Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten m DEifikbHtuUji/ig Jacob Pleijte - Jaap - Corné Vader Johannes Brouwer Lenie Kasse Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Leen Wisse Jo Schuit - van Noort Lieve Pa Leo de Bruijn j nilieberichten kijk ook op maandag 2 november 2015 21 Bijzonder in al zijn eenvoud Verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Martina Spruijt Jo *Veere, 25-07-1926 f Oostkapelle, 31-10-2015 Ria (in herinnering) Jan en Lenie Marnix en Gerbeth, Marvin Miranda en Leon, Ruben Jochem en Annemarie, Coen, Merle Dennis Jaap Lenny en René Nina Jos Correspondentieadres: Halve Maanstraat 49 4356 BN Oostkapelle Wij willen de medewerkers van Zorgstroom Team Veere Noord hartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzorging. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we nu onze oudste, zorgzame zus, schoonzus en tante is overleden. weduwe van Dirk Slinger David en Lenie Kasse Rie Bassie-Kasse Simon en Berta Kasse Mattie en Ko van de Bosse Johan en Ina Kasse Tinie Goedhart-Kasse Neven en nichten 30 oktober 2015 Nooit zal je door de tuin meer lopen waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je verzorgende hand nu gaat een hemeltuin voor je open Na een slopende ziekte is overleden, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Nieuwdorp, 12 mei 1930 f 's-Heerenhoek, 30 oktober 2015 Catrien Pleijte - Polderdijk Maarten en Tonny Mandy en Michael, Noah, Demi Stefan Daisy Brammie (in liefdevolle herinnering) Hans en Astrid Martijn Corine Karlijn Rene en Ellie Sander Rowena en Niek Van Zijlstraat 19, 4453 BB 's-Heerenhoek. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 4 november om 13.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Daarna brengen wij hem als gezin in besloten kring naar zijn laatste rustplaats. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons te condoleren in het verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Onze dank gaat uit naar huisarts Eversdijk en het team van SVRZ voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Liever geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. wvuvu.hjobse-uitvaart.nl vwvw.basisuitvaart-zeeland.nl Helaas overleed onze optimistische zwager en oom Goes: Nel Wisse-Moerdijk Jaap Wisse (in liefdevolle herinnering) Den Haag: Robert Wisse en Daniela Petric Rotterdam: Rosalie Wisse en Wouter Langendijk Wij wensen Rie en de kinderen veel sterkte toe Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hebben ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troost en bemoediging in. Wij betuigen onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Bram Hanny en Ron Kevin en Tanneke Maikel en Mariëlle Wolphaartsdijk, 2 november 2015 In liefdevolle herinnering Het voelt alsof het gisteren was Helaas is dat niet waar De dagen rijgen zich aaneen: Het is al vijf jaar 02-11-2010 02-11-2015 Niets kan de leegte van een afwezigheid vullen, maar dankbaarheid verandert de pijn der herinnering in stille vreugde. Jacolien de Meij - de Bruijn Jaap de Meij Begrafenisverzorging I* Tarweakkcr 23t 434] MD Aiiièinuiilen Tel. 0118- 60 25 00 www.cornevader.nl Een nette begrafenis voor een redelijke prijs. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 55