Cl» Colofon (J) mensen inq.nl Familieberichten ■JilflÈniDrJiJnJ Voor betaalbare kwalitëit nilieberichten Voor de vele blijken van medeleven, welke wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Koens - de Pundert zeggen wij u hartelijk dank. Ovezande, oktober 2015 Familie Koens We hebben veel van je geleerd je leerde ons alleen niet wat het is om je te moeten missen. Wij willen iedereen bedanken die tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Kees Krijger met ons meeleefde. De vele kaarten, bezoeken, bloemen en telefoontjes hebben ons goed gedaan en ons laten zien dat hij gewaardeerd werd zoals hij was. Cobi Krijger - Constant Arjan en Ilona Nikki Fleur Corinne en Bart Sem Kim Lisa Heinkenszand, oktober 2015 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overoma Adriana van Moolenbroek - Siereveld (Sjaan) heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. C. van Moolenbroek Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuw en Sint Joosland, oktober 2015 Arie Kees Oudshoorn Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Maria Johanna Dodmond - de Jonge Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Familie Dodmond Oktober 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze schoonzus en tante Maria Vermue-de Rechter zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Rechter Familie Vermue oktober 2015 WIM Uitvaartverzorging Lfnda van Wingen Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan DE VLIEGER ,artverzorqinq M De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op zaterdag 31 oktober 2015 15 Na cel voor cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt was er uiteindelijk niet meer te kiezen tussen winnen en verliezen de kaarten zijn gedeeld en mijn troeven helaas uitgespeeld daarom lieve mensen een laatste groet dank jullie voor alles, het ga je goed. In liefdevolle herinnering 1 november 2014 1 november 2015 Er is een schakel die de dood niet kan verbreken. Liefde en herinnering leven altijd in ons voort. Jeannette ;lein)kinderen Striepseweg 4, 4435 RL Baarland www.lindayanwingen.nl UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 99