J5 Familieberichten Corrie Boogaard-Joosse Maria Adriana de Rijke-Smits kükookop fflensenlinq.nl ^P^BnkuLruiijiriFi r 14 zaterdag 31 oktober 2015 Leen Wisse Rie Wisse - de Fouw Leen Wisse Leen Wisse Het kaarsje is nu opgebrand het vlammetje is gedoofd wat heeft het lang mogen branden... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en oude oma-oma echtgenote van Marinus de Rijke f 5 juni 2000 in de leeftijd van 96 jaar. Oosterhout: Adri de Rijke Coby de Rijke-den Boer Astrid en Ruud Iris, Thom Esther en Stefan Sanne, Ti/s* Nora Bruinisse, Els de Graaff-de Rijke Cees de Graaft Maurice en Sofie Ronald en Judith Stijn, Boaz Ouwerkerk, 29 oktober 2015 Noorsestraat 9 Correspondentieadres: Schipperslaan 7 4311 CC Bruinisse De herdenkingsdienst voor familie en belang stellenden zal dinsdag 3 november om 13.30 uur gehouden worden in de Geertruidkerk aan de Ring te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Alles waar je echt van houdt Zal warmte blijven geven Ook al is het niet gebleven Het blijft altijd een deel van jou Een stukje van je leven Met diep respect voor haar zorg en toewijding, dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Nella Pieternella Janna van der Vlies - van der Moere Nel weduwe sinds 1997 van Kees van der Vlies in de leeftijd van 93 jaar. Sydney, Peter en Elsa, Astrid t John Paul en Vinita Michael en Pamela Olivia, Annabel Middelburg, Lenny en Bert Sander Fleur Jouri en Gina Shady Middelburg, 28 oktober 2015 Correspondentieadres: Brakstraat 23 4331 TM Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 2 november van 19.00 uur tot 20.00 uur aan de Koudekerkseweg 2 te Middelburg. Dinsdag 3 november om 13.00 uur zal er een herden kingsdienst plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Arie Bikker Dankbetuiging Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, voor de vele steun die wij mochten ontvangen, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en oma De vele reacties, in welke vorm dan ook, zijn een grote steun voor ons bij het verwerken van dit grote verlies. Op deze manier willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Jan Boogaard Kinderen en kleinkinderen Nieuw en Sint Joosland, oktober 2015 Jeanne Groendijk - van Dalen Wij danken u allen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Dina Hage-Leenpoel Het heeft ons goed gedaan. Ella Hage Joan en Gonny Mol en kleinkinderen. Kapelle, oktober 2015 Nel de Kok-Groenewoud Maak je over mij maar geen zorgen Ik kom wel waar ik zijn moet Ik heb een goed leven gehad Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen en te genieten van je optimisme. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze pa, onze trotse, lieve opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Kortgene: Rie Wisse - de Fouw Kortgene: Marleen Essen (B): Evert-Jan en Mirjam Maxime, Kaya 28 oktober 2015 Wilhelminastraat 77, 4484 AC Kortgene De crematieplechtigheid zal in intieme kring plaatsvinden. U kunt de familie persoonlijk condoleren in "De Pompweie", Bernhardstraat 2A, 4484 AN Kortgene, op dinsdag 3 november vanaf 14.30 uur tot 16.00 uur. Geen bloemen. Wanneer wij vergeten zijn u persoonlijk in kennis te stellen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Zo gewoon... Gewoon een fijn mens. Met pijn in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Rie Wisse-de Fouw Oost-Souburg: Leen en Jenny de Fouw Vlissingen: Danny en Ingrid Besse Chantal Besse-de Fouw (in liefdevolle herinnering) Jessy Besse Oost-Souburg, 28 oktober 2015 Na een moedig gedragen ziekte kregen we toch nog onverwacht het droevige bericht van het overlijden van ons trouwe danslid Wij wensen Rie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Leden dansclub Kortgene üfcwSS Wij willen iedereen die op welke manier dan ook gereageerd heeft op het overlijden van onze vader hartelijk bedanken. Hij was geliefd bij velen Zijn dochters Joan, Grace, Betsie en familie Terneuzen, oktober 2015 Zonder Ma is alles anders. Wij willen jullie bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen en (achter) kleinkinderen Oud Sabbinge, oktober 2015 Wij willen iedereen bedanken voor de bezoeken in het ziekenhuis en hospice, voor de bloemen, vele kaarten en telefoontjes én aanwezigheid bij de uitvaartdienst van mijn lieve vrouw, moeder en oma Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe ze werd gewaardeerd. Dit alles heeft ons veel steun gegeven. Wim de Kok Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 98