J? 0 mensen inq.nl Familieberichten Oyarlailaf] V "X Maria Jeannetta Dolk - Hoornweg Geesje Margriet Blok Geesje Maas-Blok kijk ook op J.P. de Coninck Adriaan Dolk Margot Nispel Janna Johanna de Lange-de Klerk De Uitvaart Informatie Hulplijn - Geesje - Lambertus Antonius Timmermans zaterdag 31 oktober 2015 17 Heden hebben wij vernomen dat na een kortstondig ziekbed op vrijdag 30 oktober jl. toch nog onverwacht op 71 -jarige leeftijd is overleden de heer Wij wensen zijn vrouw en nabestaanden heel veel sterkte met dit verlies. Emergis centrum voor geestelijke gezondheidszorg team afdeling 90-95 Goes. 31 oktober 2015 Woensdagavond 28 oktober 2015 is vredig en kalm gestorven onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van 10 augustus 1929, Den Haag t 28 oktober 2015, Terneuzen Verdriet is er, maar ook dankbaarheid dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Kostbaar als juwelen zijn de herinneringen aan de laatste weken. Driebruggen: Marijke en Frits Jeltner en Sanne Wolter Westdorpe: Arend en Marie-Louise Michel en Corina, Lolita Sander en Evie Koewacht: Sylvia en Coen Jelle en Roxanne, Bas Wesley en Lisa Hoek: Martine en Ronny Kevin Anne Een speciaal woord van dank aan het Hospice te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Graafjansdijk B87, 4554 LA Westdorpe Wij willen u uitnodigen voor de crematieplechtigheid op dinsdag 3 november om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula en bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. E1NIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING U maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid, de schakel is verbroken, de lege plaats een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, want u hoorde er zo bij. Zacht en kalm is overleden Erkrath (D), 30 december 1939 t 's-Heerenhoek, 29 oktober 2015 Uit aller naam Correspondentieadres: Langeweg 20 4697 RE Sint Annaland De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 november om 13.30 uur in Woonzorgcentrum "Theresiahof", Theresiaplein 7 te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal Margot worden begraven op de R.K. Begraafplaats te 's-Heerenhoek. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcentrum "Theresiahof" voor de liefdevolle verzorging. Herfst Het laatste blad viel van de tak Er zal geen nieuwe meer groeien De tak sterft af net als het blad En nimmer zal hij meer bloeien In de vroege ochtend van donderdag 29 oktober 2015 is geheel onverwachts overleden onze lieve broer, zwager en oom Franciscus Johannes Thomas van Kempen Frank Maastricht, 30 juni 1950 Velp: Philadelphia(USA) Wageningen: Meerssen: Correspondentieadres: Familie van Kempen Hertenlaan 7 6705 CA Wageningen t Goes, 29 oktober 2015 Loet Marie-Louise kinderen en kleinkinderen Marjon Ken en kinderen Paul Marlou kinderen en kleinkinderen Jan t Adrienne en kinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorggroep Ter Weel in Goes. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 november om 12.00 uur in het Vlinderhuis op de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30, in Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. "Aan 't eind der pelgrimsreize Zal voor mijn oog verrijzen Uw grote eeuwigheid O Eeuwigheid, Gij Schone, Mijn hart wil in U wonen, Het vindt geen thuis in deze tijd" Verdrietig, maar ook dankbaar geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sinds 5 september 1976 weduwe van Dirk de Lange In de leeftijd van 93 jaar Rinus en Hanneke Hanny en Harry Dick en Leny Ad en Willy Theo en Birke Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 28 oktober 2015 Correspondentie-adres: M.L. de Lange Van Kleffenslaan 245 4334 HH Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 3 november om 13.30 uur in de Gasthuis- kerk, Lange Delft 94, 4331 AS te Middelburg (Parkeren Damplein). Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week L 0800 - 4444 000 Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Cornelis Maas s-Heerenhoek 3 maart 1946 f Goes, 26 oktober 2015 William en Marloes Bram Wij willen het verzorgend personeel van ADRZ te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. Correspondentieadres: Kombuis 6, 7944 SR Meppel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. De Heer is mijn herder Met veel verdriet in ons hart maar ook dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, delen we u mee dat is overleden onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Weduwe van Kees Maas Biddinghuizen. Kalamazoo (USA). Vlissingen. Duisburg (Did). Kats. Kloetinge: Christien en Frans (in herinnering) Oltmans-Blok Catrien en Kees op 't Hof-Blok Piet en Patti Blok-Friezenberg Matthy en Qui Hage-Blok Ineke en Jurgen Schmidt-Blok Els en Wiek (in herinnering) de Vos-Blok Kapelle-Biezelinge: Addy en Jan van den Bosse-Blok Neven en nichten Ook wij danken het verzorgend personeel van ADRZ te Goes voor de liefdevolle begeleiding en de liefdevolle verzorging. 26 oktober 2015 The reason it hurts so much to separate is because our souls are connected. Op 25 oktober is in de leeftijd van 74 jaar overleden. Gisela Timmermans - Kempf kinderen en kleinkinderen Fazantenhof 117 4332 XT Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 97