Begin dit jaar werd Danny Hollestelle gekozen tot Zakenvrouw van het jaar 2015. Een prijs die haar als directeur-eigenaar van Koninklijke Hollestelle uit Goes veel brengt. Tijdens Contacta.nl is ze één van de sprekers. We spraken haar over de kracht van haar connecties. Q Contacta.nl 3-4-5 november Tekst Annet van de Ree Foto Limit Fotografie 'Meer op ons netwerk vertrouwen' hun connecties? "Nee, ik ben van mening dat we meer op ons netwerk kunnen vertrouwen en het meer kun nen aanspreken dan we nu doen. Meer mensen zouden ook het nut van connecties moeten inzien. Ik merk bijvoorbeeld dat het moei lijk is om leden te werven voor on dernemersverenigingen. Terwijl ik weet dat een netwerk belang rijk is en het je veel kan brengen." Welke connecties in de regio zouden nog verbeterd kunnen worden? "Qua lokale en regionale onder nemersverenigingen is het hier nogal versnipperd. Dat kan be ter gestroomlijnd worden. Ver der mogen er naast de zakelijke dienstverleners wat mij betreft meer B2B ondernemers vertegen woordigd zijn. Ik ben een groot voorstander van echte ontmoe tingen, die door middel van digi tale communicatie gefaciliteerd worden." Gebruikt u zelf social media om te netwerken? "Ja, maar wel als aanvulling en ter ondersteuning van 'live' contact. De combinatie van persoonlijk contact en digitale connecties vind ik heel belangrijk. Zeker na mijn benoeming tot Zakenvrouw van het jaar ben ik social media meer gaan gebruiken. Het zijn middelen om snel veel mensen te bereiken. Het is niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven, maar de fysieke connectie blijft wezenlijk." bindingen te leggen en dat kan soms heel verrassende connec ties opleveren. Of ik nu ergens als ondernemer aan deelneem of in het kader van Zakenvrouw van het jaar optreed, ik probeer mijn netwerk altijd te verbreden en te verdiepen om zowel zakelijk als persoonlijk te kunnen groeien." Heeft de benoeming tot Zaken vrouw van het jaar deuren voor u geopend? "Het opent zeker deuren bij be staande en nieuwe relaties. De titel creëert meer naamsbekend heid voor Koninklijke Hollestelle en vestigt de aandacht op onze bedrijfsactiviteiten. Ik ontmoet mensen op andere besluitvor mingsniveaus, in private en pu blieke hoek. Of je nu echt invloed kunt uitoefenen, dat weet ik niet. Het is waarschijnlijk ook eerst veel zaaien en later pas oogsten." Op welke manier probeert u als Zakenvrouw van het jaar andere vrouwen in het bedrijfsleven te inspireren? "Dat doe ik vooral door te ver tellen over het traject dat ik heb doorlopen en de keuzes die ik heb gemaakt in mijn carrière. Door ze te laten inzien dat je je ambities mag volgen, talent moet ontwik kelen en bereid moet zijn om het ongebaande pad te nemen. Andere ondernemers inspi reren mij namelijk ook als ze vertellen hoe ze er gekomen zijn." Benutten bedrijven volgens u voldoende werd begin dit jaar Er zijn sinds uw benoeming tot gekozen tot za- zakenvrouw van het jaar 2015 kenvrouw van het onge- Ujaar. Dit is een prijs waarvoor je voorge dragen wordt, dan moet uw net werk u wel hoog hebben zitten. "Ik heb deze benoeming echt te danken aan connecties. Niet al leen die ik zelf heb binnen net werken, maar ook de connecties die het bedrijf heeft. Je maakt met je bedrijf onderdeel uit van een groter geheel, van de omgeving waar je gevestigd bent, van de branche, van je klantenkring. Het gaat er vaker om wie je kent, dan watje weet." Komt u nog aan de nor male da gelijkse werk zaam heden toe? twijfeld veel aanvragen voor in terviews en lezingen binnenge komen. "Het is een heel druk en veel zijdig jaar met veel landelijke aandacht in de pers. Geluk kig kan ik het goed combi neren met mijn werk, mijn bedrijf staat immers altijd voorop. Ik weeg het belang van aanvragen zo goed mo gelijk af en probeer hier zo mo gelijk gehoor aan te geven. Aan onderwerpen als het technisch onderwijs en de maakindustrie hecht ik belang." Bent u tijdens dat soort werkzaamheden ook veel be zig met netwer ken? "Overal waar ik kom, pro beer i k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 90