V Q Contacta.nl 3-4-5 november 14 15 Bouwplein Schouwen-Duiveland Plein Walcherenplein Business Club Kloetinge Plein Coördinator: Ronald van der Hart Waar: Westerscheldehal - Hal 2 Opp.: 400 m2 Catering: Onder de Toren - Goes (openbaar) Na een moeizame start kwam na de bouwvakantie de vaart erin en het Bouwplein is nu groter dan ooit. De catering is dit jaar het centrale middelpunt van het plein met daaromheen de stands. De kleurige gangpaden wijzen de weg naar de exposanten. 'Kracht van connecties' is ook in de bouwsector zeer belangrijk. Samen werking staat ook op het bouwplein centraal. Nieuwkomers zijn onder meer Bouwbedrijf Rijk, Luctor et Emergo, GET green, RHO, New Motion en DFD facilitaire diensten. En er is zijn meer deel nemende bedrijven van buiten Zeeland zoals New Energy, Falk bouwsystemen en Inox doors. Coördinatoren: Cees Bolijn en Jochem de Jonge Waar: Oosterscheldehal - Hal 3 Opp.: 310 m2 Catering: Wies Horeca Service en De Vlieger verhuur "Het ging dit jaar verrassend snel, het plein was binnen een paar weken vol. De kern vormen de vaste partners Saman, Hanse Staalbouw, Habo, JMC Signmakers en De Koffieboer. We zijn blij met de twee nieuwkomers Nobelpoort en Weekra", vertelt Jochem de Jonge. Voorgaande jaren had het plein een uniforme inrichting, maar een aantal deelnemers kiest nu vooreen eigen standbouw. "De basisinrichting blijft wel herkenbaar als de Schouwen-Duiveland stijl. Onze locatie direct naast de Contacta Arena bevalt ons goed." De gemeente Schouwen-Duiveland/De Zuidhoek houdt samen met de Ondernemerskring Schouwen-Duiveland een onderne mersborrel op woensdagavond vanaf 20.30 uru. Coördinator: Jéan van Oorschot Waar: Noordzeehal - Hal 1 Opp.: 600 m2 inclusief horeca Catering: SEC Catering (openbaar) Coördinator: Piet de Haze Waar: Noordzeehal - Hal 1 Opp.: 214 m2 Catering: De Bult, De Vierlinden en Taste Culinair - Goes (open baar) Het BCK Plein is voor de tweede maal gevuld met leden van Business Club VV Kloetinge. De acquisitie verliep vlot dit jaar. De Haze: "ledereen weet nu hoe het werkt en de economie trekt aan. En we zijn een heel gezellig plein." Zuidwest Lease en Rave Deurwaarders zijn nieuwkomers op BCK, maar geen onbekenden op Contacta.nl. Deelname aan Con tacta.nl is goed voor de naamsbekendheid en het imago van bedrijven en organisaties. BCK Plein is dé plaats om informeel te netwerken en zaken te doen, met en door BC Kloetinge. Want waar kun je in korte tijd meer mensen uit de regio bereiken dan op Contacta.nl. Voor alle 120 sponsors en leden staat een borrel gepland op één van de beursdagen. Het oorspronkelijke Walcherenplein was voor de zomer al volge boekt. De interesse onder Walcherse ondernemers was zo groot, dat er werd uitgebreid. Het Walcherenplein is nu groter dan ooit en het handhaaft de eigen stoere, open en transparante look. Een stijl die past bij de oorsprong van Walcheren. Blij is Jéan van Oorschot met nieuwkomers gemeente Veere, Entraz, Van Hoepen, Local Tour Guide, Kuzee, Urban Heroes en Jenny Crone, maar ze koestert ook trouwe deelnemers zoals Kambier, Wielemaker en Prior. 'Denk eens anders' is de insteek op het beursthema door anders naar connecties te kijken. Het vaste stramien van business-to-business is losgelaten. Op een meer creatieve manier de omgeving waarin we leven, werken, studeren en recreëren be naderen. Cultuur vormt een belangrijk onderdeel van een leefbare omgeving. Cultuur en ondernemen gaan prima samen en bieden nieuwe kansen. Andersom heeft de cultuursector het bedrijfsle ven nodig. Denk eens anders, denk eens aan cultuur. Er is een Walcherse Ondernemersborrel op woensdag 4 november van 21.30 tot 23.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 83