Q Contacta.nl 3-4-5 november Bevelandenplein Zeeuws-Vlaams Paviljoen West-Brabant Plein De pleinen Coördinator: Ada de Regt Waar: Noordzeehal - Hal 1 Opp.: 770 m2 Catering: 't Binnenhof - Goes (openbaar) Het grootste Plein op Contacta.nl dankzij de samenwerking tussen vijf Bevelandse gemeenten en coördinator Ada de Regt. Al 12 jaar op rij weet zij dit Plein ruimschoots te vullen. Er zijn nu 35 deelnemers, waarvan 13 nieuwkomers. Over de kracht van connec ties gesproken... Het thema van de vijf gemeenten is 'Vacatures en Werkgelegenheid'. Hiervoor is bekende Zeeuw en voormalig mi nister Jan Kees de Jager uitgenodigd. Hij is de gastspreker op een seminar in de Contacta Arena. Dit seminar kwam in co-productie met LMG creatie+strategie tot stand. Contacta.nl is voor diverse Bevelandse bedrijven het moment voor primeurs; Add iet lanceert haar vernieuwde concept, Mindmotion komt met een professionele presentatie en ICT-er Rentmeester presenteert een pakket voor digitalisatie van uw administratie. Nieuwkomer Janse Janse pakt uit met het spel Level UP!wat organisaties aanzet tot de stap naar 'the next level'. Vernieuwde stands zijn er voor Dek en De Leeuw. En een aantal zorgondernemers stapt in de wereld van Contacta.nl. Er is een Bevelandse Ondernemersborrel met opening door Jan Kees de Jager op woensdag 4 november van 22.00 tot 00.00 uur. Coördinator: Karin Boerman, gemeente Sluis Waar: Oosterscheldehal - Hal 3 Opp.: 500 m2 Catering: De Zeeuwsche Cateraar en Petrus&Paulus Hoeve - Hulst "Het Zeeuws-Vlaams Paviljoen is een klein, maar gezellig plein", meldt pleincoördinator Karin Boerman. Er zijn wat wisselingen, zo wordt de catering wordt nu verzorgd door twee bedrijven uit Hulst. Zij gaan een hippe en trendy horecalocatie inrichten. Vaste partners op het plein zijn onder meer Even Kijken, Witte Boussen, Recht door Zee, Pladet, Sprangers, ABC Zonnepanelen. Nieuwkomer dit jaar is Het Slotenhuis uit Groede. Die bemant samen met zijn landelijke leverancier EVVA een stand. Zeeland Sport Leisure organiseert wederom een borrel op het plein. Geen speciaal thema in het Zeeuws-Vlaams Paviljoen: 'Kracht van connecties' zegt meer dan voldoende over de doelstelling van Contacta.ni. Meer info op www.zvlpaviljoen.nl. Coördinator: Bas Hüsstege - LMG strategie+creatie Waar: Westerschelde - Hal 2 Opp.: 400 m2 Catering: Studio 76 "Het West-Brabantplein ontwikkelt zich goed door. De locatie is verbeterd, is nu direct gelegen aan de ingang van hal 2. Met een grotere oppervlakte is er ruimte voor een nieuw horecaterras, een podium met activiteiten en presentaties en een aantal nieuwe enthousiaste ondernemers uit de regio tussen Halsteren en Breda", meldt pleincoördinator Bas Hüs stege. Er zijn nieuwe gezichten, maar ook exposanten die de succesvolle deelname van vorig jaar een jaartje verlengen. Studio76 verzorgt wederom de catering en gezelligheid op het plein. Relight en JMT leveren een belangrijke bijdrage aan de inrichting. Het West-Brabantplein biedt volop kans om uw on- necties uit te breiden naar het grote Brabantse netwerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 82