I A DRV legt de verbinding Rabobank Walcheren/Noord-Beveland en Rabobank Oosterschelde staan dit jaar weer samen op Contacta.nl en ze hebben een deel van hun stand ter beschikking gesteld aan talentvolle startende ondernemers vanuit de gedachte 'meer bereiken met elkaar!' Q Contacta.nl 3-4-5 november 8 I 9 Met de inzending van een motiva tiefilmpje stre den diverse star ters om de gratis expositiedag in de nieuwe moder ne Rabobank Stand op Contacta. nl. Na zorgvuldige toetsing zijn er drie talentvolle starters geselec teerd en zij mogen hun product of dienst in een eigen stand van 4m2 promoten. Het zijn: Vers op Walcheren maakt het mo gelijk om de kwaliteit en smaak van lokale versproducten snel en eenvoudig op tafel te krijgen. Klanten bestellen hun favoriete producten binnen een paar mi nuten en de bestelling wordt gra tis bezorgd. Een vast telefoonnummer heeft waarde voor de uitstraling van een bedrijf. Het staat professio neel en verhoogt de vindbaarheid op Google. Eigennummer.nl is er voor zzp'ers en kleine bedrijven die geen vaste telefoon hebben, maar wel professionaliteit willen uitstralen. Importeur, distributeur en ken niscentrum in duurzame energie zoals zonnepanelen, omvormers, montagesystemen, maar ook windmolens en brandstofcellen. Dutch Green Energy wil betaal bare en innovatieve oplossingen bieden in duurzame energiebron nen die de C02 uitstoot terug dringen. Met deze actie helpt Rabobank beginnende ondernemers op weg en laat ze het effect van Contacta. nl beleven. Maak ook kennis met deze ondernemers en kom langs op onze stand! Virtual reality is een unieke ma nier om iemand een bijzondere ervaring te geven. Rabobank en verzekeraar Interpolis maken het mogelijk met de Oculus Rift bril te ervaren wat er gebeurt in een risicovolle situatie. Op de Oculus Rift set kunt u kiezen hoe voelt het om te rijden met een borrel op of hoe ziet de vlam in de pan eruit? De 'virtual reality' brengt de rea liteit erg dichtbij. En daarin zit het leermoment, waarvan Interpolis u bewust wil maken. Kennis delen is een belangrijk aspect van Contacta.nl. De ken nispartners Delta en Rabobank organiseren samen een seminar met Paul Moers, bekend van zijn boek 'Werk aan de winkel!' in de Contacta Arena. Het effect van bedrijfsoverdracht is een thema dat zowel de aan dacht van DRV Accountants Ad viseurs als de Rabobanken heeft. Want wanneer draagt pa of ma het bedrijf echt over aan zoon of dochter? De menselijke kant van het verhaal is één van de lastig ste aspecten bij een overdracht. Rabobank en DRV Accoutants Adviseurs willen dit samen met u inzichtelijk maken om zo het overdrachtproces succesvol af te kunnen ronden. 'Bedrijfsover dracht' is een besloten master class in het Contacta College. Tekst Annet van de Ree Foto Rabobank Rabobank geeft talentvolle starters de ruimte Dinsdag 3 november: Vers op Walcheren - Vlissingen Woensdag 4 november: Eigennummer.nl - Goes Donderdag 5 november: Dutch Green Energy - Colijns- plaat Oculus Rift Kennis delen Hoe voelt het om te rijden met een borrel op of hoe ziet de vlam in de pan eruit? Rabobank en Interpolis laten het zien met de Oculus Rift. GOES De geografische ligging van Zeeland en West-Brabant biedt veel kansen voor ondernemers, zowel nationaal als internationaal. Een uitgebreid netwerk van logistieke verbindingen over zowel het water als de weg maakt de regio voor ondernemers een aantrekkelijk vestigingsgebied. Ondernemen draait allemaal om het leggen van de juiste verbindingen. Niet alleen logistiek gezien maar ook op het vlak van de juiste mensen aan uzelf zien te verbinden. Ofwel, krachten bundelen door kennis te delen. Als kennispartner van Contacta wil DRV ook graag zijn kennis met de ondernemers delen. De juiste infor matie en inzichten geven zodat ze onderbouwde beslissingen kunnen nemen. Wijzen op de kansen en op de risico's. Daarvoor heeft DRV veel kennis opgebouwd én gezorgd voor een waardevol netwerk aan 'ken nissen'. Tijdens Contacta biedt DRV de bezoekers graag de gelegenheid om op de DRV-stand verbinding te leggen met de adviseurs en met ken nissen van DRV. Presentaties en activiteiten Dinsdag: 16.30-17.30 uur DRV Uurtje Wijzer: Bent u bij de tijd met uw personeelsplanning? (genodigden) Woensdag: 20.00-22.00 uur 'Kracht van connecties'- borrel De Zeeuwse Connectie (geno digden) in samenwerking met Rabobank. Donderdag: 17.45-18.30 uur Masterclass 'Bedrijfsoverdracht' (genodigden) met Rabobank en Zantboer Partners

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 77