J3 JufflüxriDriHxn Colofon IDensenljnq.nl Familieberichten A Arie Bikker Suus Ekkebus Jeanne Groendijk - van Dalen Maria Koens - de Pundert Nel de Kok-Groenewoud Kees Krijger Florimondus Jean de Paauw Maria Johanna Dodmond - de Jonge Maria Vermue-de Rechter nilieberichten 9 Wij willen iedereen die op wat voor manier dan ook heeft meegeleefd of ons tot steun is geweest na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma hartelijk bedanken. Het was hartverwarmend. Nogmaals bedankt. Joke en Wilfried Richard oktober 2015, Oostburg Voor de vele blijken van medeleven, welke wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Ovezande, oktober 2015 Familie Koens We hebben veel van je geleerd je leerde ons alleen niet wat het is om je te moeten missen. Wij willen iedereen bedanken die tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa met ons meeleefde. De vele kaarten, bezoeken, bloemen en telefoontjes hebben ons goed gedaan en ons laten zien dat hij gewaardeerd werd zoals hij was. Cobi Krijger - Constant Arjan en Tlona Fleur Corinne en Bart Sem Kim Lisa Heinkenszand, oktober 2015 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Familie Dodmond Oktober 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze schoonzus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Rechter Familie Vermue oktober 2015 1-11-2014 1-11-2015 kijk ook op zaterdag 31 oktober 2015 19 Wij willen iedereen die op welke manier dan ook gereageerd heeft op het overlijden van onze vader hartelijk bedanken. Hij was geliefd bij velen Zijn dochters Joan, Grace, Betsie en familie Terneuzen, oktober 2015 Zonder Ma is alles anders. Wij willen jullie bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Kinderen en (achter) kleinkinderen Oud Sabbinge, oktober 2015 Wij willen iedereen bedanken voor de bezoeken in het ziekenhuis en hospice, voor de bloemen, vele kaarten en telefoontjes én aanwezigheid bij de uitvaartdienst van mijn lieve vrouw, moeder en oma Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe ze werd gewaardeerd. Dit alles heeft ons veel steun gegeven. Wim de Kok Kinderen en kleinkinderen Nikki Na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader hebben wij vele reacties ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk. Wij danken iedereen voor deze hartverwarmende aandacht. Familie De Paauw Oostburg, oktober 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Liefdevol dragen we je mee verder in ons leven. Ons hart gevuld met je liefde en je warmte. We missen je Zoals hij een warme deken voor ieder, zijn de blijken van troost een deken voor ons. Els van der Zegen de Beer-Kort kinderen en kleinkinderen In Memoriam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51