Familieberichten Üyarlüda/J 0 lllensenlinq.nl f Maria Jeannetta Dolk - Hoornweg Geesje Margriet Blok Geesje Maas-Blok 18 zaterdag 31 oktober 2015 Adriaan Dolk Cornelis Jacobus den Hamer - Cees - Cornelis Jacobus den Hamer Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Cornelis Maas - Geesje - 's-Heerenhoek, 3 maart 1946 f Goes, 26 oktober 2015 William en Marloes Bram Wij willen het verzorgend personeel van ADRZ te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. Correspondentieadres: Kombuis 6, 7944 SR Meppel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. 'De Heer is mijn herder Met veel verdriet in ons hart maar ook dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, delen we u mee dat is overleden onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Weduwe van Kees Maas Biddinghuizen Kalamazoo (USA) Vlissingen Duisburg (Did) Kats Kloetinge: Christien en Frans (in herinnering) Oltmans-Blok Catrien en Kees op 't Hof-Blok Piet en Patti Blok-Friezenberg Matthy en Qui Hage-Blok Ineke en Jurgen Schmidt-Blok Els en Wiek (in herinnering) de Vos-Blok Kapelle-Biezelinge: Addy en Jan van den Bosse-Blok Neven en nichten Ook wij danken het verzorgend personeel van ADRZ te Goes voor de liefdevolle begeleiding en de liefdevolle verzorging. 26 oktober 2015 Margot Nispel Petrus Henricus Weemaes Piet Ludwina Christina Weemaes-Baart kijk ook op Woensdagavond 28 oktober 2015 is vredig en kalm gestorven onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van 10 augustus 1929, Den Haag t 28 oktober 2015, Terneuzen Verdriet is er, maar ook dankbaarheid dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Kostbaar als juwelen zijn de herinneringen aan de laatste weken. Driebruggen: Marijke en Frits Jelmer en Sanne Wolter Westdorpe: Arend en Marie-Louise Michel en Corina, Lolita Sander en Evie Koewacht: Sylvia en Coen Jelle en Roxanne, Bas Wesley en Lisa Hoek: Martine en Ronny Kevin Anne Een speciaal woord van dank aan het Hospice te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Graafjansdijk B87, 4554 LA Westdorpe Wij willen u uitnodigen voor de crematieplechtigheid op dinsdag 3 november om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula en bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zijn lichaam gaf de strijd op zijn geest bleef tot het einde toe onverwoestbaar zo blijft hij bij ons Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare man, sportieve vader, betrokken opa en overgroot-opa echtgenoot van Catharina Ebrina Drabbe in de leeftijd van 87 jaar. Kaatje den Hamer-Drabbe Cor en Mieke Natasja en Richard - BjörnMyrthe Michael en Renske - Jelte, Benthe Dimphie en Nick 29 oktober 2015 Oostelijk Bolwerk 125 4531 GP Terneuzen Woensdag 4 november 2015 is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Cees te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, vangt aan om 14.00 uur. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar eenieder die, op welke manier dan ook, zorg aan Cees heeft verleend. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Truus en Jan f Witte-den Hamer Anna en Floor f Dieleman-den Hamer Ko en Corrie den Hamer-Verhelst neven en nichten EINIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING U maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid, de schakel is verbroken, de lege plaats een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, want u hoorde er zo bij. Zacht en kalm is overleden Erkrath (D), 30 december 1939 t 's-Heerenhoek, 29 oktober 2015 Uit aller naam Correspondentieadres: Langeweg 20 4697 RE Sint Annaland De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 4 november om 13.30 uur in Woonzorgcentrum "Theresiahof", Theresiaplein 7 te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal Margot worden begraven op de R.K. Begraafplaats te 's-Heerenhoek. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcentrum "Theresiahof" voor de liefdevolle verzorging. Het leven is een krijgsbanier, door goede en kwade dagen, gescheurd, gevlekt, ontvallen schier, kloekmoedig voorwaards dragen. Het leven is de Kruisbanier tot in Gods handen dragen! Guido Gezelle Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en allerliefste opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Hulst: Lidy Weemaes-Baart Kinderen en kleinkinderen 24 oktober 2015 Absdaalseweg 18, Hulst Correspondentieadres: Scottstraat 15, 4562 BG Hulst Volgens de wens van Piet heeft de crematie in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50