PROCESqtMfiEH Wij werken voor jóu! WERKT 4 asöooT Vacature Hoofd Administratie (fulltime) 22 waterbedrijf ENTHOUSIASTE BEHEERDER m/v Planner agrarisch personeel - Vac.nr. P006201 Regio Zeeland Midden (De Wranghe/Kapelle) Dan zijn wij op zoek naar jou! o I www.ab-werkt.nl Cultureel Erfgoed enthousiast Sectorhoofd, fulltime (36 uur) orthodontie-assistente A A BOUWBEDRIJF Livingstoneweg Wl, AA62 GL Goes. T 0113 - 23 36 66 ARCHEOLOGIE MONUMENTEN CULTUURHISTORIE MUSEA ERFGOEDEDUCATIE STREEKTALEN zaterdag 31 oktober 2015 Binnen Evides is een vacature ontstaan voor de functie van Procesoperator ten behoeve van de Regio Zeeland Midden (De Wranghe/Kapelle). Als Procesoperator ben je werkzaam voor verschillende installaties op verschillende locaties. Je bedient en onderhoudt de installaties en voert eventuele veranderingen door in zuiveringsprocessen. Daarnaast zorg je voor het uitvoeren van procesevaluatie, draag je zorg voor procesmatige verbetervoorstellen en neem je deel aan de consignatiedienst. Heb jij een MBO niveau 4 diploma in de richting Werktuigbouwkunde, Elektro- of Procestechniek, minimaal 2 jaar relevante werkervaring binnen de industrie, heb je affiniteit met onderhoudswerkzaamheden, een rijbewijs B en VCA-basis? Ben je bereid aanvullende opleidingen te volgen en woon je op maximaal 30 minuten van Kapelle. Interesse? Heb je interesse in de functie van Procesoperator regio Zeeland Midden en wil je meer informatie, kijk dan op onze website, www.evides.nl. Je kunt direct online solliciteren en een CV en motivatiebrief meesturen. www.evides.nl Bestuur Stichting Dorpshuis Nisse zoekt voor beheer en exploitatie van een De functie omvat het beheer, waarbij de exploitatie voor eigen rekening is. Wij verwachten: Flexibele inzet, creativiteit, gastvrije opstelling, organisatietalent Goede contactuele eigenschappen Groot verantwoordelijkheidsgevoel Vereisten: Verklaring Sociale Hygiëne Inschrijving Kamer van Koophandel als zelfstandige onderneming Bedrijfshulpverlening (BHV) ervaring in horecabranche is een pré Schriftelijke sollicitatie voor 10 november a.s. aan: Stichting Dorpshuis Nisse, Diaconielaan 13A, 4443 AN Nisse. Mail: marianmatthijsse@hetnet.nl Voor informatie kunt u contact opnemen met de voorzitter Wim de Smit, op nummer 06 23759875 AB Werkt is een coöperatie zonder winstdoel. Voor jou als werknemer willen wij vooral een goede werkgever zijn. We proberen je méér te bieden dan een baan en een salaris. Wij gaan in je investeren, denken mee over loopbaanontwikkeling en bieden je gerichte coaching en opleidingen. Ben jij een hbo'er met een agrarische achtergrond en kun je goed organiseren en plan nen? Dan is deze functie wellicht iets voor jou. Voor onze vestiging in Goes zijn we op zoek naar een fulltime jij plant onze bedrijfsverzorgers en ambulante en buitenlandse medewerkers efficiënt in bij onze klanten en leden. Door jouw kennis van de agrarische sector weet je wat onze klanten nodig hebben en zorg je voor de juiste persoon op de juiste plek. Je adviseert en signaleert behoeftes. Met je praktische instelling en stressbestendigheid slaag jij er in het hoofd koel te houden en de juiste prioriteiten te stellen. Verder ben je flexibel en proactief. Solliciteer via de site van AB Werkt of stuur direct je CV naar goes@ab-werkt.nl AB 1 QC LU O LU Z Q =3 M Stichting Zeeland De SCEZ zoekt voor de sector Erfgoed en Ruimte een Heb je ervaring met cultureel ondernemerschap en kennis van de cultuurhistorie, monumenten of archeologie, ben je universitair opgeleid en ontwikkelingsgericht, heb je gevoel voor advies en proces en kun je mensen motiveren en coachen, dan hebben wij een boeiende functie voor jou. Voor de volledige vacaturetekst en meer informatie zie www.scez.nl/vacatures DR, R.H.J. PËËRL1NGS ORTHODONTiST papegaaientmrg 43 4.3HÉ da vlitcingyri Ben JIJ iemand: Die graag met kinderen werkt. Precies is. Geen ruzie maakt met computers. Zelfstandig kan werken. Dan is wellicht deze functie iets voor jou, 16-24 uur per week Opleidingseisen: mondhygiëniste, tandartsassistente of HAVO/vergelijkbaar niveau. Je wordt intern verder opgeleid. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae binnen 7 dagen richten aan: Dr. R.H.J. Peerlings - orthodontist Rouaansekaai 9 - 4331 HA Middelburg www.orthDpeerlings.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. DRV DRV Personeel is voor één van haar relaties, Bouwbedrijf Rijk gevestigd in Heinkenszand, op zoek naar een Hoofd Administratie. De functie Binnen deze functie ben je op verschillende niveaus werkzaam. Je voert zowel uitvoerende als adviserende werkzaamheden uit. Je bent verantwoordelijk voor de financiële administratie en voert zelfstandig werkzaamheden uit ten behoeve van de gehele organisatie. Je werkzaamheden en verantwoordelijkheden als Hoofd Administratie zijn onder andere: Je bent verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie, waaronder de project- en salarisadministratie (tevens voor een aantal gerelateerde bedrijven). Het maandelijks en jaarlijks opstellen van financiële rapportages en je stelt in overleg met de accountant de jaarrekening samen. Je houdt via de projectenadministratie een scherp oog op het (financiële) verloop van projecten en signaleert eventuele afwijkingen en risico's. Het creëren van een zo goed mogelijke inrichting van de administratie en de administratieve, bedrijfs- en automatiseringsprocessen en doet voorstellen ter verbetering. Je bent lid van het managementteam en fungeert als belangrijke sparringpartner en adviseur richting de directie. Het onderhouden van interne en externe contacten. Profiel Je beschikt over een afgeronde HBO opleiding in financiële richting (bij voorkeur bedrijfseconomie). Je hebt 3 tot 5 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie en je hebt bij voorkeur ervaring in projectadministraties. Goede beheersing van Excel is een pre, je hebt ruime ervaring met financiële applicaties en affiniteit met IT. De organisatie is op zoek naar iemand die meedenkt en gesprekspartner is op verschillende niveaus. Vereisten: Je bent een proactieve persoonlijkheid Gedreven Teamplayer Hands-on instelling Initiatiefrijk Nauwkeurigheid Flexibiliteit Stressbestendigheid Bij voorkeur woonachtig in Zeeland Respecten integriteit. Bedrijfsgegevens Reeds 52 jaar is Bouwbedrijf Rijk BV een toonaangevend bedrijf in de Zeeuwse bouwsector. Door altijd goed aan te voelen waarde behoeften in de bouwwereld liggen, is deze onderneming uitgegroeid tot een moderne organisatie met ruim 50 medewerkers in vaste dienst. Bouwbedrijf Rijk is een allround bouwbedrijf dat zich bezighoudt met vele disciplines binnen de bouwwereld. Het bedrijf is actief in de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast verbouwen en renoveren zij bestaande woningen en kantoren. Het bedrijf biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsfaciliteiten en een plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's. Informatie Wil je meer weten over deze vacature neem dan contact op met Michiel Herlé, telefoonnummer: 06-52464682. Sollicitaties kunnen gericht worden aan Melissa Schroevers, e-mail: m.schroevers@drv.nl. ^Vrijk rijk aan bottwinogelijkhrden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 22