Royal Security Services BV 4 Dagbladbezorger -r... PZC 18 H4A Gezocht! O1'-Royal <1 YlSecurity Services Hansweert Rotterdam Calculator OPZOEK naar een bijbaan? zaterdag 31 oktober 2015 Solide partner in ISPS Haven- en Terminalbeveiliging, Brandwachten en Evenementenbeveiliging in Zeeland Onlangs koos Dow Benelux in Terneuzen voor Royal Security Services. Het hart van Dow Benelux ligt in Terneuzen en is met 17 fabrieken en ongeveer 1700 medewerkers de op één na grootste productielocatie van Dow Chemical Company. Als grootste werkgever van Zeeuws Vlaanderen draagt Dow al 50 jaar bij aan het economische en maatschappelijk succes van de regio. Ook mogen wij een bijdrage leveren aan de beveiliging van de Oosterschelde- kering met als basis het ir. J.W. Topshuis en al haar aanverwante sluizencomplexen. De Oosterscheldekering met een lengte van bijna 8 km geniet een internationale reputatie op het gebied van bescherming tegen het water en is onderdeel van de Deltawerken. Enorm trots zijn wij dat wij deze bijzondere, unieke en innovatieve objecten in Zeeland mogen beveiligen. Voor zowel Dow Benelux als Rijks Beveiligings Organisatie zijn doorslag gevend in hun keuze voor ons geweest: - Onderscheidende prijs kwaliteitsverhouding - Regionale betrokkenheid - Flexibiliteit - Professionele doch onderscheidende bedrijfs- en personeelscultuur Over Royal Security Services Ons bedrijf is in 2005 opgericht, we zijn een onafhankelijk en professio neel bedrijf met vele jaren ervaring in objectbeveiliging, ISPS haven- en terminalbeveiliging en brandwachten. Aanvullend hierop leveren wij ook Mobiele Surveillance, Receptiediensten, Hondenbeveiliging, Interventie team, Retail- en Evenementenbeveiliging. Hoogwaardige veiligheids- en beveiligingsdiensten afgestemd op uw specifieke wensen en behoeften worden geleverd vanuit: Royal Security Services BV Royal Brandwachten Services BV Royal Event Security BV Met elk een team van specialisten om u als klant zo goed mogelijk te kunnen adviseren en bedienen. Op deze manier kunnen wij een compleet pakket diensten aanbieden op het gebied van beveiliging in de breedste zin van het woord. Daarbij is onze organisatie constant in ontwikkeling om u de beste dienstverlening te bieden op een steeds veranderende markt. Ons klantenbestand is dus erg divers. Van volcontinue diensten bij grote multinationals tot lokale opdrachten. Ongeacht de grote van de opdracht; alle klanten krijgen bij ons deze persoonlijke behandeling waarbij de tevredenheid van elke opdrachtgever voorop staat. - Lidmaatschap van erkende Brancheorganisaties - Ervaring met grote contracten - Vaste contactpersonen en medewerkers per opdracht - Nakomen van afspraken Royal Security Services BV Om uw organisatie te behoeden voor criminaliteit, calamiteiten, ongeval len en overige risico's wilt u verzekerd zijn van permanente en profes sionele beveiliging van uw object. We beschikken over ervaren en goed getrainde beveiligers die flexibel inzetbaar zijn om de veiligheid van uw organisatie te waarborgen. Of het nu gaat om tijdelijke inzet of om een compleet team dat 24/7 in uw bedrijf de beveiliging verzorgd. Royal Brandwachten Services BV Royal Brandwachten Services levert gekwalificeerde specialisten die zorg dragen voor de (dagelijkse) brandveiligheid, brandpreventie en werkveilig- heid van uw medewerkers en organisatie. Door bewustmaking, advies en professioneel toezicht op het gebied van brand- en werkveiligheid kunnen risico's worden verkleind en ongevallen worden voorkomen. Royal Event Security BV Met Royal Event Security richten wij ons op hospitality en veiligheidstoe- zicht voor onder ander publieke evenementen, zakelijke conferenties, productpresentaties, open dagen, bedrijfsfeesten, bijeenkomsten, VIP transport en of persoonsbeveiliging. Onze kracht Wij hechten veel waarde aan een eerlijke en kansrijke samenleving, die toegankelijk en bereikbaar is voor oprechte en gemotiveerde mensen. Bedrijven kunnen ieder op hun eigen manier een belangrijke bijdrage leveren aan onze samenleving. Wij vinden het belangrijk om onze zakelijke dienstverlening te combineren met de zachte waarden die de belangen van onze klanten en personeels leden daadwerkelijk vormgeven. Deze zachte waarden zijn in onze beleving; 'dat iedereen gelijke kansen krijgt om deel uit maken van het arbeidsproces en daarmee een inkomen, zekerheid en stabiliteit te creëren.' Werkgelegenheid in onze Zeeuwse Provincie vinden wij zeer belangrijk en werven bij voorkeur personeel dat in de provincie Zeeland woont. Ook vinden wij het belangrijk om jongeren te stimuleren, op te leiden en toekomstperspectief te bieden en bieden wij ook oudere mensen eerlijke kansen. Zij zijn bij ons niet afgeschre ven maar kunnen hun toegevoegde waarde en ervaring delen. Voor de arbeidsgehandicapten zetten wij ons ook sterk in, zij zijn veelal zeer ge motiveerd en kunnen uitstekend werk verrichten ondanks hun handicap. Onder zachte waarden verstaan wij ook het sponsoren van goede doelen. Wij zijn op zoek naar klanten die deze waarden met ons willen delen. Waardoor we een prettig dichtbij gevoel creëren. Door bovengenoemd beleid vanaf het begin uit te voeren zijn wij erin geslaagd een zeer vast personeelsbestand op te bouwen dat hun werkzaamheden met plezier en naar volle tevredenheid van onze klanten uitvoert. Dit uit zich ook in het feit dat klanten ons in de afgelopen jaren zeer trouw zijn gebleven. Certificering Onze organisatie beschikt over brede branche erkenning en certificering. Wij beschikken over een Vergunning van het Ministerie van Justitie, zijn lid van de Nederlandse Veiligheidsbranche en zijn Keurmerk Beveili ging en VCA gecertificeerd en erkend ECABO leerbedrijf. MnrinknnVtik]kidcn fcrtUtc Wedpr/nflrfse Ifci/igfreidibran K v, rl cbi WBa Au VEILIGHEID DAAR GAAN WE SAMEN VOOR' Contactgegevens Voor meer informatie of een vrijblijvend persoonlijk gesprek, neemt u contact op met de heer P. Rijke (Salesmanager) te bereiken via: T: 0113 382 819 E: prijke@royalsecurityservices.nl W: www.royalsecurityservices.nl Adres: Nieuwstraat 1, 4417 AE Hansweert [COMBINEREN] [SAMENWERKEN] [UITVOEREN] H4A is een erkend bedrijf in Zeeland. Onze kracht Is het combineren van werk zaamheden uit verschillende disciplines. [IETS VOOR Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor H4A Windenergie B.V. op zoek naar een: In deze functie zorg je, onder verantwoording van de projectleiders en directeur, voor calculaties ten behoeve van infrastructuur en deels voor de werkvoorbereiding en as-built dossiers. Meer info? Zie www.h4a.nl/werken-bij of neem contact op met Philip Goetheer via telefoonnummer 0113-273200. Interesse? Stuur dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie in de vorm van een korte schriftelijke motivatie naar: H4A, t.a.v. Afdeling PZ Postbus 46 4540 AA Sluiskil Of per e-mail naar: sollidtatie@h4a.nl Uniek in zijn combinatie Wervenweg 10 4551 MC Sas van Gent T 0115 471460 F 0115 472626 info@h4a.nl www.h4a.nl WGGGNGR Media Meer bereiken. Met Wegener De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers* die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen in GRIJPSKERKE, SER00SKERKE en 00STKAPELLE Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding Gratis de PZC, AD, Trouw of de Volkskrant lezen Uitstekend te combineren met andere bezigheden Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie Direct aanmelden? Ga naar www.bezorgers.nl *min. leeftijd 15 jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18