Overladen (H Ulensen inq.nl Familieberichten Louis Theodor Weerpas Marinus Jacobus Nieuwenhuijse - Rinus - Adriana Cornelia Vermue-Werri Enige en algemene kennisgeving. "Treur niet om mij ik heb een goed leven gehad" Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 2007 weduwnaar van Apola Slootmans Vlissingen, 16-09-1924 Terneuzen, 26-10-2015 Zijn leven was lang en gelukkig en stond in het teken van liefde voor zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en techniek. Vlissingen: Ank en Bertrand Speelberg-Weerpas Amsterdam: Cathalijne en Virgill Kropswolde: Rosanne en Harko Maassluis: Louis Weerpas Wij brengen papa in besloten kring naar zijn laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. Correspondentieadres: Schutterijstraat 107, 4381 GM Vlissingen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa 14 december 1926 - f 27 oktober 2015 Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Hoedekenskerke: Kruiningen: E. Nieuwenhuijse-van Gilst Anneke Nieuwenhuize-Nieuwenhuijse Rini Nieuwenhuize (in liefdevolle herinnering) John en Femke Eelco en Corine Stefan en Marieke Nieuwdorp: Ada Kerkhove-Nieuwenhuijse Johan Kerkhove Marten en Nadja Dian Jesse en Eline Hoedekenskerke: Sjaak Nieuwenhuijse Rita Nieuwenhuijse-Elenbaas Lizet Marijke Wiena Anne Inge en Hilde Maurice Baarland: Dignus Nieuwenhuijse Anja Nieuwenhuijse-Bogert Anne-Co Robert Elise Joost Lennert Luuk Hoedekenskerke: Marco Nieuwenhuijse Kerkstraat 20, 4433 AT Hoedekenskerke. D.V. vrijdag 30 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 31 oktober om 10.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Ook na de begrafenis is er in het rouwcentrum nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jannetje Hendrika van der Weijden-van der PoeI Janny Vele herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overoma gehuwd geweest met Marinus Jacobus Vermue in de leeftijd van 91 jaar. Rinus en Joke Vermue-Vermue Jeanine en Joachim Richard in liefdevolle herinnering Mirjam en Daniël, Sanne Esther 26 oktober 2015 Korenweg 22a 4456 RT Lewedorp Op donderdag 29 oktober is ervan 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft uitvaartzorg, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Zandlöóper", Zandkreek- straat 33 te Lewedotp. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van Allevo en Ter Valcke voor de goede verzorging. Levina Jasperina Verhoeven - de Jonge Fina 7-3-1920 kijk ook op woensdag 28 oktober 2015 14 Vrees niet; want Ik heb u verlost; Ik heb u bij uw naam geroepen; gij zijt Mijn. Jesaja 43, vers lb In dit geloof is overleden mijn innig geliefde, zeer zorgzame echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Arij van der Weijden Geboren te Vlaardingen, 28 Juli 1928 Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift Jesaja 49, Vers 16 Overleden te Burgh-Haamstede, 24 Oktober 2015 Burgh-Haamstede: Aat van der Weijden Kleinwallstadt, Duitsland: Jacqueline Hornung-van der Weijden Hans Hornung Gemuenden am Main, Duitsland: Christian Mespelbrunn, Duitsland: Nathalie met Maximilian Kleinwallstadt, Duitsland: Heike en Patrick met Maurice Duinoordweg 53, 4328 EB Burgh-Haamstede. Wij danken alle medewerkers van Zorgcentrum Duinoord voor de liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden op vrijdag 30 oktober om 13.15 uur in de protestantse Pelgrimskerk, Platboslaan 1 te Burgh- Haamstede, door F. Postema, geestelijk verzorger. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.45 uur plaats vinden op de begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum op de begraafplaats "Vredehof". Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw de hemel en de aarde Tot ons groot verdriet is overleden Kapelle t 27-10-2015 Agatha - in herinnering - Anneke - in herinnering - M. Mijnsbergen C. Verhoeven F. de Brouwer L. M. de Puit Onze dank gaat uit naar dr. J.A. de Jong en zorgcentrum 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Stationsstraat la, 4421AK Kapelle De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 30 oktober om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dankdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in voornoemd rouwcentrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63