ledereen bedankt! Kerstshoppen in prachtig Praag Deze vriendinnen sponsoren samen Elius uit Kenja{.h Want wat is er mooier dan een kindje hebb beste vrienden, je rfroedér, of je sportclub? Word ook s'amen kindsponsor en maak het verschil in het leven van een kind. Boek vóór 4 november op Kras.nl/LR38270 De wereld is Kras Exclusieve lezersreis woensdag 28 De afgelopen dagen zijn 200 vluchtelingen opgevangen in Sportcentrum Westerschouwen. Bij het verzorgen van een goede opvang komt ontzettend veel kijken. Gelukkig hebben dan ook veel mensen vrijwillig hun hulp of spullen aangeboden. Meer dan 100 vrijwilligers hebben belangeloos de handen uit de mouwen gestoken om alle 200 mensen zo goed mogelijk op te vangen. Het uitserveren van maaltijden, het uitdelen van kleding en dekens, het verzorgen van sport- en spelactiviteiten, het geven van Nederlandse les of gewoon het bieden van een luisterend oor; niets was voor deze enthousiaste vrijwilligers te veel. Medewerkers van het Rode Kruis en de kerken waren aanwezig voor de hoognodige medische en geestelijke verzorging van de vluchtelingen. Een onmisbare rol gezien de ondenkbare dingen die deze mensen hebben meegemaakt. Ook inwoners en bedrijven waren meer dan bereid om te helpen. Na een oproep voor een inzameling was er binnen een mum van tijd voldoende kleding voor dames, heren en kinderen. Ook de lokale ondernemers stonden paraat om waar nodig extra spullen zoals bedjes en kussens te leveren. Gedecoreerde kerstkraampjes, Tsjechische ambachtswerken en traditionele lekkernijen... ontdek het zelf op een van de gezellige kerstmarkten in Praag! Vanaf eind november is deze stad schitterend versierd. Wij hebben uw vlucht, 4-sterren hotel en ontbijt al voor u geregeld. Het is geweldig om te zien dat zoveel mensen van Schouwen-Duiveland klaar staan om mensen in nood te helpen. Graag willen wij iedereen, die op wat voor manier dan ook hebben geholpen, van harte bedanken. Het is oprecht hartverwarmend om te zien hoe Schouwen-Duiveland in staat is om iedereen een warm welkom te geven. Nogmaals heel erg bedankt voor alle inzet! Burgemeester en wethouders Gemeente Schouwen-Duiveland Gemeente Schouwen-Duiveland Ga naar Kras.nl/LR38270 en boek met 20,- korting p.p. Inclusief: vlucht Amsterdam-Praag met KLM, luchthavenbelasting, brandstofheffing, max. 12 kg handbagage p.p., 2 of 3 nachten verblijf in Hotel Diplomat met ontbijtbuffet. Exclusief: zie onze website. Vertrek: van 26 november t/m 25 december 2015. 3 dagen 4 dagen Normale prijs vanaf249> vanaf.239;- Lezersprijs nü vanaf 229,- nü vanaf 219,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 4 november 2015. Ga naar Kras.nl/LR38270 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR38270 en actiecode WEG40004 Prijzen zijn vanaFprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en CalamiteitenFonds. if-/ 3-4 dagen vanaf 20,- korting per persoon! Actiecode WEG40004 ■Vlucht met KLM 4-sterren hotel Ontbijtbuffet Gratis wifi Klantbeoordeling 8,6 oktober 2015 Dit sfeervolle 4-sterren hotel ligt aan de rand van het historische centrum van Praag, dichtbij de befaamde Praagse burcht. Met de metro (op ca. 100 m) bent u binnen 3 haltes in het centrum. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, lobby, restaurant, bar, terras en wellnesscentrum met whirlpool, sauna, stoombad en fitness (tegen betaling). U verblijft in een comfortabele, nette kamer. Met wie wil een kindje?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60