Familieberichten Uvarlaxlsf] 14 woensdag 28 oktober 2015 kükookop fflensenlinq.nl Antoinette Anna Bernard Faas-de Pape Hij ging van ons heen mocht geen afscheid meer nemen Hij boekte zijn reis naar de eeuwigheid Met droefheid geven we kennis van het plotseling heengaan van mijn echtgenoot, onze broer, schoonbroer en oom Jan Geensen echtgenoot van Mirta Geensen-Valera Axel, 5 augustus 1925 f Terneuzen, 26 oktober 2015 AxelS. Dollen-Geensen J. Dollen f Nieuwerkerk a/d IJsselT.C. Scheele-Geensen P. Scheele Terneuzen A. Baert-Geensen f L.V. Baert A. Baert-Mulder HeikantJ. Geensen Y.M.C. Geensen-Challa Santo Domingo (Dom. Rep.)F. Geensen A. Geensen-Rodriguez Neven en nichten Correspondentieadres: Kerkdreef 1 a 4566AD Heikant Op maandag 2 november om 14.00 uur nemen we van Jan afscheid in de Halle, Rooseveltlaan la Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de Halle. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Marinus Jacobus Nieuwenhuijse - Rinus - 14 december 1926 - f 27 oktober 2015 Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Hoedekens kerke: Kruiningen: E. Nieuwenhuijse-van Gilst Anneke Nieuwenhuize-Nieuwenhuijse Rini Nieuwenhuize (in liefdevolle herinnering) John en Femke Eelco en Corine Stefan en Marieke Nieuwdorp: Ada Kerkhove-Nieuwenhuijse Johan Kerkhove Marten en Nadja Dian Jesse en Eline Hoedekens kerke: Sjaak Nieuwenhuijse Rita Nieuwenhuijse-Elenbaas Lizet Marijke Wiena Anne Inge en Hilde Maurice Baarland: Dignus Nieuwenhuijse Anja Nieuwenhuijse-Bogert Anne-Co Robert Elise Joost Lennert Luuk Hoedekenskerke: Marco Nieuwenhuijse Kerkstraat 20, 4433 AT Hoedekenskerke. D.V. vrijdag 30 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 31 oktober om 10.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Ook na de begrafenis is er in het rouwcentrum nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lizet de Booij Lizette Marie Lieve en onvergetelijke Tante Lies Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Marinus Pieter Faas Zij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Knokke (B): Jozef Faas en Monique Vergauwen Rini en Christa en kinderen Henk en Nicole en kinderen Judith, kinderen en kleinkind Romy en Jan Brigitte en kind Hoek: Betty Faas en Thomas Vermeulen t Jacky en Conny, kinderen en kleinkinderen Antoinette en Cora, kinderen en kleinkinderen Marina en Edi, kinderen en kleinkinderen 26 oktober 2015 Correspondentieadres: Nieuwstraat 83, B-8300 Knokke U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 2 november van 12.30 tot 13.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt aansluitend gehouden om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. In de kerk is gelegenheid tot schriftelijk condoleren en na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren op de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ze was zo zichzelf in alles wat ze deed. Haar lachen, haar huilen, haar lief en haar leed. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, laten wij u weten dat op 77-jarige leeftijd is overleden onze dappere zus, schoonzus en tante Hontenisse, 21 januari 1938 t Hulst, 26 oktober 2015 André en Marieke Robert en Marie-José Els en Miel Rose-Riet en Gerard neven en nichten Correspondentieadres: Anjerstraat 2, 4587 AR Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Lizet in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 28 oktober van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 oktober om 14.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan alle medewerkers van 'de Blaauwe Hoeve' voor de goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan. Geen kaarsen meer die je voor ons brandt. Geen sjaals en truien die je voor ons breit. Geen kaartjes, telefoontjes, 'schuiftaart', gomballen en toffees meer. Wij zullen je aandacht en liefde heel erg missen. Gino, Claudine, Benoit, Thirza, Edith, Joost, Roos, Cato, Werner, Emalyn, Angelyn, Karl, Roger, Colinda, Aniek, Leonie, Peter, Natasja, Wilko, Femke, Harm, Monique, Marissa, Lotte, Bram, Gabine, Michael, Noah, Niek, Ellen, Marco, Mara en Mila

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42