WHS bekert verder na ruime zege op Smerdiek, Vosmeer wordt uitgeschakeld door Seolto gelukkig met mooie woorden van toppers ZEELAND 13 BOK werkt hard voor winst bij Jola/Olympus Ali Eryürük doet van zich spreken met vijf goals Krappen strandt in tweede ronde van WK landen parkoers aangepast. „De openings etappe start op de Markt in Axel en de renners zullen finishen op de Kanaalkade in Axel. We willen daarmee meer de stad ingaan. Za terdagochtend start de individue le tijdrit evenals vorig jaar op het motorcrossterrein van RES in Axel, maar de finish van die etap pe ligt dit jaar op de Kanaalkade. Daarnaast hebben we de etappe met start en aankomst in Sluiskil van vorig jaar verplaatst naar zater dagmiddag. Tot slot trekken we traditiegetrouw zondag naar het Belgische Velzeke voor de afslui tende heuveletappe." In Sluiskil zal op die zaterdag eveneens een toertocht georgani seerd worden door SPIE. „We gaan ook weer een dikkebandenra- ce organiseren, maar ditmaal zo wel op vrijdag als zaterdag. Ook is er een wedstrijd voor ID-renners op zaterdag. Wellicht gaan we nog extra activiteiten organiseren van wege het jubileum." De organisatie haalt dan ook alles uit de kast voor een memo rabele editie. „Ik hoop dat we een mooie winnaar krijgen en weinig ernstige valpartijen heb ben. Verder is het belangrijk dat we het financieel goed rond krijgen en hopelijk levert de verplaatsing naar de Kanaalka de nog meer toeschouwers op. Dan zou ik tevreden op de wed strijd terugkijken." MADE. De volleybalsters van BOK boekten gisteravond in een inhaal- duel met Jola/Olympus een zwaar bevochten overwinning. In Made werd het tegen de hekkensluiter van de promotieklasse 3-1 voor de ploeg uit Kapelle. De tweede seizoenszege van BOK kwam moeizaam tot stand. Het duel, dat om half negen ge pland stond, begon later omdat de scheidsrechter te laat kwam. „Ik had al gevraagd om in een doorde weekse wedstrijd goed te begin nen", zei trainer Maarten de Bus. „Maar als dan de scheidsrechter niet op tijd is, wordt dat lastig." BOK keek in de eerste set in korte tijd tegen een achterstand aan, maar wist die puur op karak ter alsnog in winst om te zetten. „We hebben absoluut niet goed gespeeld", bekende de trainer. „Maar voor de vechtlust moet ik ie dereen een groot compliment ge ven." Ook in de tweede set had kwam BOK geen moment tot goed spel. Nadat hard werkend de tweede setzege was veiliggesteld, volgde verlies in het derde bedrijf. BOK hield de schade beperkt door de vierde set te winnen. TERNEUZEN. In de eerste klasse van het zaalvoetbal Zeeuws-Vlaan- deren was OQ^ Value met 7-4 te sterk voor De Molenhoek, terwijl ZVV Hulst met 5-3 won van Café De Schelde. Ali Eryürük speelde weer eens mee met OQ^Value. De Terneuze- naar, die in België bij tweedepro- vincialer Sleidinge veldvoetballer is, deed meteen van zich spreken met vijf doelpunten. Chris Segh- ers scoorde bij zijn debuut voor ZVV Hulst drie keer. WHS-Smerdiek 6-0: De thuisclub nam de leiding uit een dubieuze strafschop, toegekend na een on schuldig duwtje in de rug van San- der van 't Hof. Arvin de Witte be nutte het buitenkansje. De 2-0 van Sander van 't Hof geurde naar buitenspel, zodat arbiter Coskan langs de lijn een veelbesproken persoon was. In het zicht van de rust was het aandringende Smer diek enkele malen dicht bij de aan sluitingstreffer. Martijn Lindhout raakte zelfs de bovenkant van de lat. Onmiddellijk na de hervatting gooide Van 't Hof de partij in het slot: 3-0. WHS kreeg meer ruimte en legde bij vlagen oogstrelende combinaties op de mat, afgerond door Peter Hage (4-0) en Arvin de Witte: 5-0. Van 't Hof zorgde voor de 6-o-eindstand. Seolto-Vosmeer 5-2: Voor rust nam Seolto eenvoudig afstand, in een duel dat verre van hoogstaand was. De 4-0 kort na de pauze van Jip van der Lely was voor Vosmeer de genadeklap, hoewel Jeffrey Kruf nog wel een antwoord in huis had: 4-1. Remi Capelle maak te er op het eind 5-2 van. Wilmer Kousemaker uit Tho- len heeft met topklasser Capelle opnieuw voor een daverende stunt gezorgd in de KNVB-beker. Na verlenging schakelden de ama- Wilmer Kousemaker uit Tholen heeft met topklasser Capelle voor een daverende stunt gezorgd in de KNVB-beker. teurs de profs van FC Dord recht uit (0-1), waar Souburger Gérard de Nooijer assistent-trai ner is. Na negentig minuten was er nog niet gescoord. In de de verlenging opende Capel- le-speler Jordao Pattinama met een schot van een meter of der tig de score. Kousemaker werd kort voor het einde gewisseld. Eerder schakelde Capelle de profs van MW al uit. SheriefTawfik, oud-speler van Goes en Zeelandia Middel burg, kopte gisteren Halsteren naar de volgende ronde in de districtsbeker. Hij werd match winnaar tegen Steenbergen (1-2). KEMER. Dartster Karin Krappen uit Vlissingen is met haar dubbel- partner Anca Zijlstra gisteren uit geschakeld in de tweede ronde van de WDF World Cup in het Turkse Kemer. Het toernooi staat te boek als het WK voor landen teams. In de eerste ronde versloegen Krappen en Zijlstra het Welsh koppel Edwards/Griffiths met 4-1. In de tweede ronde (met de laat ste 32 koppels) was een duo uit Iran - Gharghy/Falah - met 4-2 de meerdere van de Nederlandse vrouwen. Het Iraanse koppel werd een ronde later kansloos (4-0) uitgeschakeld door twee En gelsen. WOENSDAG 28 OKTOBER 2015 als een magneet 35 De Internationale Junioren Driedaagse wordt in mei volgend jaar voor de 35e keer gehouden. Inmiddels hebben zich al spontaan negen ploegen aangemeld. OQ Value-De Molenhoek 7-4 (3-3). Doelpuntenmakers. OQ Value: Ali Eryürük 5, Ben Ongenae, Lean Guil- jam beiden 1. De Molenhoek: Mike La- ko, Thijs de Blaeij beiden 2. De Schelde-ZW Hulst 3-5 (2-2). Doelpuntenmakers. De Schelde: Mi chael van Mol 2, Laurens Ie Feber 1. ZW Hulst: Chris Seghers 3, Joost Bou- man, Kevin de Smet beiden 1. door Ben van den Aarssen VLISSINGEN. WHS heeft zich gister avond eenvoudig geplaatst voor de volgende bekerronde. De Stallan- ders versloegen in eigen huis Smer diek met 6-0. Sander van 't Hof scoorde tegen zijn voormalige ploeggenoten driemaal. Voor Vos meer eindigde het bekeravontuur in Zevenbergen. De formatie van Cees Stoutjesdijk verloor met 5-2. Jarno Mobach (tweede van links) deed dit jaar in de laatste etappe mee voor de eindzege. Hij moest zijn drie medevluchters op de meet in Strijpen ech ter voor zich dulden, foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 41