Familieberichten üver laden Leendertvan Dongen Leo van Dongen Leo van Dongen kükookop fflensenlinq.nl 20 maandag 26 oktober 2015 Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Leo In de leeftijd van 71 jaar Tamara Familie van Dongen M.J. van Bakel Goes, 22 oktober 2015 Correspondentieadres: Uitvaartzorg de Vlieger Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 28 oktober om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden is overleden onze broer, zwager en oom Hij leefde op zijn eigen manier Zierikzee: Corry Koster - van Dongen f Hein Koster Noordwelle: Janny Jonker - van Dongen Toon Jonker Zierikzee: Leny de Vrieze - van Dongen Mary de Vrieze f Zierikzee: Jopy Beekmans - van Dongen f Piet Beekmans f Zierikzee: Tiny Araojo - van Dongen f Ribamar Araojo Arnemuiden: Harry van Dongen Ria van Dongen - Bal Zierikzee: Jan van Dongen f Sjoukje van Dongen - Hage Kortgene: Astrid Huissoon - van Dongen Leo Huissoon f Neven en Nichten Zierikzee, 22 oktober 2015 Op donderdag 22 oktober is overleden Hij heeft zijn leven geleefd op zijn eigen wijze De vader van Tamara M.J. van Bakel Zierikzee, oktober 2015 Maria Geuze - de Visser Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Piet van der Hooft Piet heeft vele jaren voor ons gewerkt als boegbeeld voor ons bedrijf met zijn mannen op zijn Veere. Daarvoor zijn wij hem zeer dankbaar. Wij wensen Paulien en de overige familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Boogaard Behangers en Schilders uutgeblaêze... Abraham Knuijt Bram Jozien OPA BRAM Abraham Knuijt Het kaarsje is nu opgebrand Het vlammetje is gedoofd Wat heeft het lang gebrand Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde en dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Geertruida Catharina Modderkreke-Griep sinds 20 januari 2004 weduwe van Huibrecht Alexander Cornelis Modderkreke A 5 juli 1915 f 23 oktober 2015 Margo en Rinus Visser-Modderkreke Taco en Aniëlla Elvira, Florence Karin en André Marijn, Isabella, Joep Marian en Han Mellegers-Modderkreke Alexandra en Herman Davi, Han-Byul, Jae-Kyung Niels en Miranda Lars, Veerle Zorgcentrum Nieulande Krabbendijke Correspondentieadres: Hinkelingestraat 12 4413 AG Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door ds. S.A. Doolaard, wordt woensdag 28 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ben van Eijk Met droefheid hebben wij kennis genomen dat uit onze familiekring in Gisborne Nieuw Zeeland is weggenomen onze lieve schoonzus echtgenote van Jacob Jan Geuze, in de leeftijd van 85 jaar. Wij wensen Jacob, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Jannie Geuze-Goedbloed St- Laurens: Kees Geuze Miep Geuze - Janse Middelburg: Wim Geuze Lien Geuze - de Visser St. Laurens: Willy de Voogd - Geuze Cor de Voogd Middelburg, 25 oktober 2015 Na vele mooie jaren moeten wij nu afscheid nemen van onze geliefde vader, opa en overgrootvader weduwnaar van Corrie Knuijt-Pleijte Nieuw- en Sint Joosland, t Middelburg, 16 november 1921 22 oktober 2015 We vonden het fijn jou in ons midden te hebben en gaan je enorm missen Annie Mirjam en Shaun, Lily, James Rob en Angela Jochem Erik Marijn Adri en Astrid Marvin Fabian Correspondentieadres: Zusterstraat 4 4331 KJ Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op dinsdag 27 oktober tussen 18.30 en 19.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen. Op woensdag 28 oktober om 12.15 uur nemen we afscheid van Bram in de Hervormde kerkte Nieuw en Sint Joosland. Omstreeks 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar dokter Ponten en de mede werkers van het Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. In onze herinneringen blijf je voor altijd bij ons, Je optimistische manier van in het leven staan zal ons altijd bij blijven en altijd een voorbeeld voor ons zijn. Je was de allerbeste opa die we maar hebben kunnen wensen en we zullen je grapjes en gevatte opmerkingen ontzettend missen. Dag ouwe baas! Je kleinkinderen en achterkleinkinderen, Mirjam de Pagter en Shaun Rafferty Lily en fames Rob de Pagter en Angela de Visser Jochem de Pagter Erik de Pagter Marijn de Pagter Marvin van Gessel Fabian Knuijt Na een leven vol muziek heeft nu het slotakkoord geklonken. Verdrietig geven wij u ervan kennis dat na een leven gekenmerkt door eenvoud, goedheid en medeleven is overleden onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Cornelia Pleijte in de leeftijd van 93 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: Oudewater: Arnemuiden: Ritthem: Goes: Nieuw- en Sint Joosland: J. Knuijt t P.A. Knuijt-van Nimwegen J. Knuijt t N. Knuijt-Dellebeke M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer J. Knuijt t C. Knuijt-Enters I. Barendse-Knuijt J.M. Barendse t J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde hen die hem zijn voorgegaan. In de vaste overtuiging dat hij een opstanding krijgt in het door Jehovah beloofde aardse paradijs is mijn man, onze papa en opa rustig gaan slapen echtgenoot van Yvonne van Eijk-Tom Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Yvonne Kinderen en kleinkinderen 23 oktober 2015 Oudeweg 88, 4571 LP Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 oktober om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28cteTerneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61