OyarJailau Familieberichten 0 IHensenlinq.nl 20 maandag 26 oktober 2015 Peetje Peter Peter Haverbeke Ben van Eijk Pieternella Janna Elizabeth Wisse Els PIETERNELLA JANNA ELIZABETH WISSE ELS WEDUWE van LEVINUS VAN DE WEGE Breskens: Breskens: Breskens: Tannetje Verschelling Oma van den Berge Adriënne Hazenberg Adriana Catharina Maria Frans van Laere kijk ook op leder leven is uniek, mooi en kostbaar Verdrietig maar met een hart vol liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van ons Petrus Johannes Haverbeke Echtgenoot van Mieke Steijaert 03 november 1954 23 oktober 2015 Mieke Steijaert-Haverbeke Lobke Bron en Hans Vinjé Noah en Tirza Bart Bron en Julie Walhout Desiree Lecluyze en Peter van Hanegem Juul en Hanna Er is mogelijkheid om afscheid te nemen van Peter op dinsdag 27 oktober van 16.00 tot 18.00 uur op de boerderij aan de Krabbegatweg 2, 4522 GN Biervliet. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 28 oktober om 10.00 in de katholieke kerk in IJzendijke. Voordien is er de mogelijkheid om de familie te condoleren van 9.30 tot 9.55 uur, in de kerk. De familie brengt Peter in besloten kring naar zijn laatste rustplaats. Enige en algemene kennisgeving Veel te vroeg overleden onze neef Marlies en Cees Regi en Izaak Carlo en Carla Ann en Marnik IJzendijke Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van Echtgenoot van onze medewerkster en collega Mieke We wensen Mieke en de familie veel sterkte toe bij dit plotseling verlies Medewerkers ZorgSaam Thuis Raad van Bestuur ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen In de vaste overtuiging dat hij een opstanding krijgt in het door Jehovah beloofde aardse paradijs is mijn man, onze papa en opa rustig gaan slapen echtgenoot van Yvonne van Eijk-Tom Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Yvonne Kinderen en kleinkinderen 23 oktober 2015 Oudeweg 88, 4571 LP Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 oktober om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. weduwe van Levinus van de Wege 14-6-2011 Breskens, 18 oktober 1953 t Oostburg, 24 oktober 2015 Breskens: Breskens: Miranda van de Wege Cor Mookhoek Mike Jens Levien van de Wege Debbie van de Wege Jessie Chelsea Ghistelkerke 517, 4511JN Breskens Wij zijn het verplegend personeel van De Stelle, afdeling Klaverblad, dankbaar voor hun goede en respectvolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 oktober van 18.30 tot 19.15 uur in het mortuarium, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 29 oktober om 10.30 uur in de S.O.W-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Voorafgaand aan de dienst is ervan 10.00 tot 10.25 uur gelegenheid om te condoleren. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een leven, veel te kort op deze aarde, maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Intens bedroefd hebben wij, op 62-jarige leeftijd, na jaren van strijd tegen een slopende ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante, (OVERLEDEN 14.6.2011) Saar Wisse - Verduijn Bram en Yolanda John en Leonie Finn Mats Jeffry en Tessa Adri en Sannie Marco en Marina Colin Nick Jeroen en Marloes Bruce Breskens, oktober 2015 Zalig hij die in dit leven Jakobs God tot helper heeft. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, heeft de Here tot Zich genomen onze moeder, oma en opoe weduwe van Pieter van den Berge in de leeftijd van 94 jaar. Axel Arjaan van den Berge Cecile van den Berge-Lippens - in herinnering - Axel Dini van Bendegem-van den Berge Joop van Bendegem Axel Anneke Kaijser-van den Berge Kees Kaijser Temeuzen Andries van den Berge klein- en achterkleinkinderen 23 oktober 2015 Correspondentieadres: van Gistellelaan 4 4571 EK Axel Woensdag 28 oktober is er van 13.15 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna D.V. om 14.00 uur de samenkomst van Woord en gebed aanvangt in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Verenigingsgebouw van de kerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van De Vursschevoor alle zorg en aandacht. Ook aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag mij hier gegeven U nog een dankbaar loflied toe. Anja en Job Eddy en Pia - Lily Ankie en Chris - Mattias, Floris, Bianca en Eric - Willemijn, Teun, Lotte Marjan en Comé - Matteo, Remy Marjolein en Christian - Laura, Maurits Peter Altijd zichzelf Sterk tot het eind Veldhoven, 22 december 1951 Schoondijke, 23 oktober 2015 Schoondijke: Toon Sparreboom Schiedam: Vera Nanna 27september 2008 overleden Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Geschrokken zijn we van het bericht van het overlijden van Frans was nauw betrokken bij het reilen en zeilen van onze club. Hij was de eerste trainer van onze senioren. Zowel met SDO 1 als 2 werd hij kampioen. Na zijn trainers loopbaan bij SDO'63 heeft hij nog vele jaren gevoetbald in ons veteranen elftal. Als vrijwilliger was hij betrokken bij diverse activiteiten. Wij wensen José, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, spelers, leden en vrijwilligers van voetbalvereniging SDO '63

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21