Wie gaat naar huis met de OCG Trofee? Workshops Trainingen kort Kerstmannen rennen Santa Run voor KiKa Nieuwe Lionsclub voor gepensioneerden de Ondernemer Voor ondernemend werkend Zeeland HULST Honderden kerstmannen rennen op vrij dag 11 december weer door de verlichte straten van Hulst tijdens de Santa Run. Doelstelling van organi sator Rotary Hulst is om geld te genereren ten bate van de stichting Kinderen Kankervrij (KiKa). Na het succes van vorig jaar is besloten om de lat nog hoger te leggen. Meer deelnemers, meer sponsors en dus ook een groter bedrag voor het goede doel. Vorig jaar namen meer dan vijfhon derd Kerstmannen, van jong tot oud, deel aan de gekostumeerde loop. Dit jaar zet de organisatie in op een verdubbeling van het aantal deelnemers. Om dit doel te bereiken worden de scholen in de regio actief benaderd. Diverse grotere en kleinere bedrijven uit de regio hebben zich vorig jaar met een sponsorbijdrage van hun beste kant laten zien. Dit jaar wordt ingezet op het aantrekken van extra sponsors, om het bedrag voor het goede doel fors te kunnen verhogen. Rotary Hulst ondersteunt al een halve eeuw humanitaire projecten onder het motto 'serve above your selve' en 'share'. Margie Nijs staat momenteel aan het roer van Rotary Hulst. Ze is de eerste vrouwelijke voorzitter van de serviceclub. Per traditie organiseert Rotary Hulst in de eerste helft van het jaar twee andere megaprojecten: de Mat- thaus Passion en de Reynaert Fietstocht. Bedrijven die een bijdrage (vanaf 50 euro) willen leveren aan de Santa Run kunnen contact opnemen met Frank Abbeel. (frank.abbeel@hildinganders. com). GOES Op de Bevelanden en Schouwen-Duiveland is het initiatief genomen voor de oprichting van een nieuwe Lionsclub. Mensen leven steeds langer en velen blijven daarbij in goede gezondheid. Die positieve ontwikkeling heeft onverwachte effec ten voor de maatschappij en ook voor Lionsclubs. Bij gelijkblijvende instroom van leden in de clubs wordt het spectrum aan leeftijden alsmaar breder en groeien de clubs gestaag in omvang. Dit brengt automatisch enige tweedeling met zich. Enerzijds zijn er de clubleden die actief werkzaam zijn en veel verplichtingen hebben en anderzijds leden die dui delijk minder verplichtingen hebben omdat zij los of losser zijn gekomen van hun werkzaamheden. Het is dan de vraag of een club dan aantrekkelijk blijft voor alle leden. De vorming van een nieuwe club kan een manier zijn om vernieuwing de ruimte te geven en tegelijkertijd leden te behouden in het grotere Lions netwerk. Door de clubs in de Ooster- schelderegio is door een initiatiefgroepje een eerste opzet gemaakt. Doelgroep voor de club zijn Lions die gepensioneerd zijn of minder vaste verplichtin gen aan werk of anderszins hebben. De leden die toetreden kunnen een speciale band houden met hun eigen thuisclub. LC Goes treedt op als sponsor club. In eerste instantie is Lionsclub Oosterschelde voor gepensioneerde leden van de vijf clubs in de regio (LC Goes, LC Goes Wilhelmina, LC Borsele, LC Kapelle de Bevelanden en LC Schouwen-Dui veland). Maar ook anderen zijn welkom. Zeeland kent, meer dan in andere regio's, een instroom van gepensioneerden, waaronder ook Lions. Aanmelden kan via oosterschelde@lions.nl. Op naar jouw job Ook uw workshop hier? Mail naar deondernemer@pzc.nl Leona Philippo is de hoofdact van het OCG Gala op 20 november. Foto: Sander Koning/ANP En van de drie voor de OGC Trofee genomineerde Goese ondernemers zal tijdens het OCG Gala van het Onderne merscontact Goes op 20 november de felbegeerde prijs in de wacht slepen. Het gala wordt gehouden in de Grote of Maria Magdalenakerk. Ondernemers zijn van harte welkom tijdens deze feestavond, maar ze moeten wel snel zijn, want de kaartverkoop gaat hard, zegt bestuurs lid Klazien Lanting. Hoogtepunt is de uitreiking van de OCG Trofee 2015. Afgelopen maanden waren tien bedrijven genomineerd, vertelt bestuurslid Klazien Lanting. Via een stemming door OCG-leden is er een top drie samen gesteld. Die bedrijven strijden nu om de OCG Trofee. Het gaat om Bedrijfsartsen5 bv, Bouman KantoorTotaal bv en Groentehandel De Winter. Zij zullen door de jury, bestaande uit Frans Eppings, Jo-Annes de Bat, Benne van Leeuwen, worden beoordeeld. Burgemeester Rene Verhulst van Goes zal 20 november de felbe geerde OCG Trofee uitreiken aan een van deze drie genomineerde bedrijven. Het wordt een feestelijke avond, met een spectaculaire openingsact, een bijzonder driegangendiner, verzorgd door Esther Timmerman, en verder optredens van een keur aan artiesten. Hoofdact is Leona Philippo. Zij maakte naam met de vocalen op tal van bekende hits, onder andere van Junkie XL en Arlingand Cameron, zong daarnaast in de bands van Trijntje Oosterhuis en Candy Dulfer. Ook schuift ze soms aan als tafeldame in De Wereld Draait Door. Kaar ten voor de gehele avond zijn beschikbaar voor 45 euro per persoon. Contact Het OCG wil de onderlinge contacten tussen de Goese ondernemers bevorderen. Het bestuur wordt ook gevormd door ondernemers zelf. Voorzitter is Marco Rave (gerechtsdeurwaarder), secretaris en vice- voorzitter is Paul Platier (De 3 Notarissen) en penningmeester is Jan Pi laar, (Glashandel Melieste). Kees Kleppe (Wolter en Dros), Bas Mulder (BM Event Productions), Klazien Lanting (Lanting Advies) en Henriëtte van Baaren (Challenge Team Sailing) zijn de bestuursleden. Is over koepelende organisatie behartigt het OCG de gezamenlijke belangen van de Goese ondernemers. Het is een sterke partij in besprekingen en is vertegenwoordigd in veel overlegorganen. Aanmelding voor dit feestelijke evenement kan via www.ocggoes.nl. Voor alle mensen zonder werk, bij wie ontslag dreigt of die ander werk willen, is er deze workshop voor inspiratie, praktische tips en frisse motivatie. Je krijgt informatie over de beste manier om een goede eerste indruk te maken, zowel verbaal als non-verbaal. Je leert ook hoe je een positief gevoel en zelfvertrouwen vasthoudt, ook wan neer alles even tegen lijkt te zitten. Een ervaren communicatieadviseur/ tekstschrijver kijkt bovendien naar je sollicitatiebrief en CV. Appelblauw Coaching maandag 2 november 20.00-22.00, woensdag 4 november 9.30-11.30 uur of zaterdag 21 november 10.00-12.00 uur Kapelle kosten inclusief advies sollicitatiebrief en cv 25 euro info@appelblauwcoaching.nl, 06-425 44 877.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 90