- - O De Ondernemer Zeeland Krachtige connecties, ze kunnen je ver brengen. Michiel Vos, filmmaker voor het Amerikaanse HBO, kan erover meepraten als 'insider' van de Obama's. Bovendien is hij een boeiend verteller over alle ins en outs van de Amerikaanse politiek en de gekte rondom de Amerikaanse verkiezingen. In de Contacta.nl Arena gaat hij je daar vanalles over vertellen. 24 25 Zo ver van huis hoef je het alle maal niet te zoeken; Contacta. nl is gebouwd op connecties. Het versterken van contacten is voor de meeste deelnemers de drijfveer om mee te doen als kennis partner of exposant. Connecties leiden tot boeiende ideeën en initiatieven op Con tacta.nl. Dit zorgt voor een explosie van primeurs en presentaties op de beursvloer. Vraag je jezelf eigenlijk wel eens af in hoe veel stappen je mensen kunt bereiken die voor jouw bedrijf of omgeving van belang kunnen zijn? Connecties Zonder connecties stond Jan Kees de Jager niet op het Contacta Arenapodium of was er geen in huis beurstraining bij Rabobank Oosterschelde. De kennispartners zoeken samenwerking of rollen de DELTA e-Boule- vard uit voor de ondernemers in de digitale winkelstraat van morgen. Rabobank en DRV Accountants Adviseurs organi seren een aantal inhoudelijke seminars en bieden ruimte aan de jaarlijkse borrel van De Zeeuwse Connectie 'inbetween' hun stands. Jaarlijkse ontmoeting Over de waarde van connecties kan Be- velanden pleincoördinator Ada de Regt meepraten. Met haar energieke aanpak lukt het al twaalf jaar op rij om het Bevelandenplein te vullen. Het inhoudelijke subthema 'Werkgele genheid en Vacatures' is positief ontvangen. In vesteren in connecties doet ze met luisteren, meedenken én de jaarlijkse ontmoeting voorafgaand aan de beurs. "Daar begint Contacta.nl voor ons, de eer ste order werd op onze informatiemiddag al gescoord", vertelt De Regt enthousiast. Denk eens anders Voor Jéan van Oorschot van Walcheren- plein geldt hetzelfde. Investeren in con necties levert dit jaar diverse nieuwkomers op. "We hebben het vaste stramien van B to B losgelaten. Dit keer gaan we op een creatieve manier de om geving waarin we leven, werken, studeren en recreëren benade ren vanuit het thema: Denk eens anders." 'Anders denken' is ook hét motto in de zorgsector. De grens tussen zorgsector en bedrijfsleven vervaagt. De Vitale Re volutie, een initiatief van GGD Zee land, is daar een mooi voorbeeld van. Op Con tacta.nl gaan zij het programma voor een vitaal bedrijfsleven letterlijk vormgeven. Bedrijfsmatig werken in de zorg komt ook tot uiting in nieuwe samenwerkingsvor men zoals Coöperatie van Ondernemers in de Kleinschalige Zorg in Zeeland, geves tigd in Goes. De blauwe lijn Zonder goede infrastructuur geen wel vaart; zonder goede verbindingen geen Contacta.nl in Goes. De Deltawerken vor men de blauwe lijn die onze regio letterlijk aan elkaar knoopt. Het initiatief 'Beleef de Deltaroute' van Rijkswaterstaat en ANWB wil alle Nederlanders uitnodigen om deze route minimaal één keer te beleven. Op Contacta.nl zoeken zij de verbinding met ondernemers langs die route om samen initiatieven te ontwikkelen. X.V CV. -V* '?«a Üt «Söê- Tekst Annet van de Ree Insider van het Witte huis I www.contacta.nl - a\ e A.i-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 89