121/2 jaar degelijk vermogensbeheer vermoaer Verwer Janssen Vermogensmanagement verzorgt lezing JANSSEN VERWER Advertorial Verwer Janssen Vermogensmanagement verzorgt op haar hoofdkantoor in Roosendaal op donderdag 12 november weer een interessante lezing. De zicht- locatie bevindt zich recht tegenover het station. Evert Verwer zal in zijn presentatie inzoomen op vermogensbeheer onder de huidige macro-economi sche en geopolitieke omstandigheden. Hij startte 121/2 jaar geleden met zijn compagnons ing. drs. Walter Janssen RBA en mr. Johan van Sprundel het bedrijf in vermogensbeheer op. Methodiek Niche Lezing 12 november Op donderdag 12 novem ber is er weer een gratis lezing bij Verwer Janssen in Roosendaal over haar effectieve methodiek. Ont vangst 19.00 uur, aanvang 20.00 uur, opgave: info@ vermogensmanagers.nl Kantoor West Brabant La Gare Brugstraat 88 4701 LL Roosendaal 0165-57 29 00 Kantoor Zeeland Antoniusdreef 2 4564 AS Sint Jansteen 0114- 32 22 24 info@vermogensmanagers.nl www.vermogensmanagers.nl Het team van Verwer Janssen Vermogensmanagement. Het zijn roerige tijden op de aande- lenbeurzen wereldwijd. De eerste maanden van 2015 was het de mo gelijke exit van Griekenland uit de EU die de beurzen in haar greep hield. Nu in dat land de rust enigs zins is teruggekeerd, is er de zorg om de vertragende economische groei van grootmacht China. De rente op spaarvormen is dusdanig laag dat sparen nauwelijks loont. Maar wat dan te doen met uw ver mogen? Goed en onafhankelijk ad vies is daarbij essentieel. De rust gevende factor is een belangrijke overweging voor cliënten om hun vermogen door Verwer Janssen te laten beheren. Maatwerk "Wij zorgen voor iedere klant voor een Maatwerkportefeuille, met een optimale balans tussen risico en rendement. De gekozen producten en beleggingsfondsen binnen de portefeuilles hebben we doorgaans opgenomen voor de langere ter mijn. Natuurlijk sluiten ook wij onze ogen niet voor de wereld om ons heen, maar we houden graag vast aan ons zorgvuldig gekozen beleg gingsbeleid. Naast minder goede berichten over China en de dalende grondstofprijzen, is er namelijk ook veel goed nieuws te melden. Zo is het consumentenvertrouwen in Eu ropa opnieuw gestegen. In Neder land is het volgens het CBS zelfs naar het hoogste niveau geklom men sinds 2007. Dit vertrouwen, gecombineerd met zeer lage ren testanden, laten de huizenprijzen in Nederland al maanden stijgen", aldus Evert Verwer, algemeen di recteur. Kennis en ervaring Sinds de oprichting in maart 2003 is het klantenbestand en het ver mogen onder beheer ieder jaar ge staag doorgegroeid. Er werken bij Verwer Janssen inmiddels een tiental mensen, waaronder vijf se nior beleggingsadviseurs, met een breed pallet aan kennis en ervaring in de bancaire sector. Het ervaren team is onlangs verrijkt met de komst van Marcel Boone (44), die zijn sporen heeft verdiend bij ING en ABN AMRO MeesPierson. De beleggingsadviseur is bij Verwer Janssen tevens compliance offi cer, in verband met de toegenomen (strengere) wet- en regelgeving en het scherpere toezicht van met name de Autoriteit Financiële Mark ten. De methodiek van Verwer Jans sen is geënt op rust, gemak en rendement. Primair is het samen stellen van portefeuilles met be heersbare risico's én onbegrensde winstpotentie. Kalmte in plaats van waan van de dag. "Een belangrijk deel van de producten in onze por tefeuilles hebben grote bescher mingsniveaus en zullen bij slechts gelijkblijvende koersen van het on derliggend actief, meer uitbetalen dan de waarde die nu ontvangen zou worden bij verkoop. In indivi duele aandelen zullen wij vrijwel niets beleggen. Bij ons geen stock- picking, maar gestructureerde por tefeuilles met spreiding van risi co's", verklaart Evert Verwer. Zijn compagnon Walter Janssen vult aan: "Gestructureerde produc ten hebben vaak zeer interessante voorwaarden. Het is onze niche deze te ontdekken en op te nemen in de portefeuilles van onze klan ten. Zo beleggen wij op dit moment onder andere in een product waar bij er honderd procent kapitaalsga rantie is als de Eurostoxx50 (vijftig grootste bedrijven van Europa) op de vervaldag niet 50% lager staat dan vandaag. Is deze index op de vervaldag niet gedaald maar gestegen dan ontvangt de belegger de stijging, maar dan maal 2,5. Dus een stijging van bijvoorbeeld 20% op 7 jaar betekent bij dit product een rendement van 50%. Dit pro duct kan jaarlijks worden afgelost, maar dan is het rendement 12% op jaarbasis. Het wordt dan voor een deel opgenomen in de breed gespreide portefeuilles. Tegen dit soort interessante voorwaarden kunnen directe aandelen-, fond sen- of indexbeleggers niet op. Als een belegger zelf bijvoorbeeld in een bepaald fonds belegt, dan be tekent een daling met 49% ook een verlies van dit percentage. Bij het bovengenoemde niche product niet want hier is er nog steeds 100% kapitaalsgarantie. Als het reguliere product met 10% stijgt, dan is het rendement 10%. Bij het niche pro duct is het rendement 25%. Het beste van twee werelden dus." Tijdens de lezing zal onder meer dieper op dit nieuwe product wor den ingegaan en worden ook de overige voorwaarden getoond. Evert Verwer verzorgt een presentatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 88