Familieberichten 18 zaterdag 24 oktober 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Theo Obrie Pieter Jan Verburg jciwwetje ttewdrtfëa Rewojwse - deJowge Frans Adriaenssens Jo de Bruijn Mariette van Kerckhove-Duerinck MATTY (MAATJE) SCHERPENISSE-CLARISSE Addie de Regt - van Oosten Ria Kouijzer-Dobbelaer Eenzaam geleefd Eenzaam gestorven Rustig weggegleden uit het leven onze broer, zwager en oom Sas van Gent, 31-10-1939 Axel, 22-10-2015 AxelRia Antheunis-Obrie Dag Antheunis Breda Annie Antheunis-Obrie Waudru Antheunis Terneuzen Roos de Buck-Obrie Henk de Buck - in herinnering - Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentie adres: Mathenessestraat 59-C4 4834 EA Breda Woensdag 28 oktober is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Extramurale Zorg van De Vurssche Kasteeltje voor de zorg en aandacht. 'Geen koe zo bont of er zit wel een vlekje aan. We zijn heel verdrietig dat, totaal onverwacht, is overleden mijn lieve en zorgzame man, onze (schoon-) vader en opa 25 april 1939 Colijnsplaat 18 oktober 2015 M.R Verburg-Westerweele Maja en Kees Floor, Lara Emiel Luc Correspondentieadres: Hoofdstraat 15, 4484 CAKortgene. We hebben in kleine kring afscheid van Piet Jan genomen op donderdag 22 oktober. Piet-Jan Verburg z/y' heeft het Itvtw op haar mavdtr geleefd. Het Is goed zo... wij nemen afscheid van onze elgewwyze moeder, schoonmoeder en oma -jflwwy - weduwe van AdriaanJacobus tzemijnse Kloetlwge, rjots, 2y- maart ±f)AO IS oktober zo±5 Wilfred Norbert en Canny TKomy en Luc Kim Het afscheid heeft in kleine kring -plaatsgevonden. Corrtsp ondentiead res Alexawderstraat 4o, 4421 CH Kapelle Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en altijd meelevende opa en o veropa Uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, oktober 2015 De vele brieven, kaarten, mailtjes, bloemen en warme woorden bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Lidwina Patrick en Nancy Naomi, Isa en Noah Sas van Gent, oktober 2015 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlij den van mijn lieve en goede vrouw, onze moeder en oma De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt, eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. van Kerckhove Kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe, oktober 2015 Petrus Isedoor Alphons Nonneman r Jacoba Jacomina van Sluijs- Nieuwenhuijze Anna Strijdonck-Ploegaert oktober 2015 Ronald Platjouw Ontroerd waren wij door Uw blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve ma en oma Onze hartelijke dank hiervoor. Nancy, Mike, Lesley en Kylle Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn of na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma heel hartelijk dankzeggen. De overweldigende belangstelling tijdens de uitvaart was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. M. de Regt Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, oktober 2015 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Piet-Jan was een trouw en zeer gewaardeerd lid van onze vereniging, We zullen zijn inbreng op onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens: Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland Groep N4 Delta Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, oktober 2015 Het gemis zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe heeft ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Namens de familie: J.L. van Sluijs Koudekerke, oktober 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en oma Blide zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het onverwachte overlijden van mijn lieve zoon, broer, schoonbroer en onze oom Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de vele brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. E.A. Platjouw-van Immerseel Harold en Bernadette Emiel, Emma Hulst, oktober 2015 Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de uitvaart van onze moeder, oma en vriendin alsmede voor de vele bloemen, condoleances en de goede verzorging van de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Gyno Gwendolyn en kinderen Patric Christel en kinderen Jo d'Hont, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50