Rechter worden? DE SMID REPARATIE Commercieel Vestigingsleider (SERVICE) MONTEURS WITGOED OhiüJStrjiBil I I zu.uu ma 10 voor de provincie Zeeland IN T MAASLAND de Rechtspraak 40 uur per week - standplaats 's Gravenpolder abird.nl witgoedservice werving, selectie en personeelszaken Voor ons hoofdkantoor in Goes zijn wij op zoek naar een fulltime BEL DE THEATERKASSA 0900-9203 lof WWW.MUSICOFLIFE.NTK.NL VERKOOP BIJ INSCHRIJVING zaterdag 24 oktober 2015 De rechtbank Zeeland-West-Brabant stelt een opleidingsplaats open voor een ervaren fiscaal jurist. Zie rechtspraak.nl/werken-bij/rechter-worden Reageren vóór 2 november 2015. Voor onze Abird vestiging in 's Gravenpolder zijn wij op zoek naar een ambitieuze vestigingsleider met een commerciële instelling. In deze afwisselende functie ben je zowel commercieel als operationeel verantwoorde lijk. Vanuit deze vestiging bedienen wij onze klanten in de regio Zeeland en West-Brabant. Je vindt het leuk om nieuwe klanten binnen te halen en daarnaast de omzet bij bestaande relaties verder uit te bouwen. Naast de commerciële verantwoordelijkheid, draag je tevens de operationele verantwoordelijk voor de vestiging. Het continu verhogen van de klanttevredenheid staat hierbij centraal. Je stuurt het lokale team aan en werkt intensief sa men met de andere Abird vestigingen. Een uitdagende functie waarin je veel vrijheid hebt om te pionieren. Gewenste kwaliteiten/ vaardigheden HBO werk en denk niveau Minimaal 5 jaar relevante commerciële werkervaring Commercieel en communicatief zeer vaardig Ervaring in acquisitie en relatieonderhoud Ondernemend, flexibel en klantgericht Technische achtergrond/ interesse Leidinggevende kwaliteiten Wij bieden het volgende Een prima pakket arbeidsvoorwaarden Een zelfstandige functie in een klein team, met eigen verantwoordelijkheid, waarbij de service naar de klant centraal staat Een ambitieuze, gedreven en no-nonsense cultuur met korte beslissingslijnen, waar ruimte is voor persoonlijke groei en opleidingsmogelijkheden Meer informatie over de functie? Neem contact op met Raymon Overbeek, Area Manager West, tel.: 06 - 13 47 55 60 Stuur je sollicitatiebrief en CV naar werken@abird.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Bezoek abird.nl voor meer informatie over ons bedrijf en onze werkzaamheden DE SMID REPARATIE in OSS is een familiebedrijf met een uitstekende naam als dé specialist op het gebied van witgoed reparaties en reparaties aan elektronische apparatuur in de provincies Zeeland, Limburg, Noord-Brabant en Gelderland. Als onafhankelijk reparatiebedrijf werkt men (met ruim 30 enthousiaste servicemonteurs) in opdracht van particuliere en professionele klanten maar ook de grote winkelketens maken gebruik van de dienstverlening van De Smid Reparatie. Men is daarnaast officieel servicepartner van o.a. BCC, Electrolux, Asko, Beko, Bora en BauMatic. De Smid Reparatie is UNETO-VNI gecertificeerd en geautoriseerd om alle grote witgoedmerken onder de bijbehorende garantievoorwaarden te repareren. In deze afwisselende fulltime functie ben je als vakbekwame servicemonteur, van huis uit werkend, verantwoordelijk voor het repareren van een breed scala witgoedapparatuur bij particuliere klanten in de provincie Zeeland. Daarnaast ga je keuken inbouwapparatuur plaatsen en je kun je, mede af hankelijk van je vakgerichte werkervaring, worden ingezet bij het verrichten van reparaties, service en onderhoud aan witgoedapparatuur bij professionele opdrachtgevers. Uiteraard heb je dagelijks contact met collega-monteurs en met je collega's op het hoofdkantoor. Voor deze uitdagende en zelfstandige functie komen wij graag in contact met enthousiaste en representatieve vakspecialisten die vanuit hun opleiding en (ruime) werk ervaring in staat zijn op een snelle en vakkundige wijze reparaties aan witgoed apparatuur te verrichten en sto ringen te verhelpen. Maar ook minder ervaren monteurs witgoed die passie hebben voor dit vak nodigen wij van harte uit te reageren. Je werkt oplossingsgericht, secuur en je bent stressbestendig. Uiteraard ben je van nature klant- en servicegericht en collegiaal in de omgang. De Smid Reparatie biedt een zelfstandige baan binnen een informeel bedrijf met een prettige werksfeer, een eigen rayon, korte communicatielijnen en een grote onderlinge betrokkenheid. Je werkt vanuit huis en de arbeidsvoor waarden (inclusief volledig ingerichte representatieve service-auto) zijn zonder meer uitstekend te noemen. Voor nadere informatie: www.desmidreparatie.nl rr werving, selectie en personeelszaken Indien je belangstelling hebt voor deze functie verzoeken wij je per e-mail een sollicitatiebrief met cv te richten aan de heer B.R.M. Ezerman van bureau "In 't Maasland". T (041 2) 6441 79 Heschepad 1 2c 53 41 GT Oss www.maasland-personeel.nl info@maasland-personeel.nl Ritel is een onafhankelijke telecom keten in Zuidwest Nederland en heeft meer dan 20 vestigingen. Wij verkopen alles op het gebied van telefonie en accessoires voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Je bent een financieel specialist, met uitstekende leidinggevende capaciteiten. Je functie vereist een hoge mate van zelfstandigheid, jij bent immers verantwoordelijk voor het functioneren van de afdeling administratie en het tijdig opleveren van betrouwbare (financiële) managementinformatie. Je draagt bij aan verbeteringen in de administratieve organisatie en fungeert als belangrijke sparring-partner/ adviseur richting de directie. Wat wij vragen: HBO werk- en denkniveau in een financiële richting Minimaal 3-5 jaar ervaring in een soortgelijke functie Ervaring in het aansturen van een team/leidinggeven Goed ontwikkeld analytisch denkvermogen Hands-on mentaliteit en een zelfstandige werkhouding Stressbestendigheid en onder druk kunnen presteren Wat wij bieden: Een fulltime functie voor 38 uur per week Een salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de functie Een uitdagende functie in een dynamische organisatie Spreekt deze functie je aan, solliciteer dan online op www.ritel.nl of stuur je motivatie voorzien van C.V. en foto voor 14 november 2015 naar: Ritel administratie Postbus 64, 4460 AB Goes of mail naar vacatures@ritel.nl o.v.v. vacaturenummer R15-012 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MA. 28 MAART -14.00 uur I 22137152 MA. 25 APRIL |€17 32 |47 van de voormalige R.K. St. Jozefkerk met naastgelegen parochiezaalruimte staande en gelegen aan de Hontestraat 6-6a te 4411 CL Rilland. De R.K. Heilige Pater Damiaanparochie, gevestigd te Goes en de Stichting R.K. Gemeenschapshuis "De Ark", gevestigd te Rilland zijn voornemens bij inschrijving te verkopen: de voormalige R.K. St. Jozefkerk met naastgelegen parochiezaalruimte staande en liggende aan de Hontestraat 6-6a te 4411 CL Rilland, kadastraal bekend gemeente Rilland sectie R nummer 6 groot 6.95 are en sectie R nummer 5 groot 5.70 are. Op de percelen rust thans de bestemming "Maatschappelijke doeleinden" maar een wijziging in bijvoorbeeld woningbouw is voor de gemeente bespreekbaar. De inschrijving geschiedt onder de navolgende voorwaarden: A. Inschrijfbiljetten, welke verkrijgbaar zijn bij de heer J.C. Jansen, Mastgat 12, 4417 CL Hansweert (e-mail: jcjansen@zeelandnet.nl) dienen in een gesloten enveloppe t.a.v. de secretaris van de parochie, de heer A. Lijmbach met vermelding "inschrijving Kerk Rilland" ingevuld en ondertekend uiterlijk 6 november 2015 om 17.00 uur in de pastorie van de R.k. Heilige Pater Damiaanparochie te Goes op het adres Zusterstaat 4 te 4461 JA Goes ingeleverd te zijn. De biljetten zullen aldaar op zaterdag 7 november 2015 om 10.00 uur wor den geopend, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. Inschrijfbiljetten kunnen ook vóór 6 november 2015 om 17.00 uur ingeleverd worden bij de heer A. Lijmbach via e-mail: ad.lijmbach@zeelandnet.nl. B. Na opening van de enveloppen met de inschrijvingen en bekendmaking van de biedingen hebben van de aanwezige inschrijvers de drie hoogste het recht deel te nemen aaneen onmiddellijk tussen hen te houden opbieding. De hoogste bieder dient direct na inschrijving de koopovereenkomst te ondertekenen van welke koop overeenkomst een concept bij deze voorwaarden is toegevoegd. Gunning vindt plaats onder de opschortende voorwaarde dat machtiging voor de verkoop tegen het hoogste bod wordt verkregen van het Parochiebestuur en het Bisdom Breda en het bestuur van gemelde Stichting. Verkoper is gerechtigd zonder verdere opgave van redenen het verkochte niette gunnen en/of het verkochte niet aan de hoogste inschrijver te gunnen. Betaling koopsom, eventueel verschuldigde overdrachtsbelasting en onkosten binnen drie weken nadat voormelde machtiging van het Parochiebestuur en het bestuur van gemelde Stichting en het Bisdom Breda is verkregen. De zakelijk lasten van het verkochte perceel komen voor rekening van koper vanaf 1 januari 2016. Met betrekking tot het gebruik van het Kerkgebouw en Parochiezaal zal aan koper een kettingbeding met kwalitatieve verplichting worden opgelegd zoals vermeld in de concept koopvereenkomst. C. E. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer J.C. Jansen. Ook voor het maken van een afspraak om het pand te bezichtigen. Tel.nr.: 06-27510120 E-mail: jcjansen@zeelandnet.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10