1a^ L Familieberichten f kükookop q fflensenlinq.nl Voor betaalbare kwalitëït 14 zaterdag 24 oktober 2015 Maria Adriana van Zunderen Ria Ria van Zunderen Frans Adriaenssens Abraham Meerman Bram Kees Peeters Addie de Regt - van Oosten MATTY (MAATJE) SCHERPENISSE-CLARISSE Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 80 jaar. Goes: Marion en Rudi Ingrid en Florent, Finn Goes: Nico en Joan Tess Altagracia Jo-Ann 22 oktober 2015 Correspondentieadres: Kennedylaan 51, 4463 GV Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 28 oktober om 13:20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voorafgaand aan de dienst is er van 13:00 tot 13:15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Indien wij vergeten zijn om u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze schoonzus en tante We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie van Zunderen Familie Raas en kinderen. Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en altijd meelevende opa en overopa Uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, oktober 2015 Cornells Wielemaker Kees Catharina Gijsbertha Ludovica Akkerman-Dost Haar plaats is leeg Maar de herinnering zal altijd blijven. De vele blijken van belangstelling, na het overlijden van onze allerliefste zus, schoonzus en tante Nelly op 'tHof zijn ons tot grote steun, hiervoor onze oprechte dank. Familie op 't Hof 's-Heer Arendskerke, oktober 115 Remi Lorier De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en altijd meelevende opa hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken Fam. Meerman Arnemuiden, oktober 2015 Cocky Sulsters - Tholenaar Uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heeft ons veel goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. M. Peeters - van t Westeinde, kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, oktober 2015 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn of na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma heel hartelijk dankzeggen. De overweldigende belangstelling tijdens de uitvaart was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. M. de Regt Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, oktober 2015 Ontroerd waren wij door Uw blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve ma en oma Onze hartelijke dank hiervoor. Nancy, Mike, Lesley en Kylle r Jacoba Jacomina van Sluijs- Nieuwenhuijze ,artverzorqinq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. W.A. Wielemaker - Kodde Kinderen Kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Vlissingen, 24 oktober 2015 Wij willen iedereen bedanken voor de wijze waarop we samen afscheid hebben genomen van Hij zal altijd in onze herinnering blijven. De vele reacties waren een steun voor ons. Familie Lorier en Suzan Ook dank voor de gulle giften aan KiKa en KWF Niet alles Is voorbij je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend Overweldigend, zoveel medeleven we ontvangen hebben in de vorm van kaarten, bezoekjes en telefoontjes, na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Wij willen jullie hier hartelijk voor bedanken. Het heeft ons ontroerd en ook steun gegeven in ons verdriet. De collectebus voor de KWF kankerbestrijding heeft het mooie bedrag opgeleverd van 353,00. Goes Piet Sulsters Edwin en Natalie Brian, Jayden Marco Het gemis zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe heeft ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Namens de familie: J.L. van Sluijs Koudekerke, oktober 2015 Jakob Akkerman Kinderen En kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 102