Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Cornelia Jacoba Goedbloed Corrie jdwwetje Htwdritefl Rem-yVse - deJowge -JahlhlLj - MARGARETHA DE POTTER - DRIEGEN Pieter Jan Verburg Piet Jan Verburg Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma Biggekerke, t Middelburg, 8 februari 1947 20 oktober 2015 Robin en Kelly Haimy, Owen Sven en Simone ]enna Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Hof 't Seijs" voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Langeweegje 27 4371 EM Koudekerke De begrafenis heeft op vrijdag 23 oktober te Biggekerke plaatsgevonden. Cornelia Jacoba Goedbloed z£\ heeft het Leven, op haar manier geleefd. Het Ls goed -zo... Wy n,em.en, afscheid vaw ovvzt eigenwijze vwotdtr, zchoowvwoidtr en oma weduwe van Adrlaawjacobus Renujnse Kloetlnge, rjots,, ■2.J- maart ±^40 ±S ofëtober 2015" wLlfred Norbert en Conny Rzmy en Luc, Het afscheid heeft Ln teleine tering plaatsgevonden. correspondentieadres: Alexanderstraat -to, 4421 ch KapelLe Margaretha de Potter - Driegen Matthy Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante maar dankbaar dat zij voor een verder lijden gespaard is gebleven. Vlissingen: Fred en Ria Driegen Bert Kees, Rungthiwa en Bas. Marinus Scheele Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat uit onze familiekring is weggenomen onze meelevende en gewaardeerde oom Marinus Scheele Arnemuiden: M.C. de Ridder-Koster J.A.C. de Ridder Arnemuiden: L. Koster Middelburg: C. Koster W.K. Schot Arnemuiden, 22 oktober 2015 'Geen koe zo bont of er zit wel een vlekje aan. We zijn heel verdrietig dat, totaal onverwacht, is overleden mijn lieve en zorgzame man, onze (schoon-) vader en opa 25 april 1939 Colijnsplaat 18 oktober 2015 M.R Verburg-Westerweelc Maja en Kees Floor, Lara Emiel Luc Correspondentieadres Hoofdstraat 15,4484 CAKortgene. We hebben in kleine kring afscheid van Piet Jan genomen op donderdag 22 oktober. Wij zijn geraakt door het plotselinge overlijden van onze oom We leven mee met het verdriet van Tante Rie, Maja, Kees, Emiel en de kleinkinderen en wensen hen veel sterkte toe. Marijke en Lex Minneboo-Verburg Jan en Cora Verburg-Aarnoudse Dick en Wil Verburg-den Heten Bella en Jan Pieter Wisse-Verburg Kinderen en kleinkinderen Piet-Jan Verburg zaterdag 24 oktober 2015 17 We zijn verdrietig na het overlijden van onze zus en schoonzus Nellie van Etten-Goedbloed Piet van Etten (in liefdevolle herinnering Suzan Babijn-Goedbloed Pieter Babijn (in liefdevolle herinnering Izaak Goedbloed Ella Goedbloed-Babijn Rinus Goedbloed Mia Goedbloed-Polfliet Koos Flipse-Goedbloed Leo Flipse Joop Goedbloed Nel Goedbloed-Hoogland Middelburg, 20 oktober 2015 Kim Niet alles is voorbij, je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend... Stil en intens verdrietig, maar ook dankbaar voor alle liefde die we van haar mochten ontvangen en met grote bewondering voor de wijze waarop ze haar strijd gestreden heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze iieve zeer zorgzame moeder en trotse oma 27 oktober 1941 Oost-Souburg 21 oktober 2015 Oost-Souburg: Middelburg: Oost-Souburg: Vlissingen: J. de Potter Willem de Potter Erica IJzer-de Potter René IJzer Esmée, Steffi, Chantal Patrick de Potter Monique de Potter-Snel Manon VJaimy Onze dank gaat uit naar de artsen en verpleegkundigen van de afd. Oncologie ADRZ, dr. Meulmeester en de medewerksters van Zorgstroom. Zuiderzeestraat 57, 4388 GP Oost-Souburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", alwaar geen bezoek. Op donderdag 29 oktober om 13.00 uur herdenken wij haar in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed nog onverwachts onze lieve broer, zwager en oom G. Scheele P. Scheele - Durink L. Scheele Neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 22 oktober 2015 Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Piet-Jan was een trouw en zeer gewaardeerd lid van onze vereniging, We zullen zijn inbreng op onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens: Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland Groep N4 Delta

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 101