üvar Jsilari Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Anthonia Margaretha Baardolf - Kole Jennie Alida van Bruggen 16 zaterdag 24 oktober 2015 Frans van Laere Frans van Laere Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kun je alleen maar dankbaar zijn als God je komt bevrijden. Na een kortstondig ziekbed is overleden sinds 1994 weduwe van Jacobus Baardolf in de leeftijd van 89 jaar. 17 oktober 2015 C orrespondentieadres: Notariskantoor Heemskerk en Feijen Loosduinse Hoofdstraat 62 - 64 2505 AB Den Haag M. Kole en J. van der Leij Nichten en neven Mevrouw Baardolf is overgebracht naar uitvaartcentrum Waldeck aan de Oude Haagweg 28 te Den Haag, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 26 oktober om 13.00 uur in de kleine aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Bram Knuijt Jenny Meijboom 'Neem mijn leven laat het Heer, toegewijd zijn aan uw eer. Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn maatje, onze moeder, oma en zus Veendam, 16 september 1941 Goes, 21 oktober 2015 Niesje Meijboom Marijke Yvonne t Roelie en Mare Lars en Silvia Luca, Dewi Betsy en Ben Mieneke t Henk en Meta Roelie en Arno Rika en Frank Neeltje Minoes, Juultje it Correspondentieadres Jufferswegje 15, 4421 JA Biezelinge We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jennie te nemen op maandag 26 oktober om 11.30 uur in de 'Bethelkerk' te Goes, Tulpstraat 2. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de foyer van deze kerk. Om 14.45 uur wordt Jennie door haar naaste familie begeleid naar het crematorium te Middelburg. - Jennie hield van bloemen - Cor Peursum en Bep van der Gugten kijk ook op Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jarenlang was Frans mede-eigenaar van ons bedrijf. Hij had de woningstoffering onder zijn hoede en zette zich later ook in voor het schildersbedrijf. Frans was altijd erg gedreven en vindingrijk. Hij was altijd bezig. We zullen hem erg missen. Wij wensen José, de kinderen en verdere familie veel sterkte en troost voor nu en in de toekomst. De Schrijver Vastgoedonderhoud Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de heer Frans was een van de oprichters en daarna 25 jaar lid van ons bestuur. Wij wensen Josefa, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Dorpscentrum de Luifel Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Lid van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland We verliezen een markant lid met een groot hart voor onze vereniging. We zullen zijn muzikaliteit en humor enorm missen. Bestuur, dirigent en leden van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland. Met verslagenheid en ongeloof ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden onze buurvrouw Wij wensen Niesje kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe met dit groot verlies. Buren van het Jufferswegje Biezelinge, 23 oktober 2015 2 november vieren wij het heugelijke feit dat onze ouders 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Dit wordt in de familiekring gevierd kinderen en kleinkinderen Beukenstraat 190 (ap 3017) 4462 CB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 100