Familieberichten üi/erlailen kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 23 oktober 2015 Pieter Adriaan van der Hooft Piet Piet Piet van der Hooft Piet van der Hooft Wilhelmina Neeltje Bimmel-van der Sluijs Mina cl. Later, als de vete mooie Herinneringen dep taats van mijn verdriet tie66en ingenomen, zat ikjnisschien Hunnen verwoorden wat itjnu enHetmet tranen Han verietten. In liefde met hem en met elkaar verbonden hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, opa en overgrootopa Arie Schinkel Arie Albertus Stefanus 20 juni 1927 Vlissingen 21 oktober 2015 Janny Schinkel-Jacob Vlissingen: Betty en Sjaak Vivian en Simon, Demy, Sem Heinkenszand: Marja Michiel en Myrthe, Aidan Lennard Druten: Jolande Samuel en Ingrid, Elena Sofia, V Rachel en Sander, Jace Vredehoflaan 718, 4382 CK Vlissingen Wij zullen Arie gedenken op dinsdag 27 oktober om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaande is er van 12.15 tot 12.50 uur gelegen heid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. C Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden en na de vele fijne jaren die we met elkaar mochten beleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve en zorgzame moeder en trotse oma, mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Maartje Meulbroek Marjan in de leeftijd van 56 jaar. Roland en Melanie Veen Eric, Raymi, Veerle Ferdinand Veen en Cynthia Crawfurd T. Meulbroek-Ruissen Elly en Jan Soetekouw Mieke en Leo de Visser Dick en Annemarie Meulbroek neven en nichten Goes, 18 oktober 2015 Correspondentieadres Cirkel 77 4384 DS Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Marjan Meulbroek Marjan Meulbroek Marjan Meulbroek Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze geliefde zwager en oom 18 december 1946 Veere Veere: Yerseke: Middelburg: 21 oktober 2015 Veere P.van der Hooft-Schouwenaar E.J. Schouwenaar H.J. Schouwenaar t W. Schouwenaar t C.Rozemond-Schouwenaar Daan en Mirjam, Dion Gideon en Romana, Thijs Valeriusstraat 47, 4351 NK Veere Op dinsdag 27 oktober om 13.00 uur zullen we Piet met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. We zullen je verhalen en humor missen op het voetbalveld. Wij wensen Pauline heel veel sterkte. Ge, Cor, Thijs, Wim, Lau, Ko, John, Adri, Jan Kiewiet, Jan Gerritsen, Jan Griep Met verslagenheid hebben wij vernomen dat volkomen onverwacht uit onze kennissenkring is overleden Wij wensen Paulien veel kracht en sterkte toe. Familie H.A. Luijk-Poppe Veere Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Piet heeft veel voor ons betekend. Wij zullen hem blijven herinneren als een spontane, behulpzame man. Wij wensen Paulien veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Schildersbedrijf Paauwe b.v. Verder van de wereld weg elke dag een beetje. Dichter naar het einde toe elke dag een treetje. Rustig is van ons heen gegaan, onze lieve moeder, oma en oud-omaatje weduwe van Hubrecht Bimmel Brouwershaven, 16-11 -1923 t Domburg, 21-10-2015 Huib en Lia Norbert en Liesbeth, Roos, Lieke Michel en Marysol, Luke, Nina Kees (in liefdevolle herinnering) en Willy Bianca (in liefdevolle herinnering) Nicole en Ed, Jamal, Samira, Milan Richard en Daniëlle, Bas, Sofie Hannie en Luis Victor en Carola Marleen en Edwin Jorn Yanick 'Simnia', Woning 2A, Simniapad 1 4357 HJ Domburg. Correspondentieadres: Familie H. Bimmel, Brouwerijweg 24C 4357 CE Domburg De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 oktober om 11:00 uur in 't Schuttershof, Kanonweistraat 30, Domburg. Aansluitend aan de afscheidsdienst brengen we (o)ma naar haar laatste rustplaats op de begraaf plaats in Domburg (ingang naast 't Schuttershof). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde locatie. Onze speciale dank voor de liefdevolle zorg gaat uit naar de medewerkers van Woning 2A, 'Simnia'. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij wensen kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Trudi, Rijnco-Jan en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Marjan laat een grote leegte bij ons achter als mens en als collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie en dierbaren. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur van Orionis Walcheren Ons bereikte het droevige bericht dat onze vrijwilligster is overleden. Marjan heeft zich vele jaren ingezet voor diverse functies binnen onze locatie. Daarvoor zijn we haar zeer dankbaar. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe. Vrijwilligers Nederlandse Rode Kruis Locatie Oost- en West-Souburg/Ritthem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72