Colofon IDensenlinq.nl 0 mensen inq.nl Familieberichten Oi/srladsi) Van der Hooft uitvaartzorg Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio George van Bunderen Francien Broekhoven-Van Pamel nilieberichten kijk ook op Anthonij Johannes Commelin Anthon Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker, de heer Bijna 45 jaar heeft George zijn werk met groot vakmanschap en hart voor de zaak verricht en ook na zijn pensionering in 2002 bleef hij onverminderd geïnteresseerd in het wel en wee van ons bedrijf. Wij wensen zijn familie, in het bijzonder Ireen, Miranda en Angelo veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. directie en medewerkers Timmerfabriek K. Dieleman b.v. Zaamslag SF Tfc Dankbetuiging. Voor altijd in ons hart.... In ons verdriet om het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, oktober 2015 In ons verdriet om het heengaan van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma Groe en overgrootmoeder Nellie Robijn-Overdulve mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Breskens, 23 oktober 2015 Lokaal, vertrouwd, betrokken. Naam Plaats Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 23 oktober 2015 19 Nooit klagend, nooit vragend. Je lasten in stilte gedragen. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit. Met gevoelens van dankbaarheid voor zijn lange leven, waarin wij ons hebben gespiegeld aan zijn wijsheid en kracht, geven wij met intens verdriet kennis van het overlijden van onze unieke en onze allerliefste vader, schoonvader en zwager echtgenoot van Wilhelmina Jacoba Corthals 14 augustus 1927, Aardenburg t 21 oktober 2015, Draaibrug Sluis: Ida en Ronny Draaibrug: Menno Draaibrug: Eduard Correspondentieadres: Draaibrug 54 4527 PE Draaibrug Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Uïi/ikoaiuhjm^ Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51