Familieberichten Jo kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 22 oktober 2015 Jezus heeft uw kruis gedragen, Hij droeg al uw leed en smart. Hij kent al uw levensvragen, Hij draagt u toch op Zijn hart. Richt blijmoedig 't oog naar boven, Die voor u aan 't kruishout stierf. Wil Hem danken, wil Hem loven, Die ons 't Vaderhuis verwierf. (Jo Teerlink) Verdrietig, maar dankbaar dat we nog zo lang samen hebben mogen zijn, deel ik u mee dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve, dappere en zorgzame moeder Johanna van Beers-Kwekkeboom weduwe van Johannes van Beers Sint Laurens, Middelburg, 11 november 1921 20 oktober 2015 "Veilig in Jezus' armen" Oostkapelle: Ria van Beers Correspondentieadres: Molenweg 3 4356 AA Oostkapelle Mijn dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis Willibrord, in het bijzonder Woning 3, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 26 oktober om 14.15 uur op de begraafplaats in Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Anno Nu', Dorps straat 39-41 te Oostkapelle. Sara Maas - de Bruijne Wim Veerhoek Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Johanna Schroevers-Lagendijk weduwe van Jacob Schroevers in de leeftijd van 100 jaar. Ans Cornelis-Schroevers Ludy Cornelis -in liefdevolle herinnering- Kees Schroevers Marja Schroevers-van Slooten Roel en Jessica Jacqueline en Martin, Tygo, Aimy Michiel en Marcella Vlissingen, 20 oktober 2015 Correspondentieadres: Dommelstraat 39, 4535 HCTerneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 26 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsdienst wordt om 14.30 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Coba van de Voorde - van der Heijden Want mijn ogen hebben Uw heil gezien. Lucas 2:30 Verdrietig, maar met vrede in ons hart, laten wij u weten dat is thuisgehaald onze lieve moeder, oma en o-oma Betsy Steneker-Meertse Elisabeth Maatje echtgenote van Ate Steneker t in de leeftijd van 88 jaar. Kees en Ingrid Steneker-Gelijn Larissa en Wim, Laura Tjibbe en Evy, Banda, Maria Marlisse en Peter Henk en Arjanne Steneker-Wondergem Evelien en Koen Fieke Laurie en John Butijn-Steneker Miranda en Steven, Bauke Wietske en Dirk, Emke Elka en Wouter, Esmee Linda en Pascal, Jason, Dalina Sietske en Jaap van Liere-Steneker Elske en Jip Arieke en Rick Correspondentieadres Anna Blamalaan 33, 4385 KM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Betsy te nemen op zaterdag 24 oktober van 9.00 tot 9.30 uur in gebouw Beréa, Gildeweg 29, Vlissingen. Wij nodigen u uit om haar samen met ons om 9.45 uur te herdenken in de zaal aldaar. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. Wij bedanken "de meiden" van Weyevliet, woning 4, voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante Betsy Steneker-Meertse Middelburg: Corrie Meertse Goes: Matty van Oosten-Meertse fo van Oosten Nichten en Neef "Heb een lamp die niet uitgaat" "Heb een weg die omhoog leidt" "Heb een huis in de hemel" "En ik heb Jezus in mijn hart". Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Nieuw Sandenburgh' afd. lepenhof is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje echtgenote van Adrie Maas overleden 15 juni 2005 In de gezegende leeftijd van 92 jaar. Bergen op Zoom Lenie en Rinus van Belzen - Maas Atteborough (G.B.) Ko en Susan Maas - Storey Goes Ineke en Roel Geertse - Maas Klein - en achterkleinkinderen Veere, 21 oktober 2015. Correspondentieadres: Perestraat 4, 4462 ED Goes De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. J. Nauta, wordt gehouden op maandag 26 oktober om 9.45 uur in kerkcentrum 'De Morgenster' aan de Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze instructeur Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Wim was sinds 2008 instructeur van onze drumband en zullen zijn tomeloze inzet missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Muziekvereniging Apollo Brouwershaven, 20-10-2015 Uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzus en tante: W. Mol - van de Voorde M.C. Reijnierse - van de Voorde Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72