zlm. Familieberichten O IHensenlinq.nl Oyarlailar] Bob Eekhout Jo 18 donderdag 22 oktober 2015 Frank Maas f Johanna Schroevers-Lagendijk George Petrus van Bunderen Ireen de Klerk George van Bunderen George van Bunderen Yvonne Eugenie Clarijsse Jenny Martijn 0800 - 4444 000 kijk ook op Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Na een kortstondige ziekte is, tot ons groot verdriet, van ons heengegaan mijn lieve man en onze pa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Vogelwaarde: Ireen Vogelwaarde: Miranda en Angelo 20 oktober 2015 Kerkdreef 6, 4581 CB Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van George in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 25 oktober van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 oktober om 17.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een kortstondig ziektbed is overleden onze geliefde broer en schoonbroer Rob f en Frida t Joos t Corrie en Bert Mon f en Stans t Erna en Piet t nichten en neven Met droefheid hebben we kennis genomen van het te vroege overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Ireen, Miranda en Angelo sterkte toe bij dit verlies. Anita de Klerk-de Waal Jozef en Riet de Klerk-Remorie Wilfried en Ans de Klerk-Leferink Robert de Klerk en Megchi Broekman en kinderen verzekeringen We hebben kennis genomen van het droeve bericht van het overlijden van de heer Frank is zeer veel jaren, van 1978 tot 2011, nauw betrokken geweest bij ZLM Verzekeringen, eerst als bestuurslid en vervolgens als commissaris. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor al zijn bijdragen aan ons bedrijf en zijn vriendschap. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ronny, kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte met dit verlies. Namens ZLM Verzekeringen Frank van den Heuvel, voorzitter Raad van Commissarissen Bram de Jonge, algemeen directeur Na afnemende gezondheid is vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma echtgenote van Gerard de Bakker Clinge, 16 april 1929 t Breskens, 20 oktober 2015 Breskens: A.G. de Bakker Breskens: Ineke en Dinus Angelique en Addy Gavin en Flavia Breskens: Yvonne en Dick Corinne Amy-Leigh Correspondentieadres: Galjoen 26 4511JX Breskens Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 oktober om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan dokter Geppaard en de verpleging van Goedertijt. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Carpe Dient" Onverwacht is op 16 oktober 2015 overleden mijn lieve vader, broer en schoonbroer weduwnaar van op de leeftijd van 91 jaar. Schoondijke: Ruud Eekhout Bilthoven: Nanny Vinke - Eekhout Jan Vinke Correspondentieadres: Lange Heerenstraat 2, 4507 BB Schoondijke De teraardebestelling heeft in besloten kring plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Schoondijke. rv Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Met liefde hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omi er/a Afac/iie&M/ - weduwe van Jan Machielsen in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Axel Hannie Wilma en Johan - Ramon, Dominic Terneuzen Rinus Nona Jessica en Ronny - Nick, Naya Samantha en Jan-Willem Terneuzen Johnny en Riet Marianne Nicole en Meivin - Quintin, Mason 19 oktober 2015 correspondentieadres: Fahrenheitlaan 480 4532 JT Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 26 oktober om 14.00 uur in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Jacob Schroevers in de leeftijd van 100 jaar. Ans Cornelis-Schroevers Ludy Cornelis -in liefdevolle herinnering- Kees Schroevers Marja Schroevers-van Slooten Roel en Jessica Jacqueline en Martin, Tygo, Aimy Michiel en Marcella Vlissingen, 20 oktober 2015 Correspondentieadres Dommelstraat 39, 4535 HC Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 26 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsdienst wordt om 14.30 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Indien u geen roiiwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50