Üi/arladau Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 dinsdag 20 oktober 2015 Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene te zien. In stil, diep verdriet en in dankbaarheid namen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Geertje de Korte - Jobse sinds 13 oktober 2014 weduwe van Jan-Willem de Korte 3 mei 1933 Oostkapelle f 18 oktober 2015 Oostkapelle: Lonie de Korte Erik Hendriks Sint-Laurens: Heieen Brasser - de Korte Jako Brasser Richard Charmain Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de buurtzorg, team Veere voor de liefdevolle verzorging. Duinweg 2 4356 AS Oostkapelle De dienst voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op donderdag 22 oktober om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Waterstraat te Oostkapelle. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Anno Nu", Dorpstraat 39-41 te Oostkapelle. Geertje de Korte - Jobse Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoondochter, onze schoonzus en tante Geertje de Korte - Jobse (Job) Oostkapelle A. de Korte - de Vos Oostkapelle Wim en Jo de Korte Middelburg Eric Lars en Marijn Berkel-Enschot Judith en John Thijs Oostkapelle, 18 oktober 2015 Kom - Mag - Lief Arjan Arjan Clement Arjan Arjan Clement Jaap Cijsouw FRANK MAAS FRANK MAAS FRANK MAAS Als je niets meer kunt, kun je nog altijd van iemand houden en voelen dat er van je gehouden wordt. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze goede vriend Francois De Wael Franqois René Gustave Benoït Ronse (B.), 11 februari 1930 Goes, 18 oktober 2015 Sien Pikkaart Betty Poelman Lau en Tiny Remijn-Vermeule Joop en Clasien Rooze-Stouthamer De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 23 oktober om 13.30 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, Van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in het M.J. van Hattumhuis, Zomerstraat 16. Geen bloemen; een gift voor Artsen Zonder Grenzen wordt op prijs gesteld. Onze bijzondere dank gaat uit naar het Clarahojje te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Zomerstraat 35, 4437 AD, Ellewoutsdijk JOHANNES van LIERE kijk ook op Verdrietig zijn we om het overlijden van onze zuster en tante Job P. den Hollander - Jobse J. den Hollander (in herinnering) A.G. de Broekert - Jobse A.J. de Broekert (in herinnering) L. Jobse (in herinnering) S. Jobse - Louwerse (in herinnering) Neven en nichten Oostkapelle, 18 oktober 2015 Van onze handen in Gods hand Wij hebben aan Gods liefde moeten toevertrouwen onze sterke zoon, lieve broer, zwager en oom Jan Jacobus Cornelis Heinkenszand, 5 januari 1975 Eindhoven, 18 oktober 2015 Cor en Leunie Clement Johanneke en Arno, Joost, Thijn, Mees Linda (in liefdevolle herinnering) Lenneke en Bas, Mats, Noor, Babette Roel en Jana Havikhof 7, 4451 EG Heinkenszand Arjan is bij ons thuis. Als u afscheid van hem wilt nemen en ons wilt condoleren bent u elke dag welkom in ons huis tussen 11.00 en 20.00 uur. Op vrijdag 23 oktober om 12.30 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de Barbesteinkerk, Clara's Pad te Heinkenszand. Hier kunt u alleen schriftelijk condoleren. Na de dienst gaan we lopend naar de begraafplaats, Noordlandseweg te Heinkenszand. Daarna zouden we het fijn vinden met u samen te zijn in de Barbesteinkerk. Als alles duister is Ontsteek dan een lichtend vuur Dat nooit meer dooft Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen nu onze neef is overleden. Ko en Tonnie Connie en Henk Ria Jannie en Wim Ger en Trudi Neven en nichten Heinkenszand, 18 oktober 2015 Onze lieve neef is voorgoed Thuis gekomen. We wensen Cor, Leunie, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ooms en tantes Clement Neven en nichten Kamperland, 18 oktober 2015 Wij zijn aangedaan door het overlijden van de broer van onze vrienden Roel Jana We wensen jullie en jullie familie heel veel sterkte met dit verlies. De vriendengroep Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Wij wensen Mien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. T van Vaardegem - Brasser J.W Roelse - Minderhoud Met groot verdriet hebben we verloren een van onze beste vrienden Wij wensen Ronny en de (klein)kinderen veel sterkte en liefs toe van Gerard, Rinske, Tannie en Wim. Tot onze droefheid is overleden onze biljartvriend Wij wensen.Ronny en haar famiilie veel sterkte. Van zijn vrienden: Cor, Johan, Wim, Huib, Piet, Henk Verdrietig zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van onze oud-medecombinant Wij wensen Ronny, de kinderen en kleinkinderen komende tijd veel sterkte toe. Jachtcombinatie Kats Met verdriet nemen wij vandaag afscheid van onze broer, zwager en oom, die na een kort ziekbed is overleden. Sinds 2003 weduwnaar van Neeltje Walhout Wemelinge: Bab van Liere-deJonge Kapelle Adrie en Jannie van Liere-de Wijze Zierikzee Rinus en Maatje van Liere-Stoutjesdijk Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62