ZO DOEN 4 I HAR' ®ZII Gezond blijven, opvoeden: we zijn er elke dag mee bezig. Welke lessen leerde u van het leven en zou u aan anderen willen overdragen? Vandaag: een samengesteld gezin uit Vlissingen. Marin Meijboom (46) met zijn twee dochters en Karin Heijkans I I) met haar twee zoons. Soms heeft het zo moeten zijn Alle kinderen er meteen bij betrekken als je een nieuwe liefde ontmoet, kunnen we Iedereen aanraden Geniet van mooie herinneringen Respecteer eikaars verleden ar TEKST JACOLINE VLAANDER I FOTO'S DIRK JAN GJELTEMA Karin: „Ruim acht jaar geleden heb ben we elkaar met z'n zessen tege lijk ontmoet bij de McDonald's in Middelburg. Ik was bijna een jaar gescheiden. Na een lange werkdag had ik geen zin om te koken. Het was warm, die avond Marin: op vrijdag 13 april 2007." Karin: „Datje dat nog weet!" Marin: „Het heeft zo moeten zijn. Denk je dat ik dat ooit zal verge ten?" Karin: „We zaten net, toen een op vallende man met twee jonge blonde meisjes binnenkwam. Ik stootte mijn zoons aan en we keken naar een typisch voorbeeld van 'een gescheiden vader die zijn dochters een weekeinde heeft'. De meisjes klommen over de tafeltjes, renden rond, en hij genoot ervan." Anne: „Ik weet nog dat Femke en ik een Happy Meal uitkozen!" Mike en Swen (in koor): „En wij kip- nuggets!" Karin: „Ik val op lange mannen." Swen: „Ze bleef maar naar hem staren." Mike: „Dus informeerde ik of hij iets voor haar zou zijn." Marin: „En al die tijd had ik niets door. Ik was ruim een jaar geschei den, en net uit mijn woonplaats Vlaardingen komen rijden om via Oude-Tonge, waar ik Femke en Anne hij hun moeder had opge haald, door te reizen naar de ver jaardag van mijn broer. Ik had weinig oog voor mijn omgeving toen we daar een frietje aten..." Karin: aan een tafeltje schuin achter ons." Mike: „Ze was alleen nog maar ge focust op hén." Swen: „Dus stelde Mike voor dat zij 5 euro kreeg als zij bij die meneer - met die twee meisjes zou gaan zit ten." Karin: „Dat briefje van 5 euro heb ik nóg." Marin: „Stond er opeens een leuke vrouw voor me die vroeg of ze bij ons mocht aanschuiven; het had iets te maken met een wedden schap. Voor ik iets kon uitbrengen, nam zij al plaats." Karin: „We hadden meteen ge spreksstof." Swen: „Nog steeds!" Anne: „Mijn zus en ik vonden het gezellig!" Swen: „Had ze gewonnen, kwam ze niet meer terug." Mike: „Toen zijn wij er ook maar bij gaan zitten." Karin: „We hebben nog een hele tijd met z'n allen gepraat. Het klikte DE FAMILIE tussen ons en eikaars kinderen, en ook tussen de kinderen onderling." Anne: „Ik weet nog precies hoe ie dereen om de tafel zat!" Marin: „Ik was zo overdonderd dat ik geen hap door mijn keel kreeg." Karin: „Pas op de parkeerplaats, ik zat al in mijn auto, vroeg hij, aarze lend naast het omlaag gedraaide raampje, mijn nummer en naam." Marin: „Die avond liet de ontmoe ting mij niet los. We stuurden veel sms'jes." Karin: „Tot het ochtendgloren spra ken we via de telefoon over het leven." Marin: „We herkenden zoveel. Alsof er allemaal puzzelstukjes in elkaar vielen. En op een gegeven moment stelde ik voor: zullen wij zondag naar jullie toekomen? Dan gaan we zwemmen bij het badstrand." Swen: „Wij dus allemaal naar zee." Anne: „Hartstikke leuk!" Mike: „Hun eerste date was met ons zessen." Marin: „Telkens als we het hier over hebben, genieten we er weer van." Karin: „Toen hij 'jullie' zei, wist ik dat het goed zat: hij was niet alleen in mij geïnteresseerd, maar ook in Mike en Swen. Belangrijk, want ook die horen bij mijn leven - net als Femke en Anne hij het zijne." Marin: „Het klikte zo goed dat we een jaar later samenwoonden. Ik heb mijn leven in Vlaardingen afge- dinsdag 20 oktober 2015 De eerste date was met z'n zessen 44 - i >Het klikt tussen de gezinnen. Marins dochter Femke (17) staat niet op de foto. Marin (46), administra tief medewerker en gast heer bij kapsalon ProHair. Karin (44), eigenaar van ProHair en Kappers Opleiding Zeeland. Mike (23), 3e jaars bedrijfskunde aan Hogeschool Zeeland. >Swen (21), 4e jaars verpleegkunde aan Hogeschool Zeeland. Anne (15) woont in Oude-Tonge, 4e klas havo bij RGO in Middelharnis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48