OyarJaiJau Gerrit Altena Familieberichten O H1ensenlinq.nl 14 dinsdag 20 oktober 2015 Francois De Wael Petrus Johannes Remijn Piet Stephanie Augusta Breepoel - Wijne Johan Adolph Jacobus Breepoel Franqois René Gustave Benoit Florus de Jonge Floor de Jonge Cornells Leonardus Florent Slot Cor kijk ook op Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij veel mooie jaren beleefd. Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Maria Imelda Agnes Noë Sluis, 6 september 1931 Oostburg, 17 oktober 2015 Oostburg: Ria Remijn-Noë Pijnacker: Stephan en Kirsten Timo Imke Swenja Woerden: Pascal en Helen Correspondentieadres: Zuidwal 28, 4501 BW Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 oktober om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg waarna de crematie volgt in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan dokter De Bruijckere en de medewerkers van ZorgSaam Thuis. Geen bloemen maar in plaats daarvan een donatie voor het KWF. De collectebus staat bij het condoleanceregister. Enkel schriftelijke condoleances. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het werd, het was, het is gedaan. Vasalis Tot het einde toe het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 16 oktober 2015 op 93-jarige leeftijd. Peter en Tonny Hans en Leonie Steven t en Lia Eva en Eric Bas en Wim Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Korte Raarberg 42, 6231 KR Meerssen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 22 oktober van 10.30 tot 11.00 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden om 11.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsdienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in 'de Stadstuyn', Steenstraat 20 te Hulst. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een mens heeft twee oren en één mond om twee keer zoveel te luisteren dan te praten. Confucius Na een lang en rijk leven moeten we je loslaten. Je ging zoals je was: rustig, in balans en vol aandacht en liefde. - Makkum, 22-02-1924 t Temeuzen, 18-10-2015 Yvonne Altena - van Bambost Peter en Marianne Simone Margo en Laurens Ineke en Frits Rutger en Sophie Iva en Rutger Christianne en Robin Guido en Janet Stans en Curven Alberdingk Thijmstraat 97, 4532 CZ Terneuzen Er is gelegenheid om van Gerrit afscheid te nemen op donderdag 22 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 23 oktober om 11.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd voor de koffietafel in de koffiekamer van het Monuta crematorium naast het voornoemde uitvaartcentrum. De naaste familie zal Gerrit begeleiden naar het crematorium, waar zij in besloten kring van hem afscheid nemen. Daarna zullen zij zich onder u begeven in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als je niets meer kunt, kun je nog altijd van iemand houden en voelen dat er van je gehouden wordt. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze goede vriend Ronse (B.j, 11 februari 1930 Goes, 18 oktober 2015 Sien Pikkaart Betty Poelman Lau en Tiny Remijn-Vermeule Joop en Clasien Rooze-Stouthamer De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 23 oktober om 13.30 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, Van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in het M.J. van Hattumhuis, Zomerstraat 16. Geen bloemen; een gift voor Artsen Zonder Grenzen wordt op prijs gesteld. Onze bijzondere dank gaat uit naar het Clarahojje te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Zomerstraat 35,4437 AD, Ellewoutsdijk Mijn enige troost in het leven en sterven is dat ik met lichaam en ziel het eigendom ben, niet van mijzelf, maar van mijn trouwe Heiland Jezus Christus. H.C. zondag 1 De Here heeft Thuisgehaald mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa echtgenoot van Janny Hamelink Axel, 27 september 1933 t Axel, 19 oktober 2015 Axel: Janny de Jonge-Hamelink Almere Rinus en Cora de Jonge-de Leeuw Floris en Davita - Micha Nieken Renske Judith en Maarten Jeroen AxelAnkie en Wim Oppeneer-de Jonge Jelein en Frangois - Lars, Evi Nanda en Bart - Siem, Teun Saskia en Erik -Joep UtrechtRia en Anton Modderman-de Jonge Margreet en Benne - Juliet, Jonathan Hanneke en Dick Pauline en Gertjan Robert en Loes Waddinxveen Jolanda en Arjen van Langevelde-de Jonge M argot Anniek Mart Tom Oosterstraat 68-42 4571 GP Axel Vrijdag 23 oktober is er van 13.15 tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in het Verenigingsgebouw van de kerk. Na een langdurig ziekbed is overleden onze geliefde broer en schoonbroer Rie Kempe de Jonge t Dick Kempe t Truus Schieman de Jonge Piet Schieman t Herman de Jonge Maaike Verberkmoes Adrie Vermeulen de Jonge Wim Vermeulen t Jfet verkies was er af voor het einfe ffet ver friet voorfat het afscheid kwam Toen fie onzekere verwarring Bezit van jouw gefachten nam Bedroefd om zijn heengaan, maar blij dat hij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden mijn lieve man, vader en schoonvader Terneuzen, 29 november 1924 Vlissingen, 17 oktober 2015 A.F. Slot-Boes Carla en Bert Cary -in herinnering- Correspondentieadres: Marktstaat 77, 4381 EV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar thuiszorg WVO team Paauwen- burg en in het bijzonder naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Reede woning 26 voor de liefdevolle verzorging tijdens zijn laatste levensfase.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42