Hanzestad Gdansk Speciaal voor de lezers van deze krant! Berlijn Praag en omgeving Mondial Tours 4-daagse stedentrip 4-daagse stedentrip 4-daagse vliegrreis vanaf Eindhoven Reisperiode 18.12.2015 t/m 21.01.2016 Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Slechts v.a Slechts v.a Vertrekdatum en Prijs 2015/2016 prijs per persoon Vertrekdata en prijs per prijzen 2015/2016 persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen stedenreizen Gdansk-vroeger bekend onder de Duitse naam Danzig-is een prachtige stad met een eeuwenoude geschiedenis gelegen aan de Oostzee in Polen. Speciaal voor onze lezers hebben wij een nostalgische kerstreis samengesteld naar deze prachtige stad. De binnenstad werd in de 16de en 17de eeuw gebouwd door Nederlandse architecten en de invloeden zijn nog altijd te zien in het oude centrum, het uiterlijk heeft soms veel weg van Amsterdam en is rijkaan historische bezienswaardigheden, musea, kerken en galeries. December is de maand van de kerstmarkten, kerstkoren, kersttoneel- stukken en natuurlijk ontbreekt de kerstman niet. U kunt kennis maken met diverse Poolse streekproducten en er is een overvloed aan eten en drinken. Opwarmen doet u met de Poolse variant van de glühwein; de grzane wino. Inclusief Vlucht Eindhoven - Gdansk v.v. (incl. 1 stuk handbagage maximaal formaat 56 x 45 x 25 cm. en 1 extra artikel als handtas, cameratas of iaptoptas, maximaal formaat 40 x 30x18 cm.) Transfer Airport Gdanks - Hotel v.v. 3 overnachtingen in Hotel Radisson Blu (of gelijkwaardig) op basis van een tweepersoonskamer met faciliteiten Toeristenbelasting 3 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Stadsbezichtiging/wandeling o.l.v. Nederlandstalige gids (reisleider) Entreegelden Bezoek Kerstmarkt Orgelconcert Basiliek van Oiiwa Dagexcursie Kasjoebisch Zwitserland incl. diner en folklore Nederlandstalige reisbegeleiding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aanU kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 4842526, maandag t/m vrijdagtussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com dinsdag 20 oktober 2015 Toeslag eenpersoonskamer€ 110,00 Als extra bij te boeken: 1 stuks ruimbagage van max. 23 kg 40,00 Minimum aantal deelnemers: 20 Praag, de Gouden Stad aan de Moldau, was eens de zetel van de alchemisten. Het bekende Gouden Straatje herinnert hieraan. Gelegen in het hart van het oude continent behoorde Praha, zoals de Tsjechen hun schilderachtige hoofdstad noemen, eeuwenlang tot de belangrijkste Europese steden en is ontzettend populair. De stad wordt gedo mineerd door de Praagse Burcht. Heel oud is ook de brug over de Moldau, de Karelsbrug, nu een Donderdag 5 november €89,- Donderdag 12,19 november €79,- Donderdag 26 november €89,- Donderdag 10,17 december €99,- Donderdag 3 maart €69,- Donderdag 10 maart €79,- Donderdag 17 maart €89,- Donderdag 24 maart €99,- Donderdag 31 maart €89,- Donderdag 14, 21 april €99,- Van alle Europese hoofdsteden heeft Berlijn de afgelopen eeuw de meest ingrij pende gebeurtenissen uit de recente geschie denis doorgemaakt. Er is alle reden voor om Berlijn te gaan bezoeken. Berlijn is weer één. Een onzicht bare grens scheidt de stad nog steeds in twee delen, maar het is fascinerend om te zien welke metamorfose het voormalige Oost-Berlijn onder gaat. Hoewel Oost- en West-Berlijn in 1990 werden Donderdag 29 oktober 119,- Donderdag 12 november 89,- Donderdag 19,26 november 99,- Donderdag 3 december 89,- Donderdag 10,17 december 109,- Donderdag 3 maart 89,- Donderdag 10,17 maart 99,- Donderdag 24 maart 109,- Donderdag 31 maart 99,- Donderdag 7,14,21 april 109,- prachtige wandelpromenade. Ook het Wenceslasplein, het toeristische hart van de stad, is de moeite waard. De gedenksteen van Jan Palach herinnert aan de Praagse lente van 1968. Natuurlijk kunt u in de stad ook gezel lig winkelen en is het goed toeven in één van de gezellige bierkelders, waar u kunt genieten van het wereldberoemde Tsjechische bier. Tijdens het af wisselende excursieprogramma laat onze Neder landstalige gids u kennismaken met de belangrijk ste bezienswaardigheden van deze Europese stad. Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in Hotel Oiympik Tristar, Hotel Globus of een gelijkwaardig hotel, in een com fortabele kamer met bad of douche, toilet, tele foon, tv en lift Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet Excursies, exclusief entreegelden Vervoer per Touristclass touringcar (Wij rijden niet met dubbeldeks touringcars) Tol-en parkeergelden Toeristenbelasting verenigd en de vroeger zo omstreden Berlijnse Muur is afgebroken, heeft Berlijn nog steeds twee gezichten. Het westerse deel van Berlijn ademt met zijn mondaine Kurfürstendam, Potsdammer Platz en Schloss Charlottenburg de sfeer van een drukke metropool. Het oostelijke deel daarentegen draagt nog sterk het karakter van een stad uit het verleden met statige gebouwen en brede prome nades. Berlijn verandert, Berlijn past zich aan de nieuwe situatie aan, maar bovenal... Berlijn leeft! Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in hotel Igel, hotel Berliner Tor (of gelijkwaardig). Alle kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet, radio, televisie en telefoon. Verzorging op basis van logies en ontbijt Excursies, exclusief entreegelden Luxe Touristclass touringcar met chauffeur/ reisleider (Wij rijden niet met dubbeldeks touringcars) Toeristenbelasting Tol- en parkeerkosten Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. VR SCR 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10